Noc hrůzy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sympatický vrchní inspektor Scotland Yardu John Sinclair – muž se všemi klady i zápory – svádí často nerovný boj se zlem a nadpřirozenými silami. Temnota ležela nad krajem jako hrozivý stín. Je tu a tam se bledý měsíc prodral těžkými mraky. Pak se jeho skomíravé světlo rozlilo po malém hřbitůvku a staré, zvětralé náhrobní kameny dostaly zvláštní stříbřitý lesk. Chuchvalce mlhy zahalovaly potemnělá zákoutí hřbitova. Za hřbitovem ležela mokřina. Vítr sem zavál pach zatuchliny a rozkladu. Hrobovým tichem najednou zaznělo hlasité zahoukání sýčka. Muž, který onen zvuk náhodou zaslechl, sebou škubl. „To volá pták smrti. Hodina hrůzy nadešla!" zašeptal zděšeně a dal se do běhu. Utíkal rovnou k malé vesnické hospůdce, rozrazil dveře a těžce oddychuje se zastavil ve stylovém výčepu. V místnosti už bylo jen pár hostů a všem běhal po zádech mráz, když jim muž vyprávěl o houkání sýčka. „Brzy vstanou mrtvý z hrobů," řekl hostinský hrubým hlasem a i on cítil, jak mu naskočila husí kůže. Ostatní hosté jen sklesle přikývli. Cítili, že už teď mají mezi sebou jednoho neviditelného hosta. Hrůzu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32715/john-sinclair-na-sto-32715.jpg 3.652
Série:

John Sinclair - Na stopě hrůzy 1.


Žánr:
Literatura světová, Horory

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
Originální název:

Die Nacht des Hexers, 1973


více info...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Noc hrůzy

Dandulka
15. dubna

První díl legendární série ! Moc ráda jsem se k ní vrátila. A jsem moc ráda, že se mi v naší úžasné knihovně připletla do ruky. Někdy je velmi prospěšné vracet se ke starým příběhům.

rafan65
21.09.2021

Docela napínavý příběh který má náboj a akci. Četlo se to pěkně a každá stránka byla napínavá a strašidelná. Určitě přečtu další díl.


Stanas513
01.03.2021

Několik dílů Johna Sinclaira jsem četla už kdysi, ale teď jsem si sehnala celou řadu e-knih a tak se na to docela těším, jak píše @Zewotanus níže - bude to hezké čtení před spaním...

frantisek8863
26.12.2018

Strašidelná krátká oddechovka, od které jsem nic moc nečekal. Jen to, že mě trochu postraší a v autobusu zabaví. Začal jsem se sešity na učňáku a se mnou to četla půlka třídy. Některé příhody byly dobré, jiné slabé až nudné. Později jsem si sešity kupoval pouze podle názvu a avizovaného obsahu.

BarryBlack
11.06.2018

Připomíná to filmy Eda Wooda.

Zewotanus
26.05.2017

Kdysi dávno jsem začal číst Sinclaira od sešitu očíslovaného tuším 220. Až později jsem se dostal k prvnímu dílu a musím říci, že je trochu jiný. Je jako dítě co se učí své první krůčky a s každým dalším sešitem, roste a získává zkušenosti. Přesto je to parádní čtení a super na čtení před spaním :)

Sahara
18.04.2016

Dobrý den,

prodávám sbírku John Sinclair - Na stopě hrůzy, Kabinet hrůzy a veškeré knihy, které vyšly. Možné prodat jako celek, ale i po částech, vše je na domluvě. V případě zájmu mě kontaktujte na Veronika.Doskocilova@seznam.cz

dobroslav9182
25.01.2015

Ach, takhle to tenkrát před lety začalo. James Bond nadpřirozeného světa svádí svůj první boj s magií a temnotou. Tehdy ještě bez svých přátel a bez (později) typických artiklů, jako je beretta nabitá stříbrnými náboji, či Johnova nejmocnější zbraň - prastarý stříbrný kříž. Naivní, pulpové, ale neskutečně kouzelné... Kde ty časy jsou :-)

1