Vrahové z říše smrti

Byl to hrůzostrašný pohled. Kolem kamene stáli čtyři muži a tři ženy. Měli na sobě dlouhé temné róby a na tvářích masky. Stáli strnule. Připomínali voskové figuríny. Ve veliké síni nehořelo žádné světlo. A přesto tady byl jeho zdroj. Kámen! Byl hranatý. Skoro tak velký jako stůl. A stejně vysoký. Kámen byl temný a přece z něj vystupovalo světlo. Vzduch nad kamenem jako by byl nabit elektřinou. Jiskřil a slabě ozařoval tmu. Nikdo se neodvažoval dýchat. Všichni věděli, že velký okamžik nadešel. Týdny se na něj muži i ženy připravovali. Náhle se velkou halou rozlehl hlas. Lidé sebou trhli. Hlas sílil a byl stále důraznější. „Posílám vás do světa. Budete plnit mé příkazy. Mám nad vámi moc. Já, pán mrtvých.“ Sedm lidí naslouchalo tomu hlasu bez dechu. Každé slovo se jim zařezávalo do hluboko mozků. „Kámen vám dá sílu!“ ozval se znovu hlas. „Dotkněte se navzájem rukama!“ Lidé uposlechli. Vzali se za ruce. Oči upřeně zíraly na kámen. Ten kámen! Měl magickou moc....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24699/john-sinclair-na-sto-24699.jpg 3.433

John Sinclair - Na stopě hrůzy 2.

Literatura světová, Horory

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Mörder aus dem Totenreich, 1973

Kniha Vrahové z říše smrti

rafan65
24.09.2021

Pohádka pro dospělé ale dobrá a hlavně čtivá. Napínavý příběh který má spoustu překvapení a svižný děj.

Mihajlou
21.03.2015

Dej sa mi celkom páčil len ku koncu mi to prišlo až príliš rýchlo ukončené. Inak zaujímavé.

spider.rio
15.01.2012