John Sinclair - Na stopě hrůzy: Nevěsta vampýrů

John Sinclair - Na stopě hrůzy: Nevěsta vampýrů https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24719/john-sinclair-nevesta-vampyru-24719.jpg 3 25 3

Miriam se otočila, protože zaslechla šramot. Ve dveřích stál vysoký muž v černém plášti. Z očí mu sálal podivný žár. „Kdo jste?“ zeptala se Miriam roztřeseným hlasem. „Král vampýrů,“ odvětil muž. „A ty se staneš mou nevěstou. Budeš se mnou vládnout říši mrtvých.“ Muž se k Miriam přibližoval. V zádech pocítila zamrazení. Padla na kolena. Muž se k ní sklonil a zvrátil ji hlavu dozadu. Otevřel ústa. Objevily se dva ostré špičáky. Pomalu se blížily k dívčině krční tepně.... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Die Bräute des Vampirs , 1974

rafan65
12.02.2024 4 z 5

Jednou za čas dostanu chuť si přečíst nějaký díl Johna Sinclaira. Není to žádný velký kumšt, číst pořád se to asi nedá ale jako změna žánru dobrý. Člověk žasne co všechno autora ještě napadne, kolikrát je to docela síla.

Stanas513
26.04.2021 4 z 5

Při čtení tohoto žánru se mi dobře usíná :-)

JLČ
04.12.2016 2 z 5

Ze zvědavosti jsem si koupil toto sešitové vydání (překlad z němčiny) a trochu doufal, že tam najdu aspoň nějaké stopy gotického hororu. Bohužel, jde o zcela pokleslý, slabomyslný, neumětelský žánr, ukázkový brak, vhodný snad jen pro kratochvíli ve vlaku apod.

Jason Dark (p)
německá, 1945