Zkáza

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Největší hrozbou pro lidstvo je zlo, které nelze vidět. Bojují bez svědomí a lítosti. Jejich jediným úkolem je zabíjet. Jsou to nejbezohlednější nepřátelé, jakým jsme kdy čelili, přestože jsou pouhým okem neviditelní. Doktor Lou Welcome se před deseti lety léčil z alkoholismu, ale nyní pracuje jako lékař na nemocniční pohotovosti v Bostonu. Nadřízený ho vyšle na lékařskou konferenci do Atlanty. Loua doprovodí jeho nejlepší přítel Kapitán, který se při kondičním běhu v horách těžce zraní. Lou kamaráda provizorně ošetří a s vypětím všech sil se mu podaří dostat ho do nemocnice, ovšem tím Kapitánovy problémy teprve začínají. Otevřená rána je ideálním prostředím pro rozmnožení vražedné masožravé bakterie, s jakou se lékaři dosud nesetkali. Mezitím, stovky kilometrů daleko, bojuje o život dospívající dívka nakažená stejnou zákeřnou bakterií, která nereaguje na žádný známý lék. Vědec, jenž z pověření vlády pátrá po účinném antibiotiku, je unesen. A čas nemilosrdně běží, zatímco nákaza hrozí přerůst v celosvětovou epidemii....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432547/zkazas92NBD-g4V-.webp 415
Série:

Dr. Lou Welcome 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Aktuell
Originální název:

Resistant, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Zkáza

Stanas513
15. září

Aktuální téma, určitě se mi četlo velice dobře.

pch1976
12. května

naprostý souhlas s předchozím komentářem, žádné velké překvapení. Ale dobře se četlo.


Enehy
05. března

Žádné velké překvapení, žádné velké zklamání. Typická akční Palmerovka na zpříjemnění jednoho víkendu. Na současnou covidovou krizi jak dělaná :-)

Hella
28.10.2020

Neměla jsem velká očekávání a tím pádem jsem byla vcelku spokojená. Jasně, všechny podobné typy knih bývají více či méně přehnané či nereálné, ale tak na tom přece stojí úspěch thrillerů jako je tento. A Palmer mě snad ještě nikdy ve svých příbězích nezklamal v tom, že by knihy byly nudné nebo nezáživné. Za mě zkrátka dobrý.

bagel
26.10.2020

Poněkud přehnané, hlavně závěrečná akce.

DominaCZ
04.03.2020

Hodně přeceněná a nadhodnocená věc. Vládní kecy okolo a akční zásahy alá dlaha dělaná v lese mě nezajímaly.

blanche11
18.02.2020

Super lékařský thriller a byl akcni