Zkáza

Zkáza https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432547/zkazas92NBD-g4V-.webp 4 19 7

Dr. Lou Welcome série

< 3. díl

Největší hrozbou pro lidstvo je zlo, které nelze vidět. Bojují bez svědomí a lítosti. Jejich jediným úkolem je zabíjet. Jsou to nejbezohlednější nepřátelé, jakým jsme kdy čelili, přestože jsou pouhým okem neviditelní. Doktor Lou Welcome se před deseti lety léčil z alkoholismu, ale nyní pracuje jako lékař na nemocniční pohotovosti v Bostonu. Nadřízený ho vyšle na lékařskou konferenci do Atlanty. Loua doprovodí jeho nejlepší přítel Kapitán, který se při kondičním běhu v horách těžce zraní. Lou kamaráda provizorně ošetří a s vypětím všech sil se mu podaří dostat ho do nemocnice, ovšem tím Kapitánovy problémy teprve začínají. Otevřená rána je ideálním prostředím pro rozmnožení vražedné masožravé bakterie, s jakou se lékaři dosud nesetkali. Mezitím, stovky kilometrů daleko, bojuje o život dospívající dívka nakažená stejnou zákeřnou bakterií, která nereaguje na žádný známý lék. Vědec, jenž z pověření vlády pátrá po účinném antibiotiku, je unesen. A čas nemilosrdně běží, zatímco nákaza hrozí přerůst v celosvětovou epidemii.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Aktuell

Resistant , 2014

Stanas513
15.09.2021 5 z 5

Aktuální téma, určitě se mi četlo velice dobře.

pch1976
12.05.2021 4 z 5

naprostý souhlas s předchozím komentářem, žádné velké překvapení. Ale dobře se četlo.

Enehy
05.03.2021 4 z 5

Žádné velké překvapení, žádné velké zklamání. Typická akční Palmerovka na zpříjemnění jednoho víkendu. Na současnou covidovou krizi jak dělaná :-)

Hella
28.10.2020 3 z 5

Neměla jsem velká očekávání a tím pádem jsem byla vcelku spokojená. Jasně, všechny podobné typy knih bývají více či méně přehnané či nereálné, ale tak na tom přece stojí úspěch thrillerů jako je tento. A Palmer mě snad ještě nikdy ve svých příbězích nezklamal v tom, že by knihy byly nudné nebo nezáživné. Za mě zkrátka dobrý.

bagel
26.10.2020 3 z 5

Poněkud přehnané, hlavně závěrečná akce.

DominaCZ
04.03.2020 1 z 5

Hodně přeceněná a nadhodnocená věc. Vládní kecy okolo a akční zásahy alá dlaha dělaná v lese mě nezajímaly.

blanche11
18.02.2020 4 z 5

Super lékařský thriller a byl akcni