Faraonovo tajemství

Když je posádka NUMA vystavena nebezpečnému toxinu a její život visí na vlásku, Kurt Austin a jeho věrný přítel Joe Zavala se nezastaví před ničím, aby našli účinný lék. Do cesty se jim však postaví nemilosrdný protivník, Tarik Šakir. Ten ovládá ničivou starověkou zbraň zvanou Černá mlha a je rozhodnut vybudovat novou egyptskou říši, kde by byl neomezeným vládcem. Navíc disponuje promyšleným a vskutku brutálním plánem na ovládnutí okolních zemí severní Afriky a Blízkého východu. Kurt, Joe i zbývající členové týmu NUMA nemají na vybranou – buď Šakira zastaví, nebo všichni zemřou. Bitva odehrávající se v Africe, Evropě i v temném podsvětí, kde vládne bůh Osiris, právě začíná…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408335/big_faraonovo-tajemstvi-qKQ-408335.jpg 4.223

Akta NUMA 13.

Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery

Vydáno: , CPress

The Pharaoh's Secret, 2015

Kniha Faraonovo tajemství

Stanas513

Krásné dobrodružství, líbí se mi styl psaní, vidím to před sebou jako ve filmu...

GYROTOURBILLON

Další povedená kniha CC. Autor napsal dobrodružnou jízdu se vším , co k tomu patří. Doporučuji 5* si kniha zaslouží.

harena

Sáhla jsem po Cusslerovi, od kterého jsem před delší dobou pár dílů četla. U jeho knih vím, že to bude dobrodružné čtení s jehož nesmrtelnými hrdiny počítám. Příjemná oddychovka, která se dobře čte a které neschází i trocha humoru.

pavka88

Něco takového se v budoucnosti může klidně stát, pokud arabské země nedobudou stability. Nejde o použití konkrétních zbraní, ale o terorismus jako takový. Je to dobře napsané, čtivé.

Nelly

Pro ty, kdo už mají pár "cusslerovek" načteno, je to návrat ke známému (proto je stále čteme), tady více okořeněno humorem. A jinak také moc chválím neotřelý nápad s "černou mlhou" a jejím původem.

hana4834
30.12.2020

Jako vždy skvělý příběh jen nesmim číst autorovi knihy moc často už je to obehrany ale pokud někdo čte tuto knihu jako první tak super

kokrokr
02.11.2020

Neustálé nové honičky pořád dokola přestávají být zábavné. Dávám slabší tři body.

ahomonicky
31.12.2019

Klasika. Když si na autora člověk zvykne a dokáže odpustit nesmrtelnost hlavních hrdinů a jejich štěstí na místo, čas a nápad, nedá se knize nic vytknout. Klasický Cussler