Psanci z L.A.

Kriminální thriller o ozbrojené lupičce se odehrává v roce 2008 v Los Angeles a jeho okolí. Dvaatřicetiletá Suzanne Jonesová, na první pohled spořádaná svobodná matka tří synů, žije ve skutečnosti dvojím životem. Nikdo netuší, že právě ona je nepolapitelná Allison Murrietová, potomek pověstného mexického desperáta, vynikajícího jezdce, střelce a zloděje koní z poloviny 19. století. Během 18 měsíců ozbrojená a skrytá pod maskou a parukou kradla luxusní automobily a vyloupila více než třicet obchodů. Policie se zatím marně snaží chytit ji při činu a odhalit její totožnost. Osudnou se jí stane až noční výprava za diamanty v tržní hodnotě čtyř set padesáti tisíc dolarů, kterými chtěl zadlužený makléř zločineckému gangu splatit půjčku. V areálu autoservisu, kde se měla uskutečnit transakce, nalezne mrtvého obchodníka a devět zastřelených gangsterů. Od chvíle, kdy se zmocní diamantů, se její život ocitá v ohrožení. S pomocí detektiva z oddělení vražd se pokouší uniknout obávanému zabijákovi, který se vydal po jejích stopách....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50040/big_charlie-hood-psanci-z-l-a-PoN-50040.jpg 3.69

Charlie Hood 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Brána

L.A. outlaws, 2008

Kniha Psanci z L.A.

Stanas513

Příběh trochu zmatený, nejsem si jistá, jestli by toto bylo možné ve skutečnosti. Ale stále je to jenom příběh. Za přečtení určitě stojí.

čef
09.02.2020

Jánošíkovský koncept zasazený do USA. Tak takto to vidím já, tváří se to možná jako drsná škola říznutá starou legendou, ale myslím, že v této době už to takto moc nefunguje, zvláště pak drsná paní učitelka je jistě k neuvěření. Závěr také nikoho moc nepotěší a tak zůstává jen několik velmi pěkných scén jako ta s tím jeřábem. Klidně se nechte kolébat, tak špatné to zase není.

Synysterka
18.03.2018

Tak tahle kniha mě fakt bavila. Nevím sice, kdy, kde a proč jsem si právě tuto knihu pořídila, ale jsem za ni ráda.

Petusa242
31.12.2017

Tuhle knihu jsem jako teenager milovala.