Hlad

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Další příběh ze série o oddělení Z5 a dr. Palfreym je stejně jako předchozí knihy kombinací dobré sci-fi a čtivého thrilleru, okořeněného tentokrát i prvky hororu. Tématem je problém celosvětového hladu, který zachvátí Zemi poté, co se rozmnoží podivné trpasličí bytosti podobné králíkům. Jejich neuvěřitelná žravost a rozmnožovací schopnost z nich záhy učiní hrozbu pro lidstvo. Oddělení Z5 musí odpovědět na otázky, co je to za tvory, odkud přišli, a jak se jim lidstvo může bránit, když jsou odolní vůči jedovatým plynům i atomovému záření a přitom styk s jejich krví je pro člověka smrtelný. (www.pitaval.cz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98485/hlad-98485.jpg 3.524
Série

Dr. Palfrey 26.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Sci-fi
Vydáno, Svoboda-Libertas
Orig. název

The Famine, 1967

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Hlad

Přidat komentář
gabriela-r
08.01.2019

Tak to byla drsná slátanina :-) Měla jsem ještě z knihovny půjčené Sucho a Potopu, ale nesebrala jsem sílu si to číst. Jediné pozitivum téhle knížky je to, že je krátká, takže se s ní člověk netrápí moc dlouho :-)

JonasII
23.06.2018

Kniha mě zaujala už po prvních několika stránkách. Závěr knihy nastoluje dilema - jak vybrat jednotlivce, které je možné zachránit. Obsahuje místy až mrazivé popisy, úvahy a morální dilemata.


Doporučujeme

Virus
Virus