MiroslavKutík MiroslavKutík komentáře u knih

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Asi tak začátek mě nudil ale postupně se to rozjelo ale až moc až mě štvalo jak to smutně skončilo sama mrtvola.

Je to takové moc americké ale dá se to číst.

26.11.2018 4 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

( AudioKniha ) Milenium je bomba i tuto knihu jsem si moc užil a moc se těším na poslech dalších dílu.
Lisbeth Salanderová je postava k zamyšlení..

06.11.2018

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Máme tu další skvělou knihu s originálním prostředí. Moc se mi kniha líbila, četla se úplně sama.

Jsem zvedáv jak série (další knihy autorky) budou pokračovat a kdo se obejít v dalších dílech Marní nebo Francis?.
Knihu doporučuji k přečtení opravdu to stojí za to.

02.11.2018 5 z 5

Bič Bič Dick Francis (p)

(SPOILER) Kniha se mi líbila, a první kniha s detektivem Sid Halley a jsem zvědav na další knihy se Sidem.
Četlo se to rychlé a zajímavý konec . :(

09.10.2018 4 z 5

Moje dětství na draka Moje dětství na draka Šárka Rosová Váňová

Ano moc krasná kniha a tak začnu od konce.

Před poslední věta knihy:
"Na každém konci je krásné to, že něco nového muže začít. "
Takže asi tak Šarko chtělo by to pokračovaní druhé knihy.

Kniha je úžasně napsána a je to nenáročné a humorné čtení ..
Všem Doporučují....

03.10.2018 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

( AudioKniha ) Kniha se mi moc líbila a postava Lisbeth Salanderové je Bomba, boží Michael Blomkvist škoda že nemůžu být jako on :D opravdu jsem si tuto knihu užil.

Viděl jsem i film z roku 2009 též bych doporucil, ale to nové vydání s Danem Craigem už není takoví :(

26.09.2018

Gemina Gemina Amie Kaufman

Tak opět moc povedená kniha jako první díl prostě BOMBA a už teď se moc těším na další díl a skvěle zpracování knihy.

19.09.2018 5 z 5

Paní Grimmová a případ továrníka na penzi aneb Jarní případ Paní Grimmová a případ továrníka na penzi aneb Jarní případ Josef Bernard Prokop

Jednoduchá nenáročná kniha, akorát ten konec pátrání mohl být delší a napínavější...

06.07.2018

Kdo má pod čepicí Kdo má pod čepicí Marie Rejfová

Velmi jednoduché čtení, velmi krátké oddechové čtení.

Těším se na další knihy s Josefínou.

30.05.2018 3 z 5

Paní Grimmová a případ mrtvého lichváře aneb Zimní případ Paní Grimmová a případ mrtvého lichváře aneb Zimní případ Josef Bernard Prokop

Kniha mě bavila velice až do konce je to jednoduché a oddechové čtení ..

24.04.2018

Paní Grimmová se představuje aneb Případ zapomenuté vraždy Paní Grimmová se představuje aneb Případ zapomenuté vraždy Josef Bernard Prokop

Oddechové jednoduché skvělé čtení ;-)

13.04.2018 4 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Já nemám SLOV táto kniha se mi moc LÍBILA, i když nemusím tento druh žánru knih ale nedá se této knize odolat to zpracování je ÚŽASNÉ...

21.03.2018 5 z 5

Záhada maltézských hodin Záhada maltézských hodin Jørn Lier Horst

Mě se moc kniha líbila a věžím že si přečtu i další pokračování teto série. Tento díl mohl byt opravdu delší s ne tak uspěchaný konec.

28.02.2018 4 z 5

Záhada mloka Záhada mloka Jørn Lier Horst

Kniha se dobře četla nato že to je dětská detektivka je to pěkné a mládeží doporučuji.

05.02.2018 3 z 5

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

( AudioKniha ) jako malý jsem tyto knihy od Foglara četl furt a nejlépe dlouho do noci a ne a ne jít spát i když se druhý den muselo vstávat do školy.
Poslouchání této knihy bylo příjemné, při práci se člověk vrátí do dětských let.

03.02.2018

Kříž Kříž Ken Bruen

Kniha byla krátká, rychle přečtena nu jsou věci které stojí o nich popřemýšlet ....

Spřízněni krví Spřízněni krví Felix Francis

Má první kniha od Felixe France ale myslím že si přečtu i další v nejbližší době.
Už od poloviny knihy jsem měl typ na vraha ale vedle a závěr knihy hodně překvapil..

Ďábel Ďábel Ken Bruen

Pěkné čteni ale mrzí mě že u nás nevyšly všechny knihy série Jack Taylor pač tyto knihy se mi moc líbily ...

Kněz Kněz Ken Bruen

Takové klidné čteni na večer v celku dobry díl s Jack Taylor.

21.11.2017 4 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Přátelé je to krátké, zamotané a málo hororové a ten divný neukončený konec jakou by třeba mohla být povídka na pokračování.

04.11.2017 4 z 5