Soptinka Soptinka komentáře u knih

Já, Herodes Já, Herodes Antonín Polách

Úžasná kniha i z historického hlediska, příběh se četl jedním dechem.

11.08.2017 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Po dlouhé době jsem narazila na super detektivku. Ráda si přečtu další detektivní příběhy z pera Angely Marsons.

26.07.2017 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Vynikající příběh.

05.05.2017 5 z 5

Doteky života Doteky života Barbora Dvorecká

Nádherné, dojemné a citlivé povídky. Dlouho se nastalo abych si u knihy poplakala, tak jako u téhle.

12.10.2016 5 z 5

Petrolejové lampy Petrolejové lampy Jaroslav Havlíček

Knížka mne bohužel neoslovila. Chvílemi bych řekla, že byl děj zdlouhavý a nudný.

23.07.2016 2 z 5

Katova dcera Katova dcera Oliver Pötzsch

Úžasné vyprávění a strhující děj.

15.01.2016 5 z 5

Případ Ludvík Případ Ludvík Oliver Pötzsch

Kniha byla napínavá od začátku až do konce. Kdo ví jak to ve skutečnosti s králem Ludvíkem II bylo. Už se těším, až někdy navštívím jeho pohádkové zámky.

28.12.2015 5 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Velmi čtivý a oddechový příběh. Moc romantiky tam nebylo, ale i tak jsem hltala písmenko po písmenku :-)

04.12.2015 5 z 5

Večeře v ráji Večeře v ráji Ben Bennett

Oddechový příběh,který ničím neurazí.

08.11.2015 4 z 5

Ďáblova nevěsta Ďáblova nevěsta Alexander Stainforth (p)

Svěží a napínavá oddechovka.

03.11.2015 5 z 5

Dívka za zrcadlem Dívka za zrcadlem Cecelia Ahern

Kniha, která obsahuj dvě povídky. Ničím neurazí, ale četla jsem i lepší. První povídka se mi líbila daleko více.

02.11.2015 3 z 5

Její děsivá souměrnost Její děsivá souměrnost Audrey Niffenegger

Když jsem tuto knihu sháněla, tak jsem si myslela, že se u ní budu bát. Přeci jen, ten její název vypovídá sám o sobě, ale musím konstatovat, že jsem se nebála. I přesto se mi děj líbil, i když byl občas fádní. Na začátku jsem částečně tušila jaké bude rozuzlení, ale i tak mne poslední část knihy překvapila.

22.10.2015 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Krásná obálka, ale jinak z děje mám smíšené pocity. Někde se mi děj líbil a hltala jsem každou stránku a někde to bylo fádní. Morfee ty jsi tak falešný, leč uchvatný :-)

21.10.2015 4 z 5

Kniha se mi moc libila a rozhodne jsem si jejim prectenim rozsirila obzory. Vetsinou si historicke okamziky nepamatuji,ale to se timto pribehem zmenilo. Uz se tesim na dalsi dil.

29.08.2015 5 z 5

Plavat se žraloky Plavat se žraloky Claire Bidwell Smith

Čtivý a napínavý příběh. Já osobně jsem z něho cítila deprese a smutek.

11.07.2015 5 z 5

Honba za přízraky Honba za přízraky Christopher Pike

Stopy hrůzy nikdy snas nezklamou svým napínavým příběhem.

18.06.2015 5 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Krásný příběh s nečekaným koncem...vůbec bych neřekla na začátku knihy, že příběh může takto skončit....musím říci, že mi ukápla i slza.

20.05.2015 5 z 5

Rusko sužuje pandemie Rusko sužuje pandemie Jana Vagnerová

Jsem spíše zklamaná....děj se moc táhl a skoro vůbec neutíkal. Navíc té akce tam moc nebylo.

12.04.2015 2 z 5

Lovec Lovec Jeffery Deaver

Výborné a napínavé čtení

25.12.2014 5 z 5

Sběratel nevěst Sběratel nevěst Ted Dekker

Napínavý a čtivý příběh. Knihu jsem přečetla skoro jedním dechem.

30.10.2014 5 z 5