Honba za přízraky

Školní rok je skoro u konce. Školní klub zorganizuje pro žáky nejvyšších ročníků hru -Honbu za pokladem. V malých skupinách a s pomocí chytře sestavených klíčů procházejí chlapci a děvčata městem a pak dál do noční pouště. Pořádající klub slíbil atraktivní cenu pro skupinu, která se dostane první do cíle. Pro Carla Timmonse, který nedávno ztratil nejlepšího přítele, se však hra stává příšernou noční můrou. Veden láskou k překrásné dívce, vzdálí se daleko a do míst, kde se ztrácí hranice mezi životem a smrtí. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22055/honba-za-prizraky-22055.jpg 3.460

Stopy hrůzy - Tajemné zlo 1.

Literatura světová, Horory
Vydáno, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Scavenger Hunt, 1989

Kniha Honba za přízraky

Kontryhelka
02.12.2020

Pěkné čtení na dobrou noc. Má to šťávu a celkově nelze nic vytknout. Přečtěte si a udělejte si obrázek sami. Nebudete zklamaní.

Nanamimo
18.07.2020odpad!

Když se podíváte na desky Stop Hrůzy zjistíte, že Stopy Hrůzy píše hned několik lidí...a zrovna tento autor vždy píše hrozně zmatené a zamotané příběhy, které působí, jakoby si v půlce psaní rozmyslel, co vlastně chtěl a děj skončí jako slátanina. A tady se to opět potvrdilo... Konkrétně ze všech slátanin asi ta nejhorší, co mě přímo naštvala.

hippiesak
05.09.2019

Zatím nejhorší a nejblbější díl ze série Stopy Hrůzy, co jsem četl :( Jsem fanda této série, většinou hodnotím 3-4 hvězdy, jsou i dokonce díly, kde jsem dal i 5 hvězd, ale toto ne... Prvních 100 stran utrpení, k žádné postavě jsem nepřilnul, zbytek stránek jsem četl jen na silu, abych se dozvěděl jak to dopadne a stále jsem fandil nějakému rozumnému konci. Překlad do češtiny hrozný. Nechtěl jsem dát "odpad", přeci jenom jsem to dočetl a pár stránek se dalo číst, ale doslova jen pár. Tuto knihu podruhé určitě číst nebudu a doma zůstává jen z toho důvodu, že série Stopy Hrůzy mám komplet, tedy 108 dílů a bylo by škoda jednu knihu zkrátka odstranit :)

terimila
05.04.2019

Ke Stopám hrůzy jsem se vrátila po třicítce jako k naprosté oddechovce stažené v mobilu. Beru to jako brak na oddych a relax, takže i následující hodnocení je relativní - 5 hvězd pro brak nerovná se 5 hvězd pro normální knihu. :)
Tenhle díl mě ale dostal do kolen, jako zatím žádný další ze série SH. Čte se jedním dechem, příběh je parádně vygradovaný, hlavní postava je celkem sympatická a chová se celkem logicky... prostě JO, tohle se povedlo. Tohle by jako lehkej horror obstálo i mimo Stopy hrůzy, myslím. :) Těšilo mě.

PeťkaW.
22.03.2017

Jako mladší jsem měla Stopy hrůzy ráda. Rychle se četly, měly jednoduché příběhy, žádné těžké čtení... Už i v těch letech mě ale zrovna tenhle titul šíííleně nebavil :) Takže jestli hodláte něco ze SH číst, sáhněte po jiném díle.

Soptinka
18.06.2015

Stopy hrůzy nikdy snas nezklamou svým napínavým příběhem.

bukiet
16.03.2013

Znuděni Umbertem Ecem, Dostojevským, či Jeanem-Paulem Sartrem, zpříjemněte si dlouhou chvilku ve vlaku tímto lehkým čtením. Určeno pravděpodobně středoškolákům. Kvalit Stephena Kinga a Clivea Barkera jistě nedosahuje žádná kniha ze série Stop hrůz, ale zaujmout a pobavit dokáže i dospělého. Prostě takový ekvivalent béčkového hororu na sobotní večer.
Platí pro celou sérii

Dandulka
19.07.2012

Moc ráda jsem čítala tuhle edici- opravdu mě to chytlo a pustilo až s poslední stránkou.