Poslední upír 2

Poslední upír 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92457/mid_stopy-hruzy-tajemne-zlo-posledni-up-sGo-92457.jpg 4 97 13

Stopy hrůzy - Tajemné zlo série

Alisa a její miláček Ray věří, že jsou posledními upíry. Vtom však v jedné oblasti Spojených států dochází k sérii brutálních vražd, které nemohl spáchat nikdo jiný než další upíři. Kdo mohl nové upíry stvořit? Kdo je zastaví?

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Signet

The Last Vampire

Martin82
15.08.2022 3 z 5

(SPOILER) První díl byl zaručeně lepší - laťka první dílu byla vysoko, a druhý díl se dostal do hlubokého průměru. Místo akčního děje, kde v každé kapitole se děj svižně posouval, se Christopher Pike opět velmi často dostáva do filozofických otázek o smyslu života a vesmíru. Pár světlých kapitol tam je - zapálení skladu a vypůjčení policejního auta.......takže za těchto 40-50 stránek 50%.

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Tady se mi nějak ve čtení nedařilo, protože upíři tentokrát nebyli můj šálek krve.

Bafy
20.08.2019 5 z 5

Ještě lepší pokračování už tak dobrého prvního dílu....

Dinosaur
21.06.2016 3 z 5

(6/10) Sice mě to bavilo, ale ten konec byl už na mě nějaký překombinovaný.

ivca7818
07.07.2014 5 z 5

Upíři mě baví a trilogie Christophera Pika obzvlášť, jelikož to není příběh, který brnká na romantickou strunu a představu o upírech. Je sexy, napínavý a ještě se navíc odlišuje tím, že v knize vidíme prvky hinduismu. Za mě plný počet hvězd.

Naamda
31.01.2014 5 z 5

Ahoj,tato kniha je božská. I když se, tak pořád objevovali chyby v blafuješ, to však nevadí. Když ray umřel brečela jsem (já vím je to divný, ale už je to tak). Doporučuji přečíst. Bohužel v naší knihovně není trojka což mě dost štve. A ještě jedna připomínka, ať je tich dílů o Sítě víc. :-)

TessDragon
09.06.2013 3 z 5

2.díl byl stejně dobrý jako 1., ne-li lepší. Což jsem teda vůbec neočekávala. Byla jsem ráda za novou mužskou postavu Joela, protože Raye jsem opravdu, ale opravdu neměla vůbec ráda. Nový záporák byl rozhodně děsivý a také velmi zvrhlý, což tomu jen dodalo štávu a hrůzu. Tento díl byl pro mě průměr, tak jako 1., dobře se četl a byla to původní upířina ještě před vegetariánskými upíry. Mrzí mě jen, že v ČR vyšly jen 3 díly.

Lira
19.05.2013 5 z 5

Do druhého čtení se mi moc nechtělo, protože na mě jednička neudělala moc dojem, ale nakonec jsem si řekla, že když byla jednička tak pěkná, tak bych mohla i tu dvojku. Ovšem nelitovala jsem. Byla to četba, která se vám dostane nějak do srdce. Prostě to bylo především o víře a o tom, jak člověk by měl žít. Někdy mi to skutečno vniklo až do srdce a zanechalo něco malého za sebou.
Moc se mi to líbilo a pokud bude i pokračování, tak si ho moc ráda přečtu.

bookcase
22.03.2013 4 z 5

Docela dobrá upířina

saphe
19.02.2013 5 z 5

osobně si myslím, že to vůbec nebylo špatné- jenže já tyhle upírské věcičky zbožňuju :-P :-D

Dandulka
20.07.2012 5 z 5

Mnohem lepší než první díl, i když bez konce.....Moc se mi líbí vzpomínky na Krišnu. Jsou moc pěkně zasazeny do příběhu, nenásilně.

netty.vanity
08.02.2012 5 z 5

Dávám lepší hodnocení než prvnímu dílu, který sice byl o špetku lepší, ale tady už jsem se nenervovala s Rayem, kterého naštěstí autor vyhodil do vzduchu:-)Navíc se mi The Last Vampire až po tomto díle nějak dostal pod kůži.Sita už není takový chladnokrevný maniak,ale objevuje v sobě lidskou stránku,takže je to o to zajímavější,navíc se na scéně objevuje sympaťák a krasavec Joel,který už není tak tupý,jako tomu bývalo u Raye.. Každopádně je trochu znát,že to píše chlap,protože Síta má dosti přelétavou povahu,co se opačného pohlaví týče a pořád je zamilovaná do někoho jiného.Ale i tak se to čte dobře a rozhodně se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Selekcaje
27.01.2012 5 z 5

Ikdyž první díl byl zaručeně lepší, ani tato knížka mě nezklamala:) Uchvátil mě hlavně autorův styl psaní a těším se na další:)

upíři

Christopher Pike