Poslední upír 2

Alisa a její miláček Ray věří, že jsou posledními upíry. Vtom však v jedné oblasti Spojených států dochází k sérii brutálních vražd, které nemohl spáchat nikdo jiný než další upíři. Kdo mohl nové upíry stvořit? Kdo je zastaví?

https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92457/stopy-hruzy-tajemne-zlo-posledni-up-sGo-92457.jpg 3.886

Stopy hrůzy - Tajemné zlo 11.

Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno, Signet

The Last Vampire

Kniha Poslední upír 2

Kontryhelka
02.12.2020

Tady se mi nějak ve čtení nedařilo, protože upíři tentokrát nebyli můj šálek krve.

Bafy
20.08.2019

Ještě lepší pokračování už tak dobrého prvního dílu....

Dinosaur
21.06.2016

(6/10) Sice mě to bavilo, ale ten konec byl už na mě nějaký překombinovaný.

ivca7818
07.07.2014

Upíři mě baví a trilogie Christophera Pika obzvlášť, jelikož to není příběh, který brnká na romantickou strunu a představu o upírech. Je sexy, napínavý a ještě se navíc odlišuje tím, že v knize vidíme prvky hinduismu. Za mě plný počet hvězd.

Naamda
31.01.2014

Ahoj,tato kniha je božská. I když se, tak pořád objevovali chyby v blafuješ, to však nevadí. Když ray umřel brečela jsem (já vím je to divný, ale už je to tak). Doporučuji přečíst. Bohužel v naší knihovně není trojka což mě dost štve. A ještě jedna připomínka, ať je tich dílů o Sítě víc. :-)

TessDragon
09.06.2013

2.díl byl stejně dobrý jako 1.,ne-li lepší.Což jsem teda vůbec neočekávala.Byla jsem ráda za novou mužskou postavu Joela,protože Raye jsem opravdu,ale opravdu neměla vůbec ráda.Nový záporák byl rozhodně děsivý a také velmi zvrhlý,což tomu jen dodalo štávu a hrůzu.Tento díl byl pro mě průměr,tak jako 1.,dobře se četl a byla to původní upířina ještě před vegetariánskými upíry.Mrzí mě jen,že v ČR vyšly jen 3 díly.

Lira
19.05.2013

Do druhého čtení se mi moc nechtělo, protože na mě jednička neudělala moc dojem, ale nakonec jsem si řekla, že když byla jednička tak pěkná, tak bych mohla i tu dvojku. Ovšem nelitovala jsem. Byla to četba, která se vám dostane nějak do srdce. Prostě to bylo především o víře a o tom, jak člověk by měl žít. Někdy mi to skutečno vniklo až do srdce a zanechalo něco malého za sebou.
Moc se mi to líbilo a pokud bude i pokračování, tak si ho moc ráda přečtu.

bookcase
22.03.2013