Půlnoční klub

Rotterhamský domov byl útulkem pro mladé lidi, místo, kam teenageři s nevyléčitelnými chorobami odcházeli zemřít. Nikdo, kdo se tam přihlásil k pobytu, se už zase nikdy neodhlásil. Bylo to místo bolesti a smutku, ale také, což stojí za povšimnutí, místo humoru a dobrodružství. V tomto útulku žila parta pěti mladých lidí mužů a žen, kteří si říkali Půlnoční klub. Každou noc o půlnoci se scházeli a navzájem si vyprávěli různé příběhy – povídky plné milostných intrik a hrůzy, života a smrti. Příběhy pravdivé, vymyšlené, i ty, které spadaly někam mezi ně. Jedné noci, uprostřed docela hrůzostrašné povídky, uzavře těchto pět lidí dohodu, ve které se říká, že první z nich, kdo zemře, má vyvinout veškerou možnou snahu spojit se s ostatními – ze záhrobí. Pak jeden z nich opravdu zemře. A příběh začíná. Ten nejbáječnější příběh. Ten nejděsivější....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22048/pulnocni-klub-DRp-22048.jpg 3.644

Stopy hrůzy - Tajemné zlo 8.

Literatura světová, Horory
Vydáno, Signet

The Midnight Club, 1994

Kniha Půlnoční klub

Kontryhelka
02.12.2020

Fakt se mi to líbilo. Hodně strašidelný příběh ,který bych ani nechtěla zažít. Ale jako horůrek jsem si ho s chutí dala na dobrou noc.

Vampirosa
05.09.2016

Na příběh si už moc nevzpomínám, což značí, že asi nebyl zas tak dobrý. Spíš byl takový depresivní a místy lehce strašidelný. :)

anoti
07.03.2016

Tento díl řadím mezi ty hrozne!Vůbec to nemá šmrnc stop hrůzy. BYLO to děsně deprimující a ještě jsem to četla před spaním, to budou sny.

Dinosaur
14.12.2015

(5.5) Zkrátka takové průměrné Stopy hrůzy :)

HiNataLi
27.01.2014

Už je to dlouho co jsem knížku četla, jako ostatně všechny knížky ze série, ale tahle je jedna z těch, které mi uvízly v paměti. (teda... děj a edice uvízly :D)
Rozhodně je tato kniha jednou z těch, ke kterým bych se chtěla někdy vrátit, i kdyby jen proto, abych porovnala, jaký bude mít mé "vyzrálejší já" na knížku názor... (tentokrát už si snad připravím kapesníky)

Doriana.M
15.01.2014

Už je to strašná fůra let, co jsem tu knihu četla, ale vzpomínala jsem na ni nejednou. A opravdu dokáže naštvat, když mezitím zapomenete název i autora ;-). Ale štěstí mi přálo a pokud bude přát i dál, tak ji zase jednou dostanu do rukou. Příběh i příběhy v něm se mi moc líbily. Troufám si tvrdit, že by si zasloužil oprášit, přepracovat, doladit a znovu vydat. Moc ráda bych si knihu koupila a přečetla.

bukiet
16.03.2013

Docela mne tato knížečka překvapila svým námětem. Škoda, že to není, jako asi celý cyklus, lépe napsáno.

h.mose
13.09.2012

Tohle byl absolutně nejlepší díl z celé série. Ráda bych si to přelouskala znovu, ale někomu jsem ji v mládí půjčila a už knihu nemám. Škoda.