Pád do temnot

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Stopy hrůzy 49, ze série Tajemné zlo. V soudním procesu jde o vraždu. Ann Riceová je mrtvá. Obviněna je její nejlepší přítelkyně Sharon McKayová. Ale žádná mrtvola se nenašla. A tři svědkové zločinu jenom slyšeli, co se stalo, ale neviděli to. Obžaloba si je přesto vítězstvím téměř jistá. Když se Ann zřítila do prudkého proudu řeky, byla s ní Sharon sama na vrcholku útesu. K útesu vede jenom jedna cesta a všichni svědkové si pamatují, že než Ann spadla, dívky se pohádaly. Sharon se hájí jenom tím, že Ann spáchala sebevraždu. Ale všichni, kdo Ann znali, říkají, že nebyla sebevražedným typem. A mají pravdu. Ann byla mnohem víc než sebevražedkyně. Byla posedlá....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22049/pad-do-temnot-A5H-22049.jpg 3.845
Série

Stopy hrůzy - Tajemné zlo 7.

Žánr
Literatura světová, Horory
Vydáno, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit
Orig. název

Fall Into Darkness, 1991

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Pád do temnot

Přidat komentář
Kontryhelka
02.12.2020

Hezky napsaný Pád do temnot a popis, jak k tomu všemu došlo, co tomu předcházelo a vlastně proč. Zajímavé. Přečteno za jedno odpoledne.

Dandulka
19.07.2012

Tyhle knížky nemají chybu!!!


DendousSKS
25.11.2011

Pro studenty práva skvělá knížka :D Vůbec sem netušila,že to tak dopadne. Dokonale popsané děje z prostředí soudní síně a myšlenek hlavních hrdinů,ale zase přílíš složitě napsané rozzuzlení.