Pád do temnot

Pád do temnot https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22049/bmid_pad-do-temnot-A5H-22049.jpg 4 56 5

Stopy hrůzy 49, ze série Tajemné zlo. V soudním procesu jde o vraždu. Ann Riceová je mrtvá. Obviněna je její nejlepší přítelkyně Sharon McKayová. Ale žádná mrtvola se nenašla. A tři svědkové zločinu jenom slyšeli, co se stalo, ale neviděli to. Obžaloba si je přesto vítězstvím téměř jistá. Když se Ann zřítila do prudkého proudu řeky, byla s ní Sharon sama na vrcholku útesu. K útesu vede jenom jedna cesta a všichni svědkové si pamatují, že než Ann spadla, dívky se pohádaly. Sharon se hájí jenom tím, že Ann spáchala sebevraždu. Ale všichni, kdo Ann znali, říkají, že nebyla sebevražedným typem. A mají pravdu. Ann byla mnohem víc než sebevražedkyně. Byla posedlá.... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Fall Into Darkness , 1991

Martin82
15.04.2022 4 z 5

Zvláštní, Christopher Pike dokáže napsat strašnou nudu - SH 47, 48 a na druhou stranu nadprůměr -SH 42,43. Tato kniha patří určitě k těm lepším. Začátek - prvních 50 stranek se trochu vleče - než se člověk dostane do děje, ale pak to jede - hlavně druhá polovina knihy. Pěkných 75%.

hippiesak
01.04.2022 3 z 5

První polovina knihy byla celkem OK, jak se prolínaly dějové linky... Ale mám pocit, že mě druhá polovina knížky zas tak nebavila. Četl jsem to po částech několik dní dle nálady.

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Hezky napsaný Pád do temnot a popis, jak k tomu všemu došlo, co tomu předcházelo a vlastně proč. Zajímavé. Přečteno za jedno odpoledne.

Dandulka
19.07.2012 5 z 5

Tyhle knížky nemají chybu!!!

DendousSKS
25.11.2011 5 z 5

Pro studenty práva skvělá knížka :D Vůbec sem netušila,že to tak dopadne. Dokonale popsané děje z prostředí soudní síně a myšlenek hlavních hrdinů,ale zase přílíš složitě napsané rozzuzlení.