Poslední upír 1

Alisa Pernerová je pět tisíc let stará vampýra. Celé věky lovila lidské bytosti, milovala lidské bytosti a teď někdo loví ji. Kdo je to – člověk nebo monstrum? Alisa neví. Myslela, že je poslední svého druhu. Alisa má jedinou stopu, po které může jít. Detektiv Mike Riley se ji pokouší vydírat. Ve spěchu, dřív než stačí vyzvědět, co o ní vypátral, ho zabije. Teď musí najít detektivova syna a zjistit, proč ji jeho otec sledoval. Ve věku pět tisíc let nastupuje na střední školu a seznamuje se s Rayem Rileym, hezkým, trochu stydlivým chlapcem, který ji přitahuje, jako ji za celá staletí nepřitahoval ještě žádný jiný smrtelník. Ray Alise vnukne děsivou myšlenku stvořit dalšího upíra, něco, co už strašně dávno neudělala. Přiměje Alisa Raye, aby ji ochránil před záhadným nepřítelem? Nebo ho využije jenom jako návnadu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22046/stopy-hruzy-tajemne-zlo-posledni-up-NUt-22046.jpg 3.7163

Stopy hrůzy - Tajemné zlo 10.

Literatura světová, Horory
Vydáno, Signet

The Last Vampire, 1994

Kniha Poslední upír 1

Kontryhelka
02.12.2020

Jo poslední upír a byly z toho tři díly. Nějak mi upírci nesedli no.

Gallaxy
01.07.2020

Tohohle autora mám ráda, ale kniha je trochu jiná než jsem od něj čekala. Každopádně fascinující. žádná romantika a krvavé popisy tak akorát. Určitě se serii pokusím dočíst, zda ji seženu.

Bafy
20.08.2019

První upírská sága své doby? A naprosto jedinečný příběh už jen svým pohledem na upíry a mýty okolo nich. Jsem ráda že všechny díly vlastním boť se k nim vždy ráda vracím....

Petra38
24.06.2019

No jak to rict? Byla vice jak podivna kniha,do ruky se mi dostala nahodou a nemam nutkani docitat zbytek serii. Nebylo to sice az tak sileny abych to nedocetla ale no taaak ,kdo se zamiluje do nekoho kdo mu zabije otce?! No znovu uz ji cist pravdepodobne nebudu a to ze jsem ji docetla bylo i tim,ze kniha je pomerne kratka.

Luffi
30.11.2018

Hlavní hrdinka je nesnesitelná a opravdu neuvěřitelně nesympatická. Pokud tento fakt pomineme, způsob vyprávění děje se zvraty je zajímavý a čtivý, což zachránilo knihu od odpadu a jistě své čtenáře najde. Bohužel, osobně se k dalším dílům nechystám.

adriana9101
27.11.2018

Miluju knihy o nadpřirozenu - upíři, vlkodalci atd. Proto jsem po ní v knihovně sáhla. Bohužel, tato kniha mě vůbec nezaujala. Netvrdím, že je špatná, ale čtení mi připadá utahané, nepochytávám děj a celkově mi to připadá slizké. Už jsem jí ale rozečtla a hodlám jí dočíst. Rozhodně ale nebudu v četbě pokračovat, už jen proto, že to má 8 dílů a všechny nejsou dosud přeložené. Jak je vidět, ostatním se líbí a já jsem zde vyjímka. Mě osobně teda kniha nezaujala a trochu zklamala.

lucie2371
20.12.2017

Na to, že je to kniha spíš pro mladší čtenáře, velice se mi líbila.

Ewiczka_areebah
18.06.2017

uznavam,cetla jsem ji v dobe pred vice nez 10lety ale cely ten pribeh,napad se mi moc libil:)
za me v te dobe jedna z nejlepsich knizek