Smiley96 Smiley96 komentáře u knih

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Miluju filmy, ale knize se nic nevyrovna. Bala jsem se abych nebyla zklamana, ale opak je pravdou. Doporucuju

31.03.2023 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Nedocetla jsem. Mam po precteni vsech knih Chrise Cartera moc namlsane oko. Tohle je proste nuda.

19.02.2023 2 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Kniha se cetla velmi dobre, zajimavy detektivni pribeh, super prekvapive rozuzleni. Tesim se na dalsi dil. Jen mi Kim neni moc sympaticka, ale treba se to postupem casu zlepsi.

25.10.2022 4 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Ačkoliv Zaklínače miluju, tak tenhle díl byl slabší. Některé povídky byly krapet o ničem a moc mě nebavily. Ale nebudeme se báti (bílého) vlka nic, beru další díl a vzhůru do zaklínačského světa.

31.07.2022

Skleněný dům Skleněný dům Paul Tobin

Super příběh, bavil mě moc.

14.07.2022 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Láska od první stránky. Viděla jsem seriál, hraju hru, ale knižní podoba je prostě boží. Geralta nelze nemilovat. A Marigold, co k tomu dodat... To je prostě řízek :D Těším se na další povídkový díl.

15.06.2022

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Zase jízda, jak jinak. TOP završení série. A já se jen modlím, že ne poslední.

27.05.2022 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Já už nevím jak mám tyhle knihy hodnotit. Jednoduše MASAKR a puštím se vesele do další.

26.04.2022 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Dlouho jsem váhala mezi čtyřmi nebo pěti hvězdami. No dávám pět, ale s održenýma ušima. Malinko mi to přišlo utahaný, zdlouhavý. Naštěstí to konec vždycky spraví. Možná to je také tím a omlouvám se za možný SPOILER, ale že se Chris pořád drží stejného konceptu tří vražd a najednou velkolepé rozuzlení. Dle mého názoru to od četby mírně odrazuje. Je to takové čtenářské Deja Vu. Při čtení máte pocit, že už prostě víte jak to dopadne. Každopádně čitelnost kniha samozřejmě neztrácí. Odpornost a nechutnost popisu vražd je pořád brilantní. A to na jeho knihách prostě žeru.

04.03.2022 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Ten konec mohl být krapet propracovanější, ale co. Odpuštěno! Dalsi super četba za mnou a hned beru další. Chrisovo knihy jsou jako droga.

18.02.2022 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

No nemám slov. Této sérii se prostě nedá nic vytknout. Kniha od knihy pořád lepší a lepší.

05.02.2022 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Abych uronila slzu u takového typu knih? To už se mi dlouho nestalo. Další super jízda, tady se prostě nedá nic vytknout.

18.01.2022 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Kniha od knihy pořád lepší a lepší. Napínavé od začátku do konce. Super.

05.01.2022 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Asi bych si měla dojít k doktorovi, ale do Chrisovo nechutného popisování činů jsem se naprosto zamilovala. Nemá chybu.

25.12.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Další super jízda. Nemám co vytknout. Jen vzhůru do dalšího dílu.

10.12.2021 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak to byla jízda... svižný, vtipný, napínavý. A ještě k tomu, když je hlavní hrdina takovej sympaťák tak to nemá chybu. Vzhůru do dalšího dílu.

29.11.2021 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Malinko slabší než předchozí díly, ale byla to zase jízda, co si budem povídat. Butch překvapil, velmi překvapil. Části s bezduchými občas úplně přeskakuju, ty mě prostě nebaví. Vishous mi trhá srdce, je mi ho prostě líto. Nic naplat, vrhám se do dalšího dílu.

22.09.2021 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Co dodat, beru další... čtivé a prostě super..

25.08.2021 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Kniha je super, čtivá a vtipná, jen mi přišlo, že je toho hrozně moc najednou do prvního dílu. Každopádně půjdu do dalších dílů.

01.08.2021 4 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Velmi čtivé, na prvotinu to nebylo úplně špatné, pár much to, ale na můj vkus mělo. Mám ráda knihy s krátkými kapitolami. Konec hodně překvapivý.

10.05.2021