skipiii skipiii komentáře u knih

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Další úžasné dílo od pana Cartera! Nemohu jinak než jen doporučit!

01.05.2016 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Vynikající! Nemělo chybu! Už se nemůžu dočkat další knihy.

05.04.2016 5 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Zajímavý námět,velmi předvídatelný děj i konec, který byl trochu uspěchaný a mohl být více a lépe zpracován.

26.03.2016 3 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

I přesto, že příliš nevyhledávám knihy s duchařskou tematikou,tak musim přiznat,že tahle byla naprosto skvělá! Děj byl napínavý a poutavý a umocněný právě duchařskou tematikou, díky které jsem se snad opravdu poprvé při čtení knížky bála!:) Moje první kniha od této autorky a jistě ne poslední. Velice doporučuji!

20.03.2016 5 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Zajimavy namet,dobre se cte,celkem napinavy dej ale asi jsem cekala trochu vice:) konec byl docela zklamani.,

27.01.2016 3 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Takhle by mel vypadat kazdy thriller! Od prvni az do posledni strany napinavy,strhujici a necekany dej! Vsechny postavy mi byly sympaticke svym zpusobem a s ohledem na pribeh! Nemam absolutne co vytknout! Pro me jedna z nejlepsich knih roku 2015 ( ne-li nejlepsi ze vsech ktere jsem kdy cetla). Rozhodne se k tehle autorce brzy vratim.

08.01.2016 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Pro me naprosto dokonala kniha ostatne jako vsechny od nej:) Nesbo nezklamal!

28.11.2015 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Famozní...dokonalé...perfektni... "Vždycky máme možnost volby, opravdu? A co ta rozhodnutí jiných lidí, která nakonec úplně změní ne jejich život, ale váš? Kde v tom je tedy možnost volby?"..

28.11.2015 5 z 5

Budeš tam? Budeš tam? Guillaume Musso

Tuto knihu jsem precetla za jedno odpoledne jelikoz jsem se nemohla dockat konce,ktery me vubec nezklamal:) Rada se k teto knizce vracim:)

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

naprosto dokonale,neni co vytknout:)

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Klasika jejiz nektere pasaze umim nazpamet dodnes:)

28.10.2015 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Jedina kniha ze ktere mi behal mraz po zadech.Smutne, krute a dokonale.

Betonová zahrada Betonová zahrada Ian McEwan

Cetla jsem jiz pred lety ale syrovost myslenky zalit sve rodice do betonu ve me zustava dodnes. Nicmene zajimave cteni na jednu volnou hodinu ve skole...

28.10.2015 3 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Nudne,zdlouhave,nezajimave, nicim sokujici ani prekvapujici a s nazvem knihy nema dej nic spolecneho.Pro me velke zklamani.

28.10.2015 1 z 5

Vražedná čísla Vražedná čísla John Verdon

Tato knizka me velice mile prekvapila prestoze jsem si ji koupila vcelku nahodou.Dej je napinavy od zacatku az do konce,velmi dobre se cte,vse je na konci vyborne vysvetleno,nemam jedinou vyhradu a mohu jen doporucit!:)

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

napinave,ctive,lehce se cetlo a orientovalo v postavach,mohu jen doporucit:)

Prokletí Prokletí Lisa Jackson

knihu jsem precetla za dva dny! nemohla jsem se odtrhnout a dockat konce ktery byl zajimavy,necekany a sokujici! jedna z nejlepsich knih ktere jsem v posledni dobe cetla!

26.10.2015 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

prvni dve kapitoly jsem mela problem zvyknout si ze je kniha psana od konce ale pak to zacalo odsypat a musim rict ze ta kniha je naprosta bomba! zaver nebo spise zacatek knihy jsem naprosto necekala a byla sem ohromena! jedna z nejlepsi co jsem za posledni dobu cetla! vyborne! doporucuji!

26.10.2015 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

prvni a zrejme i jedina kniha kterou jsem od tohoto autora cetla. velice dlouhu,nezazivny,slozity zacatek knihy,ztracela jsem se v postavach a stejne tak nektere dejove linie nebyly zcela objasneny. Posledni 50 stran bylo zajimavych a rozlusteni dech berouci,nicmene mela jsem co delat abych knihu docetla

26.10.2015 2 z 5

Místo pro tajnosti Místo pro tajnosti Tana French

na konci knihy uz jsem nevedela kdo co kde s kym,myslim ze zaver byl uz prilis prekombinovany a zbytecne zamotany a stejne tak myslim ze mysticno a kouzla do takoveho druhu knih prilis nepatri,bohuzel spise zklamani...

26.10.2015 3 z 5