sidonka sidonka komentáře u knih

Kostischrány Kostischrány Emily Lloyd-Jones

Zajímavý temný napínavý příběh, plný napětí, ale i vtipných hlášek, který se těžko odkládá a koza byla super

09.03.2024 4 z 5

Jak jsem rodila indiánského syna z kmene Čerokí Jak jsem rodila indiánského syna z kmene Čerokí Danka Štoflová

Úžasné, úžasné, úžasné. Neskutečně čtivé, chvílemi vám tečou slzy smíchu, chvílemi se vám tají dech z poutavého popisu myšlení lidí spjatých s přírodou až zůstává rozum stát, zda je to vůbec možné

08.03.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Hodně zvláštní kniha, nemohla jsem se do ní pořádně začíst, místy to bylo dost zmatené a najednou konec

04.03.2024 3 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Cassie Connor

Pohodový čtivý příběh, který mě opravdu bavil, Rebecca a Hudson byli velmi sympatičtí, jen některé zlomy byly dost nepochopitelné

04.03.2024 4 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Moc hezky se to četlo, Emily a Jameson byly super, moc fajn příběh

26.02.2024 5 z 5

Mrtví umí mluvit Mrtví umí mluvit A.K. Turner

Velmi sympatická hlavní hrdinka Cassie, která pracuje jako asistentka na pitevně poznává v jedné z "klientek" svou učitelku, ale její smrt se jí nezdá a pustí se do pátrání, kniha se čte krásně a příběh má spád

24.02.2024 4 z 5

Atlasova šestka Atlasova šestka Olivie Blake (p)

Ze začátku jsem byla docela nadšená, vypadalo to zajímavě, ale pak zajímavě nastartovaný příběh začal upadat, několikrát se to trochu rozjelo, ale i tak se děj neskutečně vlekl

23.02.2024 3 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Věci se opravdu dějí v ten nejvíc správný čas a tak se i tahle knížka dostala do mých rukou přesně ve chvíli, kdy jsem jí nejvíc potřebovala, přečetla jsem jí za jedno odpoledne, prima jsem se bavila, ale nechala ve mě spoustu zajímavých myšlenek a jedno velké slušné nakopnutí

19.02.2024 5 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

I když to čtení bylo strašně smutné a bolestné, nejednou mi ukápla slzicka, jednou k se k severní zdi určitě vypravím podívat. Toto bylo mělo patřit do knih k maturitě. Tahle hrůzná historie 50.let by neměla být zapomenuta, abychom si vážili v jaké době zijeme

17.02.2024 5 z 5

Komu zvoní hrana Komu zvoní hrana Ernest Hemingway

Klasika, která mě přilákala válečnou tématikou, ale styl autorova psaní mi vůbec nesedl, přišlo mi to často rozvláčněné a jelikož neodkládám rozečtenou knihu, tak to byly chvílemi muka

15.02.2024 3 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Dlouho jsem se odhodlavala k této knize, která má i filmové zpracování, které jsem neviděla, knížka mě zpočátku odrazovala, tolik stránek :-O, ale nakonec mě příběh zcela pohltil a najednou otočím a Konec, no to neee

06.02.2024 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Nádherná kniha, dvě časové linky, jedna linka z války, druhá ze současnosti, hlavní hrdinky v obou linkách úžasné

01.02.2024 5 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Milé romantické čtení, bavilo mě mnohem víc než Deníky princezny, přišlo mi to reálnější a ne tak přeslazené

27.01.2024 4 z 5

Prokletí - Antologie bajek nejtemnějších Prokletí - Antologie bajek nejtemnějších * antologie

Těšila jsem se, jak se budu krásně bát, ale veliké, opravdu veliké zklamání

22.01.2024 2 z 5

Formulista Formulista Michaela Schmiedlová

Krásný romantický příběh ze sportovního prostředí, kde nechybí napětí, něžná pomalu rozkvétající romantika, ale taky je otevřeno téma dys poruchy, doporučuji k přečtení

19.01.2024 5 z 5

Orlické vraždy: Akce Přehrada očima vyšetřovatele Orlické vraždy: Akce Přehrada očima vyšetřovatele Aleš Pivoda

Hodně drsné, o to víc mi kniha zůstává v hlavě protože jsem 20 let žila kousek od Orlické přehrady a v období shazování sudů na Žďákovském mostě tudy i často projížděla, jde mi z toho mráz po zádech

16.01.2024 4 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Wau, wau, wau, to bylo prostě luxusní, neuvěřitelně čtivé, postavy, které si zamilujete, tedy až na Bena, a najednou zjistíte, že jste na konci a nechce se vám ta parta opustit

12.01.2024 5 z 5

Runy osudu Runy osudu Christina Courtenay

Čekala jsem, že druhý díl bude ve stejném stylu jako první, nejdřív to bylo trochu zklamání, protože dvě dějové linky mám moc ráda, ale cesta v čase se ukázala jako další skvělý nápad, popis života Vikingů někdy dost zdlouhavý, ale nakonec se z toho vyklubal krásný příběh

09.01.2024 5 z 5

Tajný deník Hendrika Groena Tajný deník Hendrika Groena Hendrik Groen

Otevírala jsem tuto knihu s obavami, ale velmi mile překvapila, super akční důchodci, kteří si snaží užívat život, vtipné pasáže, takovou partu v důchodovém věku bych taky uvítala

06.01.2024 5 z 5

Vánoční příběhy Vánoční příběhy Astrid Lindgren

Krásné vánoční příběhy, které mě vrátily do dětství a hlavně v nich si děti opravdu hrají a fantaziruji bez jakéhokoliv techniky, krása

01.01.2024 5 z 5