shey shey komentáře u knih

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Dokonalé, úžasné a super! Právě jsem dočetla a druhý díl jasně předčil první. Čekání na pokračování bude dlouhé...:)

27.03.2016 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Moc krásná série, doporučuji. Nejlíp se asi povedl díl 1. a 3., v závěru série se dělo hodně zápletek a akce byla spíš až v konci knihy, ale mě to nevadilo. Patch byl skvělý jako vždy a bez epilogu bych se klidně obešla.

29.02.2016 4 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Měla jsem chuť přečíst si nějakou fantasy romanťárnu tak jsem sáhla po této knize - a udělala jsem dobře. Celou sérii doporučuji, dnes se pouštím do třetího dílu....Nora s Vee i Patch ( ten hlavně) mi sedli, autorka se umí na konci 1. i 2. dílu vybičovat a napsat infarktový konec a nedá se jinak se sáhnout po dalším dílu.

20.02.2016 5 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Knížku jsem doma měla už delší dobu, ale nějak jsem se nemohla donutit jí otevřít - kdybych tušila, co mě čeká neváhám ani minutu :D Určitě doporučuji! Violet jsem si oblíbila, její pocity pro mne byly uvěřitelné a já se s hrdinkou sžila. Jestli byly v příběhu nějaké chyby nebo mezery, já si jich nevšimla a knížku jsem hltala jako dítě bonbony. Super!

02.02.2016 4 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Knížka je čtivá, vedlejší postavy super...ale...Emily je pěkná káča.Od poloviny knihy jsem jenom kroutila hlavou, ještě, že má Olivii. Za mě tak 3,5 *...Ale pokračování si přečtu, přece jen se mi Gavin líbil :o)

26.01.2016 3 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Příjemný příběh na nedělní dopoledne. Je to sice klasická červená knihovna , ale moc se mi líbil. Spojení autorčina humoru, psů a krásného veterináře se povedlo :o) Potěšil i náhled do pokračování vztahu Viv a Clarka.

24.01.2016 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Nahoru, dolů, nahoru dolů......Nemůžu říct, že by mě druhý díl nebavil, Hardin je skvělej :o) ale asi dvakrát jsem si říkala , že je to zbytečně dlouhý :D a Tessa mi trošku lezla na nervy....

09.01.2016 4 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Autorce se celá série velice povedla a za přečtení knížka stojí. Reece byl skvělý, ale detektivní prvky mi bohužel moc nesedly. Bylo mi moc líto Charlieho a chyběl mi rozhovor s Henrym. Cam a Jase se mi přece jenom líbili víc, takže za mě jen 4*

01.01.2016 4 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Líbil se mi námět knihy...ale zpracování už tolik ne. Kniha byla trochu "suchá", možná je to tím, že jsem jí četla po After:polibek :D nevím, každopádně má autorka ještě na čem zapracovat. Za mě tak 3,5 *

31.12.2015 3 z 5

Nepoučitelná Nepoučitelná Leah Raeder

Kniha je opravdovým překvapením. Mě se moc líbila..... kniha i hlavní hrdinka. Příběh je psaný celkem syrově a chvilku mi trvalo než jsem si zvykla, ale pak už nešlo knihu odložit a zároveň jsem se bála číst dál. K Maise se určitě ráda vrátím....

12.10.2015 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Začátek zdlouhavý a chvilku jsem přemýšlela,že knihu odložím....naštěstí jsem to neudělala..Pandořina skříňka mi trošku vyrazila dech :o)

01.10.2015 4 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Velké plus za postavy z předchozích knih...doufám,že na Wolfeho přeci jen dojde. Kate byla skvělá, bohužel Slade mi k srdci příliš nepřirostl - takže za mě 4* i když epilog byl i se slzou :)

27.09.2015 4 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Skvělé pokračování, téma perfektně zpracované. Konec jsem trochu čekala, ale stejně mě dostal.....takže se přidávám do fronty fanynek Coltona , které čekají na 3.díl!
Kniha má velké plus i za P!NK :o)

22.09.2015 5 z 5

Manželský zväzok Manželský zväzok Jennifer Probst

Velmi povedený díl, který si srovnávání s 50 odstíny rozhodně nezaslouží :D ...Sawyer zaujal už v minulém díle a Wolfe by si zasloužil ještě jeden díl :o)

10.09.2015 5 z 5

Zůstaň! Zůstaň! Allie Larkin

Milé postavy, skvělý pes ...příjemná kniha na volné odpoledne. Jenom hlavní hrdinka mohla popíjet trochu méně, lezla mi s tím trochu na nervy....ale času stráveného u knihy určitě nelituji :o)

25.08.2015 3 z 5

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Tak jo, autorce trvalo čtyři knížky než se konečně vypsala :o) ale stálo to za to. Jenom ke konci jsem myslela, že Rox jednu vlepím :D alespoň, že Kyle byl k sežrání ....

19.08.2015 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Příběh se obešel bez dramatických zvratů a mě se krásně četla až do konce. Oba hrdinové byli milí a já jsem si knížku užila :o) Příjemná víkendovka, doporučuji...

16.08.2015 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Katka píše opravdu kouzelně! Přesně takový příběh jsem dneska potřebovala!!! Doufám, že už chystá dalších alespoň dvacet knih :D

13.08.2015 5 z 5

Tady a teď Tady a teď Adele Parks

Do knížky jsem se nedokázala pořádně začíst, Joanna mi lezla děsně na nervy. Děj mě nijak neoslovil a epilog to celé zabil úplně.

01.08.2015 3 z 5

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom