Šárka88 Šárka88 komentáře u knih

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Potřebovala jsem nějakou oddychovku od thrillerů, které čtu. A tohle mi vážně sedlo, přečteno jedním dechem a těším se na další dva díly. Mohu doporučit, kámoška Keiry Magnolia mě neskutečně baví.

28.06.2021 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Nemám slov, luxusní čtení a závěr jsem četla s otevřenou pusou. Přečteno za par dní a děj mě úplně v táhl do jejího dění. Doporučuji k přečtení.

08.05.2021 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Ze začátku jsem se nemohla začíst a knížku i na měsíc odložila a pak opět otevřela knížku po delší době. Děj začal mít spád a konec mě překvapil. Doporučuji :) , řekla bych, že bude pokračování podle konce.

25.10.2020 4 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Celá knížka vypráví o foceni židů a co se dělo s fotografiemi pak. W.B. vypráví o setkání s Mengelem a Claubergem pro které musel fotit jejich praktiky. Místy knížka poukazovala na zvěrstva tábora příslušníků SS. Trochu mi to připomíná Tatéra, ale bylo to lepší. Škoda, ze knížka neobsahovala více fotek, jinak hezké lehké čtení.

27.01.2020 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Hezké a jednoduché čtení, až na teď příběh. Zdá si mi to až neuvěřitelné. Myslím si, že za takových okolností by toho člověka už dávno zastřelili.

28.12.2019 4 z 5

Přežij, dokud můžeš Přežij, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Jedním slovem super, další dost překvapivé pokračování Laurel. Tento díl určitě překvapil nás všechny. I já na konci koukala, kdo je pachatelem všeho. Jinak se mi moc líbí linka Hucka s Laurel, je to v knize zpestření, těším se na další pokračování. Abigail ještě neskončila….

13.06.2024 5 z 5

Nikdy, nikdy Nikdy, nikdy Colleen Hoover

3+1 hvězda
Co k tomuhle dílu napsat, upřímně nevím. Takové sci-fi spíše, pohádka k neuvěření. Za mě se to nepovedlo. Dva co neustale ztrácí paměť, děj se točí v kruhu a nebyla poradně vysvětlena příčina, celkem zmatek i vyprávění z minulosti. Coolen svědčí psát samotné. Tu jednu hvězdu navíc dávám z lítosti, sem tam to bylo čtivé a napínavé. Opravdu zatím nejhůř povedené dílo.

28.05.2024 4 z 5

Šašek Šašek Devney Perry

Příběh, jak vystřižený z telenovely :-D , opravdu velmi čtivé. Víte kam děj bude směřovat, jaké drama se odehraje. Jen tedy občas to chování Lea s Cass bylo opravdu zvláštní. Sem tam mi to hlava nebrala.
Jednoduše , pokud hledáte odpočinek a pohádkový příběh s akční scénou plný romantiky, určitě sáhnete po tomto dílu. Ještě bude Emmett, a pak asi konec ? Uvidíme, ještě třeba roly bude mít Olivia?

20.03.2024 4 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Mám ráda od této autorky knížky, ale tohle mi moc nesedlo. Za mě 402 stránek je až moc, když se v podstatě nic neděje. Žádné napětí, akce, zápletka a v podstatě nic k udržení pozornosti, chvílemi jsem se nudila Konec zvláštní .

25.02.2024 3 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

3+1 hvězda za čtivost
Tak nevím, jak tohle vlastně hodnotit. Asi nemám buňky na chlápky, kteří pracují u policie a jsou drsní, hrubý a majetnicky namyšlení :-D . To dělají ty polské spisovatelky, nevím jestli to je jejich povaha nebo se vyžívají k hrubému zacházení. Radek nebo Lukasz oba stejní a Zuzana, cudná dívenka se najednou rozvášnila :-D . Nesedí mi tak ten slovník u holek. Akční pohádka, nad kterou jsem místy kroutila hlavou, jaká je to blbost, ale čtivost tomu dává trochu spád. No uvidíme ve trojce, co to bude za ptákovinu.

05.02.2024 4 z 5

Hříšně provinilá Hříšně provinilá Meghan March

Opět odpočinková pohádka na jeden večer, kde ke konci se začne teprve něco dít.

21.12.2023 4 z 5

Nenechám tě odejít Nenechám tě odejít Chevy Stevens (p)

Velmi napínavý psychotriller, stránky se četly sami a podezřívala jsem někoho původně jiného.
Lindsey trpěla pod psychickým náporem svého manžela, ale nakonec sebrala odvahu se svou dcerou a společně vyrazily novému štěstí naproti. Andrew se opět objevil po několika letech v jejich životě a kolotoč začíná znovu, jenže? V jejich životech jsou další tři muži, kdo z nich je ten skutečný tyran? Konec se dal trochu předpokládat a ubrala bych pár stránek. Ze začátku mi vadilo přeskakování v čase, ale na to se dá zvyknout.

20.10.2023 4 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Tak jsem se konečně dostala k další knížce od Fitzeka a dávám 4* , i když jsem chtěla dát hvězdy tři. Místy jsem se nutila do čtení, protože první polovina mě moc nebavila. Zajímavé je, že čtete děj od konce, až po začínající prolog. Konec knížky mě překvapil a konec je otevřeny. Určitě si přečtu Lovce a poslední Playlist.

30.06.2023 4 z 5

Kdekoliv Kdekoliv Sarah Sprinz

4+1* za čtivost
Akademie DA je opravdu takový slow obsáhlý román a pro mě odpočinkové čtení. Tento děj splnil má očekávání, jako předešlé díly od Sarah. Jsem maximálně spokojená.
Není třeba vypsat co se v knížce odehrává, dobře to popsala Wajny v komentáři níže a Henryho mi bylo lito ke konci, ale jak bývá zvykem v románech, dočkáme se happyendu . Těším se na příběh Tori ? Uvidíme :)

23.05.2023 5 z 5

Nejtemnější kouty Nejtemnější kouty Kara Thomas

Tato knížka mi nesedla, jiný styl psaní, než na který jsem zvyklá, opravdu asi nejnapínavější je konec. Místy nudné čtení, kde jsou popisovány věci, které vás ani nezajímají. Skutečně pro YA a jistě si to své fanoušky najde.

23.12.2022 3 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Ufffffff , knížka má čtivost, ale nechápu z ni vůbec nic . Souhlasím s komentářem od Bryel, lépe bych to nenapsala.
Kdybych tuto knížku napsala já, vyšlo by to nastejno. Žádná logika děje a zmatek. Amo asi kouká hodně na pohádky a žije na jiné planetě. Chce to odvahu něco takového napsat.

19.12.2022 3 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Původně jsem chtěla dát hvězdy tři. Začátek, který se vleče a je cudnost sama. Avery, které je 19 let, panna a neznalá vším. Pokud rodina je katolickému vyznání a chodila na katolickou školu, tak chápu její neznalost o sexu a vše kolem co čtete v knížce. Myšlení o panenství, které bylo na můj vkus až přehnané a chybělo mi v knížce něco a nevím co. Šťáva, akce,zápletka? Moc slušné čtení . Gabriel to zazdil s oslovením ,, Malá panno, mladá panno a maličká panno. ,, Opravdu děsně sexy, ale přidávám hvězdu za čtivost. Zřejmě spisovatelka měla takový záměr děje. Uvidíme v dalším díle.

10.09.2022 3 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Souhlasím s Miškou74 , nenapsala bych to jinak. Knížka se čte velmi rychle a moc se mi líbí ilustrace, které se začaly objevovat v posledních dílech. Co uberu na hodnocení je neustále opakující Guyovo jméno na stránkách. Na jedné stránce snad 15x ,, Guy upadl, Guy vstal, Guy vzal telefon, Guy to a to. “ Tohle mě rušilo u čtení. Konec bych udělala jinak, na mě to bylo moc seklé a šťastné, zničeno nic bum happyend.

27.07.2022 4 z 5

Mrtvý na pláži Mrtvý na pláži Anna Johannsen

Průměrná detektivka s troškou romantiky. Vyšetřování bez nějaké větší akce na poklidném ostrově, který má své tajemství, kde se na pláži najde mrtvý muž. Lena, vyšetřovatelka, která si jde drsně za svým, má výhodu vyšetřování ve svém rodišti. Johann, mladý detektiv, který vyšetřuje svůj první případ, rychle se učí a adaptuje v neznámém prostředí.

03.06.2022 4 z 5

Nymfomanka Nymfomanka Sonia Rosa

Za mě to bylo hodně čtivé. Řekla bych, že spousta z nás si představovala román plný sexu a příběh popelky, jako u jiných lechtivých knížek. Jenže pro mě to byl velice smutný příběh o ženě, která měla těžkou závislost a nemoc. Měla úplně zkažený život. Většinou lidé, kteří měli špatně dětství, trpí nějakou sexuální úchylkou nebo traumatem. Mně se to kupodivu líbilo, psané normálním jazykem, jak většinou člověk mluví a uvítala jsem v podstatě naše jména a Polsko.

10.03.2022 4 z 5