sabinaK sabinaK komentáře u knih

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Asi mi trochu vadil překlad, například ze slova "jasně" už jsem od poloviny knížky šílela :D ale knížka zajímavá, těším se na pokračování :-)

28.02.2016 4 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Hmmm, trošku pomalejší začátek, do kterého se ne a ne pořádně začíst, ale pak.... :-) i přes ten začátek si dle mého zaslouží 5*

17.12.2015 5 z 5

Městečko Virgin River Městečko Virgin River Robyn Carr

Milá, oddechová :-)

26.09.2015 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Hmmm, těžké něco napsat. První půlka se táhla jako špageta, nudila mě a už jsem chtěla knížku odložit na neurčito. Pak mi to nedalo (když je to ten celosvětový bestseller) a nakonec jsem to dočetla. Druhá polovina rozhodně lepší, ale řadím teda spíš k průměru. Možná to chtělo trochu zredukovat strany? :-)

21.09.2015 3 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

I když smutná, tak krásná. Autorka mi hodně připomíná Kate Morton. A obálka knížky naprosto super.

20.08.2015 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Za mě teda nic moc. Zdlouhavé, prostě jsem se nemohla dočkat konce a knihu jsem dočetla ani nevím proč. Cheryl je magor a to nejen kvůli PCT.

14.08.2015 1 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Napínavé, super, doporučuju :-)

05.08.2015 4 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

*spoiler* :D
Nevím jak vy, ale já jsem celou dobu fandila Nickovi :D takže za mě nejen super konec, ale i celá kniha

29.07.2015 5 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Tak nějak nechápu, proč to patří mezi bestsellery, za mě utrpení to vůbec dočíst :-(

27.07.2015 1 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Moje první od J. Lynn a .... spokojenost :-)

28.06.2015 4 z 5

Vlak naděje Vlak naděje Christina Baker Kline

Na mě až moc přesladký konec

26.05.2015 4 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Ze tří knih od Jojo, která jsem četla, tahle sice pěkná, ale nejslabší, proto 4*

07.05.2015 4 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Knížky Sandry Brown dělím do dvou skupin - romantické sračky, kterým se vyhýbám, a napínavé detektivky, které jsou super. Tahle jednoznačně patří do druhé skupiny. Já vřele doporučuju :-)

30.04.2015 4 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

A jo, bavila mě, napínavá byla taky. Akorát by mě zajímalo, co se stalo s Liv? :-( Jinak téma smutné, ale myslím, že v dnešní době v reálné světě často se vyskytující...bohužel

20.04.2015 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Zatím nejlepší z celé série, jsem zvědavá na India Place ;)

17.03.2015 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Super kniha, vřele doporučuji. Od Jodi Picoult jsem četla zatím tři - Vlka samotáře, Desátý kruh a Vypravěčku, která tento souboj jednoznačně vyhrála :-)

07.03.2015 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Dvěma slovy? Super, bomba :-)

25.02.2015 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Napřed jsem se trochu zalekla počtem stran, ale nakonec v pohodě :-) Co se týče "prozrazování" děje dopředu, tak to mi vůbec nevadilo, ba naopak, byla jsem napjatá a zvědavá a musela číst dál a dál. Miluju knížky z téhle doby, takže za mě jednoznačně 5*/5*

14.02.2015 5 z 5

Můj pradědeček František Ferdinand Můj pradědeček František Ferdinand Anita Hohenberg

dobrá knížka

06.12.2014 4 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

super knížka, napínavá, od Jodi Picoult moje první, ale určitě ne poslední

30.11.2014 5 z 5