sabinaK sabinaK komentáře u knih

Nezkrotná Nezkrotná Melanie Harlow

(SPOILER) Ach jo, já tuhle sérii vzdávám. Oliver byl de*il od začátku do konce a Chloe totální husička a naivka.

13.02.2024 2 z 5

Blue: Kdekoli mě najdeš Blue: Kdekoli mě najdeš Nikola Hotel

Příběh jako takový nebyl vůbec špatný. Co mě ale neskutečně vytáčí, jsou překlepy. Tady jich bylo požehnaně. K tomu navíc spousta vět, které nedávaly smysl. Google překladač? :D

11.02.2024 4 z 5

Paříž pro jednoho a jiné povídky Paříž pro jednoho a jiné povídky Jojo Moyes

Pohodové čtení, milé povídky :)

22.01.2024 4 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Ufff, dočetla jsem, ale...... Prostředí mě vůbec nezaujalo, hraní her je mi naprosto cizí. Vůbec mi to nesedlo.

22.10.2023 2 z 5

Kniha perfektní, četla se sama a nešlo se odtrhnout. Super!

18.10.2023 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Já vlastně ani nevím, co napsat. Bylo to smutné a zároveň strašně krásné. Není úplně příjemné brečet v autobuse, ale stalo se. Několikrát

21.09.2023 5 z 5

Tajné milostné dopisy Olivie Morettiové Tajné milostné dopisy Olivie Morettiové Jennifer Probst

Krása. A i slza ukápla :)

01.08.2023 5 z 5

Italské léto Italské léto Jennifer Probst

Moc milé letní čtení. Většinu popisovaných míst jsem navštívila, takže jsem si zavzpomínala :-)

24.07.2023 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Krásná, ale zároveň tak smutná kniha. Nic jiného než 5* nemůžu dát.

15.03.2023 5 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Příběh jako takový nebyl špatný, ale neskutečně mě štvalo, že celá knížka byla naprosto bez uvozovek. Hrozně špatně se mi to četlo. Možná paní Bernášková překročila o pár tisíc počet znaků, tak se to muselo nějak vyřešit?

05.03.2023 3 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Moc hezká knížka. Vadila mi ale spousta překlepů a opravdu otřesná obálka :D

08.02.2023 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Pobrečela jsem si

09.01.2023 5 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Prostě krása něco takového číst :)

05.12.2022 5 z 5

Myslím, že naplnila má očekávání. Co mi ale vadilo, bylo docela dost chyb/překlepů

18.10.2022 4 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Musím říct, že jsem se vůbec nemohla začíst, ale.... Druhá pulka se četla sama a prostě jsem potřebovala zjistit, jak to dopadne.

15.10.2022 4 z 5

E-maily a jejich (ne)pravidla E-maily a jejich (ne)pravidla Červená propiska

Perfektní příručka, něco takového jsem potřebovala :-)

13.07.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Knížky od Colleen mě vždycky dostanou. Tato taky :)

15.06.2022 5 z 5

Dívka na neděli Dívka na neděli Pip Drysdale

Připomíná mi film Dost s Jennifer Lopez, ale ten byl propracovanější.

25.09.2020 3 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

15. 4. 2020 nám umřela fenečka, měla 14,5 roku. Po přečtení této knížky mám ještě silnější pocit, že se k nám vrátila. 18. 6. 2020 se narodilo naše štěňátko, které už je s námi doma skoro měsíc :-)

30.08.2020 5 z 5

Inteligentní hry pro vašeho psa Inteligentní hry pro vašeho psa Helen Redding

Za mě super, určitě využijeme se štěňátkem :)

01.08.2020 5 z 5