Rose18 Rose18 komentáře u knih

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Nedočteno. Kniha mě nebavila a hlavní hrdinové jsou... divní. A tolik chyb jsem ještě v žádné knize neviděla.

08.05.2013 1 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Moc dobře vím, že tahle kniha si 5 hvězdiček nezaslouží, ale já jí prostě dát míň nemůžu. Je skvělá a úžasná, ale má spoustu chyb, které mě při čtení rozčilovaly. 5/5 jsem jí ale dát musela, i když to není fér vůči ostatním pěti-hvězdičkovým knihám, které jsou na úplně jiné a vyšší úrovni.

A jen tak mimochodem - Veronico, já potřebuju další díl!

03.03.2013 5 z 5

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Ježišimaria. Tohle je tak strašně nudné, že to ani nedokážu dočíst. Končím.

03.02.2013 1 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Kniha byla velmi pěkná, ale občas mi přišlo, že se v těch tajemstvích sama autorka zamotala.

26.01.2013 4 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

4,5*
Opravdu vtipná knížka :))

06.01.2013 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

4,5*
První kniha, u které mi ukápla slza.
Charlie, jsi úžasný.

04.01.2013 5 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Richelle!! Jak nám tohle můžeš udělat? Co ten konec jako? To mám teď čekat takovou dobu na další díl?!
Kniha byla úžasná! Mnohem lepší, než první díl. Sydney jsem si opravdu oblíbila, i když bych ji občas flákla pánvičkou za to, jak pořád musí dodržovat zásady alchymistů. Adriana samozřejmě zbožňuju♥. Jo, je prostě skvělej a neuvěřitelně vtipnej. Jeho hlášky jsou jedinečné a pokaždé mě rozsekaj. :D

01.01.2013 5 z 5

Procitnutí Procitnutí Petr Kopl

Pěkný komiks, ale Dracula byl lepší ;)

25.12.2012 3 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Tupě zírám do zdi a proklínám Suzanne za ten konec. :D Samozřejmě to byla úžasná kniha!!!

22.12.2012 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Kniha mě začala opravdu bavit až v polovině. Jinak celý děj byl pěkně vymyšlený. :)

20.12.2012 4 z 5

Dracula (komiks) Dracula (komiks) Petr Kopl

Ze začátku se komiks dal celkem těžko pochopit. Nakonec se mi to hodně zalíbilo a epilog je opravdu boží! :D :)

04.12.2012 4 z 5

Dívka, 16 - Čokoládové SOS Dívka, 16 - Čokoládové SOS Sue Limb

Po dlouhé době s fantasy knihami jsem si řekla, že by nebylo úplně špatné dát si oddech u nějaké slaďárny. Bylo to takové milé... Kniha byla čtivá a občas vtipná. Postavy v knize byly ufňukané a otravné. Hlavní hrdinku jsem moc nepochopila, protože její opravdu podivné důvody, pro tohle a támhleto, pochopí je někdo.
Celkově bych knihu zhodnotila 2,5. Doporučuji + - pro jedenáctileté dívky.

03.12.2012 3 z 5

Fakt "šílenej" rok Fakt "šílenej" rok Tim Collins

Miloučká kniha na oddech :) Rozhodně lepší, než první díl.

30.11.2012 3 z 5

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

Nejlepší díl z celé série. :)

25.11.2012 5 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Pěkné zakončení série, ale myslím si, že druhý díl byl stejně nejlepší. Konec se opravdu vydařil.

25.11.2012 4 z 5

Spoutaní Spoutaní Gabriella Poole

První díl mě moc nebavil, ale dalo se to. K tomuto druhému dílu jsem tedy už přistupovala s tím, že to nebude žádná sláva. Zmýlila jsem se v tom, že kniha nebude dobrá? V první polovině knihy ano. Opravdu mě to bavilo a četla jsem to s chutí. Pak se to najednou nějak pokazilo a mě to přestalo bavit. No, co. Druhá polovina knihy byla prostě horší.

25.11.2012 3 z 5

V kůži supermodelky V kůži supermodelky Meg Cabot

Nádherně napsaná kniha. Vtipná, čtivá, zábavná... ale našla jsem i místa, která mě nudila.

25.11.2012 4 z 5

Moje "super" rodinka Moje "super" rodinka Tim Collins

Nuda.
Od knihy jsem toho moc nečekala, ale celkem mě nudila. Bylo to takové oddechové čtení, ke kterému se nehodlám znovu vracet. Teď se ještě musím prokousat druhým dílem...

17.11.2012 2 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Dokonalý závěrečný díl :) ... Jsem zvědavá, co si pro nás Rachel připraví ve spin-off sérii.
Btw, miluju Archera a jeho hlášky! :D

11.11.2012 5 z 5

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Kniha mi naprosto vyrazila dech! Má právo být mezi těmi NEJ :)

08.11.2012 5 z 5