Dívka, 16 - Čokoládové SOS

Dívka, 16 - Čokoládové SOS https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136179/divka-16-cokoladove-sos-136179.jpg 4 54 8

Jess Jordanová série

Vyzkoušený lék na velká trápení Jess dala Fredovi kopačky a pokud bude ten zbabělec chtít, aby ho vzala na milost, musí znovu dobýt její srdce nějakým hrdinským činem po způsobu středověkých rytířů - nebo jí aspoň poslat esemesku. Fred se však k ničemu nemá a navíc si na něj brousí zuby Jodie. Mezitím se do vedlejšího domu přistěhuje moc prima kluk a hned začne Jess balit. A co teď? Má Jess čekat, až se Fred uráčí padnout jí k nohám, nebo ho nadobro pustit z hlavy a začít chodit s klukem od vedle? Ještě že Jess má na podobná trápení vyzkoušený lék - prostě to chce pořádnou porci čokolády. ... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Chocolate S.O.S. , 2011

Tarrei
01.08.2016 3 z 5

klasická romantická oddechovka pro náctileté slečny

Sabka123
30.08.2015 5 z 5

Mně se kniha líbila, byla to taková oddechovka a jde vidět, že má spisovatelka dobrý smysl pro humor. Vlastně knize nemám co vytknout, takže proto dávám 5 hvězdiček.

Klaris 99
04.06.2014 1 z 5

Opět velké zklamání, možná tento díl byl horší než předešlý. Dovolte abych upřesnila proč. Děj vypadal asi takhle: Fred, Fred, Fred,Fred, Luke, Fred, Fred,Fred. A víte co? Fred!
Vážně hrůza. Pruměrný počet slova Fred na stánku byl tak, řekněme pět až šest.

Fráze,,Nemysli na něj´´, se tam objevila taky mnohokrát, prostě se nic jiného nedělo. V předcházejícím díle aspoň připravovali Chaos a to jsem si mysla, že horší to být nemůže, ale spletla jsem se. Tady se vážně nic nedělo, jen básnění o Fredovi a Jodie a hrůza dálších blbostí. Je ale pravda, že jsem se tentokrát ěkdy musela lehce pousmát.

Strašně děkuji za kluka od vedle, který mi dával naději, že se konečně stane něco, cokoli, ale opět jen utrpení.

Doufám, že poslední díl dám co nejrychleji a budu ho moci opět hezky vrátit do knihovny a vrhnout se na něco lepšího.:D

poiuztrewq123
16.02.2014

Ahoj lidi můžu poprosit neví někdo jak jdou za sebou všechny díly této série

PriMula
05.01.2014 5 z 5

Je sice trochu pravda, že tenhle díl nebyl zas taková bomba, ale to asi kuli tomu že -SPOILER- se tam moc neobjevoval Fred :D No, líbila se mi tak i tak. :)

Tesuinka
15.06.2013 5 z 5

Nebyla zas tak čtivá jako ostatní knížky série, ale i tak je super! :)

Rose18
03.12.2012 3 z 5

Po dlouhé době s fantasy knihami jsem si řekla, že by nebylo úplně špatné dát si oddech u nějaké slaďárny. Bylo to takové milé... Kniha byla čtivá a občas vtipná. Postavy v knize byly ufňukané a otravné. Hlavní hrdinku jsem moc nepochopila, protože její opravdu podivné důvody, pro tohle a támhleto, pochopí je někdo.
Celkově bych knihu zhodnotila 2,5. Doporučuji + - pro jedenáctileté dívky.

naty456
27.09.2012

na tuto knihu se moc tesim az vyjde ;)