Rose18 Rose18 komentáře u knih

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Myslím si, že jsem od této knihy očekávala mnohem víc, než bych měla... Samozdřejmě jsem byla zklamaná. - Některé pasáže jsem musela číst několikrát, protože se hodně špatně chápaly a autorka se naprosto zamotala v postavách.

02.11.2012 3 z 5

Poslední kapka Poslední kapka Jeff Kinney (p)

Kniha mě celkem bavila a byla i docela vtipná... :)

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Nic extra, nic nového....

02.11.2012 3 z 5

Přesýpací hodiny Přesýpací hodiny Claudia Gray (p)

Upřímně? První díl byl celkem fajn, druhý byl trochu horší, ale tento třetí? Ještě horší.... Jsem zvědavá, jak dopadne ten čtvrtý.
Nápad sice není špatný, ale celá kniha se táhla jak karamel - obzvláště ten konec - a na to už opravdu nemám nervy.
-_-

02.11.2012 3 z 5

Vzkříšena za úsvitu Vzkříšena za úsvitu C. C. Hunter (p)

Mnohem lepší, než první díl. :) ... Vyřešilo se toho tam víc, než jsem čekala.. Těším se na další díl ;)

12.09.2012 4 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Nádherná, akční, vtipná, čtivá, napínavá a romantická kniha :) Prostě dokonalá. Nemůžu se dočkat 3. dílu! :)))

11.09.2012 5 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Knížka se mi líbila víc, než první díl. Pořád ale nemůžu uvěřit, že si Bianca zase vybrala Lucase místo Balthazara..

30.07.2012 4 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Ze začátku totální nuda. :X Příběh byl o ničem a všechno se zdálo dokonalé. Až na konci se to trochu pohlo a bylo docela dost akce .... Styl psaní této spisovatelky mi moc nesedl, ale děj byl docela pěkně vymyšlený.

28.07.2012 3 z 5

S příšerami v jedné lavici S příšerami v jedné lavici Lisi Harrison

Kniha se mi líbila, ale strhávám jednu hvězdičku za to, že se to střídalo podle kapitol a příběhy vám hrozně splývaly dohromady a vy jste si museli udělat v hlavě pořádek, co se stalo Frankie a co Melody.

28.07.2012 4 z 5

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

Nádherná kniha ... napínavá a děsivá. :)

28.07.2012 5 z 5

Řekni mi svoje znamení Řekni mi svoje znamení Iva Macků

Upřímně nevím, co k této knize napsat. Bohužel má více záporných stránek, než kladných.
Příběh mi přišel trochu 'stupidní' - stejně tak i hlavní hrdinky.
Nemůžu ale říct, že se mi knížka nelíbila. Byla čtivá a docela i zajímavá ;)

08.06.2012 2 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Úžasně promyšlený děj! Knížka se mi moc líbila, ale na VA to rozhodně nemá. ;) Sydney se mi ze začátku zdála taková divná, ale nakonec se z ní vyklubala holka, kterou jsem si oblíbila. :)

27.05.2012 5 z 5

Popelčina kletba Popelčina kletba Krystyna Kuhn

Jedna z nejlepších knih jakou jsem kdy četla. :) Příběh vás vtáhne hned na začátku a knížku máte přečtenou za chvilinku...
Kniha byla napínavá, romantická .. vše, co patří do "dívčích románů".. ;)

06.05.2012 5 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Další povedený díl. Tady byla opravdu akce od začátku do konce. Měla jsem tu bohužel i takové chvilky, u kterých mě knížka přestala bavit. V každém případě je VA velmi povedená série. Ale ten Dimitrij mi vrtá hlavou ...

05.05.2012 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

SPOILER - Happy end! ... Jak jinak by to mohlo skončit? Dokonalý díl plný překvapení - to byly vlastně všechny. :) A Dimitrij .. awww.♥ :D

05.05.2012 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Po 3. dílu mi to přišlo takové nudné. Trochu mě tento díl zklamal, ale nemůžu říct, že mě to nebavilo. Knížka měla opět skvělý děj, ale byly tam i takové pasáže, které bych nejradši přeskočila. Hlavně Dimitrij jako Strigoj mě opravdu překvapil .. Jdu si přečíst další díl. ;)

26.04.2012 5 z 5

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Všechny povídky jsou úžasné a napínavé, ale nejvíc mě oslovil příběh 'Kytička na ruku'. :)

17.04.2012 4 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Asi nejlepší díl! :) Knížka je hodně dojemná, smutná, romantická..

15.04.2012 5 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Přišlo mi, že se v knize skoro nic nestalo, ale i tak se mi líbila. Asi si přečtu 2. díl.

15.04.2012 4 z 5

Bílá je barva kouzel Bílá je barva kouzel Laurie Faria Stolarz

Tento 2. díl je taky krásný, ale přišlo mi to moc stejné jako v 1. dílu. Každopádně Jacob je super. :D :)

15.04.2012 4 z 5