romca4180 romca4180 komentáře u knih

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Čekala jsem další klasický příběh, ale tohle bylo fakt super.. Vůbec jsem nečekala že Julian má takové tajemství, jaké má (myslela jsem, že jeho sestra umřela a měl na tom podíl, nebo tak něco).. Tohle byl úplně jiný level a jsem ráda, že jsem se spletla.. Těším se na další díl :-)

21.04.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Přijde to jen mně, nebo ty romány píšou poslední dobou na jedno brdo? Nesnášejí se, něco si spolu začnou, něco se po*ere a nakonec spolu stejně zůstanou :-/.. Víceméně jako oddechovka super :-)

19.04.2022 3 z 5

Může mi někdo říct, jestli se nechystá třeba druhý díl? Jako jak to s hlavní hrdinkou nakonec dopadne? Na konci knihy je spousta nevyřešených otázek, safra:'( :-D

18.04.2022 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

(SPOILER) A to jsem si myslela, že první díl je super.. Kam se hrabe na tento :-D.. Strašně mě baví, jak se hlavní postavy pořád pošťuchují.. I když je fakt, že mi místy Poppy lezla na nervy z toho, jak se chovala (první část knihy).. Ve druhé už to bylo o poznání lepší..
Někdo by řekl, že je zde chybět akce.. Dle mého názoru, to tak určitě není - akce je na začátku, vprostřed a i ke konci knihy.. Dávky tak akorát, aby si člověk neřekl, že to je přehnané a tohle by prostě nedali..
A úplný konec? No řekněme, že kdybych neseděla na židli, tak bych si z něj sedla na zadek.. Může mi někdo říct, kdy sakra bude další díl? Protože takový konec je velice neuspokojující :-D

26.03.2022 5 z 5

Příšery bez dozoru Příšery bez dozoru John Kloepfer

No jo, nejsem cílovka, ale i tak to nebylo úplně nejhorší :)

22.03.2022 3 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

První díl je první díl, ale tohle má taky něco do sebe.. Sice mi tam nesedělo pár věcí, ale při přimhouření očí se to "dalo uvěřit" :)

22.03.2022 4 z 5

Královský návrh Královský návrh Leila Meacham

Četlo se relativně dobře, ale podle názvu bych čekala něco jiného

14.03.2022 3 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Ani jsem knihu nedočetla.. Myslím, že další díly vyhledávat nebudu a tuto pošlu dál do světa ..

08.03.2022 2 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

(SPOILER) Sakra tohle byla jízda.. Nahoru, dolů, vlevo, vpravo a zase ostře zpět.. Osobně když dočtu nějakou knihu, můžu vzít do ruky další a jedu dál, ale po téhle si musím dát chvilku pauzu, protože to byl fakt masakr.. Hned na začátku ukápla slza (jako fakt je musela všechny zabít, to vážně?) - nahoru-dolů.. Prostředek byl doleva-doprava, že se člověk zamotal a fakt netušil jak to dopadne.. A konec, zase nahoru-dolů a zase ukápla slza - Lele, opětovně shledání s Danikou, rozloučení se smečku a Connorem..
Jo, už aby byl další díl :-)

16.02.2022 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Zábavnější jak první díl, ale upřímně, utvrdilo mě to v tom, že je to opravdu psané podle Božského série.. Uvidíme, jestli i třetí bude podle ní

18.01.2022 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Jako oddechovka dobrý, ale nějak se nemůžu zbavit dojmu, že je to podobné sérii Božský, řekla bych

18.01.2022 3 z 5

Prokletý dům Prokletý dům Rachel Caine (p)

Ani dobrý, ani špatný.. Průměr co stačí přečíst jednou :-)

14.01.2022 3 z 5

Limea Limea Lin Rina

Noooo, tak nějak nevím, co napsat... Myslela jsem, že to bude záživnější, ale zhruba za půlkou jsem přestala číst a ani mě moc nebere, jak to dopadne... Ještě že nejprve čtu e-knihy a pak teprve kupuju tištěnou... Tohle by mě mrzelo

12.01.2022 1 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Abych pravdu řekla, bylo to lepší čtení jak Padesát odstínů.. Žádná vnitřní bohyně (naštěstí) a taky se něco dělo a ne pořád jedno a to samé dokola.. Stále tomu něco chybí, ale číst se to dá :)

02.01.2022 4 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Přečíst jednou a stačí.. Chtěla jsem si koupit celou sérii, ještě že jsem to neudělala a přečetla jsem si jako e-knihu.. Děj je, dle mě, místy uspěchaný - víc bych se v určitých scénách pořádně rozepsala.. Škoda, mohla by to být kniha klidně na 500 stránek a vůbec by to nebylo špatné a čtenář by to více ocenil.. Takhle je to jako jednohubka pro mladší nenáročné

22.12.2021 2 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Sakra to byl fičák.. Tak nějak jsem tušila, že Hawke nebude úplně tím, za koho se vydával, ale že to bude mít až takový konec, jsem fakt nečekala.. A chemie mezi ním a Poppy? Řeknu je, že se těším, jak se bude vyvíjet další díl..
BTW: Kniha od 15 let? No, asi bych to osobně dala od pozdějšího věku :-D

26.11.2021 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Chtěla jsem se této knize vyhnout, no, ještě že jsem zvědavka a pustila se do ní, protože jsem stránky opravdu hltala.. A dotaz, už bude druhý díl, už už už? Ne? Aaaaaa :D

21.11.2021 4 z 5

Ve skrytu stínů Ve skrytu stínů Bianca Iosivoni

Trochu mi vadilo přeskakování z postavy na postavu v ich formě - nemohla jsem se do děje pořádně začít..
Jinak mi kniha připadala něco mezi Nástroji smrti (C. Clare) a Lovci duchů (Supernatural)..
Na konci jsem bohužel neměla nutkání si říct, sakra jak to dopadne už aby byl další díl..

21.11.2021 3 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Za mě dobrý.. Původně jsem myslela, že se bude jednat o duchařinu, ale... Sakra co to... Teď se jen dočkat dalšího dílu

10.11.2021 4 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

No na knížku jsem četla spoustu kladných recenzí, tak jsem se do ní díky tomu pustila... Ale asi jsem náročná... Upřímně, vůbec mi to jako horor nepřišlo... Četla se fajn (za dva dny přečteno), ale žádný WOW efekt, na který jsem pořád čekala, se nedostavil... Škoda... Ještě zkusím Kořist od této autorky, tak třeba...

08.09.2021 2 z 5