romca4180 romca4180 komentáře u knih

Touha Touha Tracy Wolff

Nebylo to ani špatné ani dobré.

Jen, jsem jediná, komu to připomínalo seriál Legacies?

20.05.2023 3 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Jako první je potřeba říct, že se jedná o oddechovku..
Jinak, příběh by se dal určitě víc rozepsat, takže by se dal tak o 30% vylepšit a nebylo by to takové šup šup..

19.02.2023

Kluk napravo Kluk napravo Kate Stewart

Musím říct, že takhle jsem se dlouho u knížky nebavila :-D.. Příběh je klasika, ale od první kapitoly jsem se nepřestávala smát.. Super na odreagování a zlepšení nálady :-)

29.07.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

(SPOILER) To, že konec dvojky byl nahraný jsem tušila.. Ale že za vším bude Rafe? No, myslím, že to se autorce opravdu povedlo..

07.07.2022 4 z 5

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

Chtěla jsem dát tři hvězdy, ale nakonec po zvážení příběhu jsem se rozhodla pro dvě.. Asi mě takovéto knihy už přestávají bavit :-/.. Nebo to nebylo tak záživné? (to spíš)

01.07.2022 2 z 5

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Za mě snad ještě lepší, jak první díl.. Jen, fakt nejsou další díly? Ten otevřený konec mě teda pěkně štve :-/

17.06.2022 5 z 5

Pýthie Pýthie Veronika Černá

Ani špatné ani dobré.. Co se týče fantasy světa, chtělo by to víc rozebrat, popsat jak funguje a tak.. Z knihy jsme se toho moc nedozvěděli, což mi přijde jako škoda..

15.06.2022 3 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Tento díl se mi líbil o něco míň.. Co si musela Beth prožít, bylo fakt šílenství, to bez debat, ale už to nemělo takové grády z Ryanova pohledu..

14.06.2022 4 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Uf uf uf..

Čekala jsem další sladkou YA romanťárnu, ale tohle mělo sakra grády.. Za mě fakt silný příběh (obou hrdinů) k zamyšlení..

Pořádně ani nevím co jak napsat, protože mě to dostalo do kolen - čím vším si v tak mladém věku museli projít (kapesníčky ke konci opravdu potřeba) a cílová skupina už dávno opravdu nejsem - nejspíš to bude tím, že jako máma, jsem si představila svoje děti jak by se cítily, kdyby si musely něčím podobným projít a TO mě sejmulo

13.06.2022 5 z 5

Hodnota krve Hodnota krve Lusy Adams (p)

Chtělo by to další díl.. Snad nebudeme čekat 11 let :)

05.06.2022 4 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Jediné plus na této knize byla Luna, která měla úžasné hlášky.. Ale jinak jako asi fakt neee..

04.06.2022 2 z 5

Král Král Devney Perry

Jo, tohle vůbec nebylo špatné.. Dokonce si dovolím být tak troufala a tvrdit, že je to čitelné i víc než jednou.. Mělo to všechno hned od prvních stránek.. Jsem zvědavá na další díl.. Za mě palec hore :-)

30.05.2022 4 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Přiznám se, že je to první kniha od českého spisovatele, co jsem četla. Upřímně, nebylo to vůbec špatné :-)

20.05.2022 4 z 5

Prokleté sestry Prokleté sestry Lisa Jane Smith

Jako nebylo to úplně špatný, ale všiml si tu někdo něčeho zajímavého? V předchozím díle se James zmiňuje, že pokud zůstane Poppy jen u dvou výměn krve, bude z ní něco jako zombík (pokud si dobře pamatuju). Tady si Mary-Lynette (nebo jak se to safra píše) dvakrát vymění krev a je to jakože cajk? Trochu to asi nechápu, nebo mi něco uteklo.

13.05.2022 3 z 5

Krvavá magie Krvavá magie Bianca Iosivoni

Nebylo to úplně špatné ;-).. Jen ten konec mi přišel, já ani nevím :-/..
Ale co mi vadilo, a prala jsem se s tím asi do půlky knihy, byla jména Wayne a Warden.. Vím, že si zase tak moc podobná si nejsou, ale mně se to motalo :-D

12.05.2022 4 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Eeeh?.. Nooo, uvidíme co přinese třetí díl.. Jsem zvědavá, jestli můj odhad bude správný :-D

Ale jinak dobrá oddechovka na jeden večer :-)

10.05.2022 3 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Za mě by mohla být kniha víc rozepsaná.. Tenhle příběh měl spád, jen to chtělo aspoň na dva díly, aby to nebylo takové šup šup a je konec

04.05.2022 4 z 5

Zrádná říše Zrádná říše Julie Johnson

Jen mě zaráží, že celou dobu řeší, jak nemůžou být spolu a na konci knihy už je to úplně jedno a nepadne ani slovo, jak to teda vyřešili? Ten konec je nějaký nevím :-/

04.05.2022 3 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Musím souhlasit s předchozími komentáři, že se to až nápadně podobá Bratrstvu.. Jen s horším slohem.. Ani nevím, jestli mám po tomhle chuť na další díl :-/

26.04.2022 2 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

(SPOILER) Tak jo, myslím, že s klidným svědomím můžu říct, že potřebuji další díl.. Tahle ženská umí ukončit knihu tak, že pro další prostě musíte sáhnout i když nejste cílovka..

Líbilo se mi, jak propojila náš svět s nadpřirozenem (řekla bych, že tu byla malá (velká) inspirace ze Supernatural - seriál miluju, takže proč ne :-))..

Čekala jsem, že Roth kuje nějakou levárnu (no protože prostě záporák), ale pomalu si začínám zvykat na to, že u téhle autorky to prostě neodhadnu a na konci jednoduše valím oči :-D (a pokud nesedím, tak bych si i z toho sedla).. A jsem za to fakt ráda, protože jsem si ho neskonale oblíbila a Bambi taky (to je prostě srdíčko)..

Zayne mi přišel, že neví co chce (fakt by se měl nad sebou zamyslet)..

A Layla? Ta se snaží zjistit kam patří a nakonec je z toho úplná bomba ;-), která, jak doufám, bude pokračovat..

Snad druhý díl bude stejně super, jako první.

26.04.2022 5 z 5