rodak rodak komentáře u knih

Asfaltová pustina Asfaltová pustina S. A. Cosby

Tohle byla fakt jedinečná gangsterka.Tak drsně a skvěle napsaná. A hlavně-rodina je vše.A prosim nechte to všechny prožít a pročíst a neprozrazujte děj v komentářích viz níže. Vždyť je anotace na obálce knihy.

01.12.2022 5 z 5

Páté jablko Páté jablko Lenka Chalupová

Až moc trápeního na jednu rodinu. A zase ta zatracená padesátá léta. Skvělý příběh, za dva dny jsem to přečetl a rezonuje v hlavě stále. Moc se to autorce povedlo.

24.11.2022 5 z 5

Otcovy hříchy Otcovy hříchy Jeffrey Archer

Romantická pohádka pokračuje dalším skvělým dílem. To jsem asi hodně zlehčil, ale je to velmi zajímavá historická sága.

24.11.2022 5 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Autorce se podařilo (jak také jinak) napsat drsný, smutný ale velmi zajímavý román jedné rodiny. V jejích knihách nenajdete žádnou pohodu, radost ale pořádnou dávku lidských dramat.

16.11.2022 5 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Naprosto dokonalé zakončení jedinečné severské série.Ten Kim Sleizner byl fakt neřád.

13.11.2022 5 z 5

Šelma Šelma František Šmehlík

Na plný počet bych to zatím neviděl. Přišlo mi že ty dvě linie případů se trochu těžkopádně motají dohromady. Chvílemi mě to bavilo více chvílemi méně. Ale určitě se dočkáme ještě bestsellerů...

08.11.2022 4 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Tato kniha mě zaujala hodně.Nešlo jen o vyšetřování případu a zapojení mentalisty-to bylo skvělé.Ale nezůstalo jen u toho.Čím dál více mě u detektivek baví když jsou hodně rozepsané postavy a každá má svůj život do kterého nahlížíme V tomto připadě se vše spojilo na výbornou.

06.11.2022 5 z 5

Kronika volného pádu Kronika volného pádu Martin Goffa

Druhá kniha mimo série a taky dokonalá.Těžké ohlédnutí za dobou covidovou.Klidně se mohlo něco takového stát.Těch depresí a beznaděje bylo až dost v té době.

30.10.2022 5 z 5

Poslední nadechnutí Poslední nadechnutí Václav Křivanec

Jako bych četl pět zahraničních thrillerů dohromady.Je tam vše co má být.Pan Křivanec má talent nejen na hudbu.Jsem zvědavý jak se povedla jeho nová kniha z českého prostředí.

23.10.2022 4 z 5

Slyšet jeleny zpívat Slyšet jeleny zpívat František Šmehlík

Další detektivní naděje v osobě autora. Maličko mi uprostřed něco chybělo nebo přebývalo?Celkově ale výborné čtení. Jsem velmi zvědavý na Šelmu.

14.10.2022 4 z 5

Samotářky Samotářky Barbora Šťastná

Veliké překvapení. Generační sága tři nešťastných žen, skvěle napsána stylem p Mornštajnové.

14.10.2022 5 z 5

Dům pod jasany Dům pod jasany Stuart Neville

Téma zneužívání žen v thrillerech je hodně častě.Celkem povedená kniha o dvou příbězích a mužích,kteří nejsou zcela normální.

09.10.2022 4 z 5

Nalezení Nalezení Jiří Březina

Skvělé to bylo jako všechny knihy autora.Co bude asi Tomáš vyšetřovat příště a má rád také jiný styl než deathmetal,Jen škoda že to nebylo delší.

02.10.2022 5 z 5

Všechno se v dobré obrátí Všechno se v dobré obrátí Adam Suchý

Účastníci zájezdu v jiném podání.Hlavni hrdina mi přišel někdy až moc trapnej.Prostřední část se vlekla díky těm nezáživným rozhovorům aktérů. Závěr vše napravil i jsem se zasmál. Pohodové čtení. Doporučuji.A co by se dělo dál by mě zajímalo.

28.09.2022 4 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Každá věta, každá strana mě bavila. Ta osoba má fakt dar dlouze a poutavě psát. Vztah obou hlavních představitelů, k tomu skvělý detektivní případ to jsou čtenářské orgie.

27.09.2022 5 z 5

Tisíc ďáblů Tisíc ďáblů Frank Goldammer

Určitě nezklamal druhý díl. Ta poválečná situace byla fakt divoká a kriminální linie skvěle vymyšlená.

13.09.2022 5 z 5

Muž bez tváře Muž bez tváře Dennis Jürgensen

Skvělá detektivka a skvělá sestava vyšetřovatelů.Jasná věc je,že budu v sérii pokračovat.

11.09.2022 5 z 5

Jen čas ukáže Jen čas ukáže Jeffrey Archer

Archer je fakt světový vypravěč. Mám od něj přečtené všechny knihy. Na tuto ságu jsem se moc těšil a první díl opravdu nezklamal. Vyhlížím říjen a díl druhý.

06.09.2022 5 z 5

Zatím dobrý Zatím dobrý Jan Novák

Naprosto prvotřídní čtení. Nicméně otázky a pochybnosti zůstávají.A úsudek je na každém čtenáři.

02.09.2022 5 z 5

Konečná zastávka Konečná zastávka Trampilot Vlad (p)

Tak o 50 stran a 3 vyšetřovatele zkrátit a je to plný počet!

20.08.2022 4 z 5