rm rm komentáře u knih

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Velmi zajímavý námět (nápad s (ne)dobrovolným dárcovstvím). Slušný konec (na dystopie :-). Mě se to líbilo.
Pozn. Někdy přílišná reklama může i trošku uškodit.

16.05.2016 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Mno, přečetl jsem pár komentářů a koukám, že každej druhej je odborníkem "na slovo vzatým" na cokoli :-)) a plopáky lítaj sem tam. Subjektivně (jak jinak) se mi kniha líbila (i celá trilogie). I ten úplnej konec byl vcelku přijatelnej a sedl mi. Nebylo to příliš "přeslazené" jako u některých hrdinek, ten závěr byl docela našláplej! Mno, a co se filmu týče, uvidíme - knížka je ale knížka:-))

26.04.2016 5 z 5

Útěk z teritoria smrti Útěk z teritoria smrti Tom Isbell

Fajn dystopie , jen ten konec je tak trochu "ujetej".

10.04.2016 4 z 5

V pasti V pasti Michael Northrop

Mno, přidám se žel k ostatním, ten konec byl odflaklej :-(

04.04.2016 4 z 5

Jedovatá slova Jedovatá slova Maite Carranza

Mno, kniha není špatná, ale... Trochu měl zpočátku chyběl spád, než jsem si zvykl na absenci přímé řeči. Musím přiznat, že lumpa jsem na začátku neuhádl. A co se týče konce, hmm, mno, není to zrovna happy end.

29.03.2016 4 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

První díl je super, akorát těch chyb je tam vážně až dost!! Žel v knihovně nemají další díly :-(

09.02.2016 5 z 5

Ohrožení Ohrožení Felix Francis

Slušná "francisovka". Jen ten hlavní hrdina nedostává tak zabrat jako od dostával od "taťky" (Dicka) :-)

01.02.2016 5 z 5

Nespoutaní Nespoutaní Sophie Jordan

Mno, nebylo to špatné (oba díly). Konec byl trochu víc hapyendový než bych čekal... Ne že bych neměl rád dobré konce, ale začátek mi přišel jako dost velkej "zářez", takže pak ten konec se k tomu moc nehodil.

25.01.2016 5 z 5

Vesmírná archa Vesmírná archa Anthony Horowitz

Nemyslím si, že by zrovna tenhle příběh byl nějak víc přitaženej za vlasy (než jiné :-)

23.09.2015 5 z 5

Stormbreaker Stormbreaker Anthony Horowitz

Myslím, že se to docela fajn čte. Jo, je to trochu šablonovitý, ale to James Bond je taky; občas do toho Alex jde poněkud hloupě - no, ale je to hold kluk, tak co chcete :-) Co se tomu upřít nedá je rozhodně spád do poslední strany, takže 'u mě dobrý!'

11.09.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Výborné. Zklamán jsem trochu z filmového zpracování (vztahy v Place), ale knížka je super! Jde se na druhý díl :-)

23.03.2015 5 z 5

Únos Únos Kathy Reichs

Skvělý, úroveň dílů s Tory neklesá! Jen tak dál :-)

09.03.2015 5 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Mno, mě se to líbilo. Chvílemi dojímavé, chvílemi dost děsivé (krypty). Trošku mi tam nehrály ty vyoperované emoce, které se ale někdy projevovaly? (pravda, láska to zrovna nebyla). Jde se na druhý díl!

11.02.2015 5 z 5

Pustina Pustina Moira Young

Mno tak jo, bylo to slabší než jednička - a to vymýtání duchů?, divný. Zběhnutí k Sethovi - divný. Ultrakrátké věty = spád. Uvidíme jak trojkou ...

26.01.2015 4 z 5

Tak padne náš svět Tak padne náš svět Megan Crewe

Nebylo to špatný, v druhé půlce se to docela rozjelo. Uvidíme, co přinese konec (četl jsem hned i druhý díl a na třetí čekám:-)

05.01.2015 4 z 5

Největší šance Největší šance Lyndon Stacey

V druhé půli se to trochu rozjede, mno ale na romány Dicka Francise to má dost co dohánět.. Jeho hrdinové byly daleko propracovanější :-)

05.01.2015 4 z 5

Kosti zmizelých Kosti zmizelých Kathy Reichs

Fajn, líbilo se. Zajímavá vložka s cestou do Afghánistánu. Mno, a její osobní život? Ten byl vždy trochu upozaděn,ale jistý malý vývoj (retro) tam je patrný :-)

18.11.2014 5 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Mno, a je konec ;-) Nebylo to špatný. Názory se samozřejmě mohou různit dle pohlaví čtenáře :-))) V určitých chvílích tam bylo skutečně hoooodně pocitů (ale možná o malinko méně než v předchozích dílech a samozřejmě chyběly přeškrtané řádky - vždyť už není roztříštěná:-). Ale skutečně rozohněná byla myslím až na konci - ten mohl být i protáhlejší. I ve třetí knize byla minimálně jedna chvíle, kdy má trpělivost byla napínána do krajnosti, no nakonec jsem tu záplavu pocitů nějak ustál a došel až do finále. I přes pár mušek dávám plný počet!
PS:
Tak jsem si dočetl nevydané dvě kapitoly (ani jsem nevěděl, že něco 'chybí', až když jsem mrkl na komentáře). Upřímně jsem je ani nepotřeboval, ale pravdou je, že mi konec (i samotné knihy) přišel dost useklý. Takže OK, díky za to!

10.11.2014 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Mno, druhý díl je trochu jinačí. Někdy mě Juliett neuvěřitelně štvala, zvlášť ta její rozdvojená mysl. Uvidíme, jak to završí třetí díl ;-)

03.11.2014 4 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Mno, názory různé (jak na Ruském kole), a to je asi správné, neboť tam každý hledá trochu něco jiného, a když to nenajde, je zklamaný :-(
Mě se to líbilo. Začátek silně depresivní, občas by člověk vyletěl z kůže, ale dobrý. Líbil se mi styl psaní - ty hyperboly, přeškrtaný řádky ...
Jo, někdo tam může vidět určitý prvky podobný s jinými knihami nebo filmy, ale to myslím není na závadu.
Jsem u druhého dílu, takže uvidíme :-)

29.10.2014 5 z 5