rm rm komentáře u knih

Případ vraha, který nezabil Případ vraha, který nezabil Erle Stanley Gardner

Fajn klasika - nebudete zklamáni, vy, co znáte příběhy s postavou Douga Selbyho.

14.10.2013 5 z 5

Poklad Poklad Kathy Reichs

No, mě se to líbilo. Taková kombinace Lovců pokladů a Indiana Jonese (v dívčím provedení). Padouši jsou vždy trochu překvapením (nečekal bych od tohoto žánru "Agátovské" překvápko), ale ničemu to nevadí. Děj svižně odsejpá, a to že se poklad nenajde napoprvé - to je snad normální, ne? :-))

30.09.2013 5 z 5

Speciálové Speciálové Scott Westerfeld

Komentáře pod knihou trochu rozporuplné - ale mě se to líbilo :-) Celá série byla výborná ( tedy trilogie - Kompars k tomu moc nepatří). Mám rád tenhle druhu sci-fi, a ani mi tolik nevadili -náctiletí jako hlavní hrdinové. Závěr malounko klišovitý - ale jinak výborné vyvrcholení. Příznivci různých utopistických řádů si přijdou na své.

01.07.2013 5 z 5

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše John Gray

Už je to nějaký rok, co jsem knihu přečetl a byla pro mě zajímavá - myslím, že základem všeho je pochopení :-)

26.06.2013 5 z 5

Krásní Krásní Scott Westerfeld

Mno, já nechci porovnávat díly, zvlášť když mě čeká ještě další, ale mě se zatím oba díly dost líbily.

15.04.2013 5 z 5

Mayday Mayday Thomas H. Block

TV Film natočený dle románu MayDay se jmenuje Stav nouze z roku 2005. Není tak dobrý jako kniha, ale to se dá asi čekat.

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

To se nedá vyprávět, to se dá jenom číst - a čtení je to fakt úžasné!

06.03.2013

Bezdomovci Bezdomovci Hilary McKay

Velmi vtipně napsané - nejen pro děti. Další dvě pokračování jsou rovněž velmi dobrá!

Smrt staré posluhovačky Smrt staré posluhovačky Agatha Christie

Velmi vtipně napsaná detektivka!

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Skvělá detektivka dle říkanky:
Žilo bylo, dávno tomu, malinkých pět prasátek, první na trh běží z domu, koupit kornout cukrátek. Na peci se druhé válí a třetímu maso dali – čtvrté hlodá kost. Páté křičí jéjé, jéjé, jako by je na nůž brali, copak se mu asi děje, že má na svět zlost?

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

Vynikající kniha, která vás nadchne, ale možná i naštve a rozesmutní. Skvost mezi dobrými knihami Agathy Christie!

Čtyři slepé myšky Čtyři slepé myšky James Patterson

Mno, moje oblíbená káva to úplně není, ale nebylo to špatné (mé první setkání s A.Crossem) Na mě trochu moc brutality - to jsem si všiml i u předchozích autorových knih (s detektivem Boxerovou).

27.02.2013 3 z 5

Jezdci časem Jezdci časem Alex Scarrow

Nemá chybu! Velmi dobrá. Trochu bych sice posunul věk čtenářů, pro které je určena ale jinak supr. Nedočkavě čekám na další pokračování!

30.01.2013 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Zajímavé, přečíst si komentáře.
Mno, pro mě byla naprosto fantastická - nemá chybu, ani není zdlouhavá! Úžasné pocity, které jsou popsány, zkrátka skvělý!
Po shlédnutí filmu jsem také spokojený. Na pár vyjímek je to vcelku věrné.

14.01.2013 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Zajímavé, přečíst si komentáře.

07.01.2013 5 z 5

Válka hluku Válka hluku Patrick Ness

Musím říci, že mi to chvíli trvalo, než jsem celou trilogii dočetl. Zatím jsem asi nečetl nic, co by bylo více nepředvídatelné.

07.11.2012 4 z 5

Predátoři Predátoři Alex Scarrow

Skvělé a opět velmi napínavé pokračování prvního dílu! Tentokrát 65 mil.let před Kristem. Výborná poslední věta na konec! (na zamotání hlavy) Již se těším na další přeložený díl, doufám že na sebe nenechá dlouho čekat!

09.04.2012 5 z 5

Nový začátek Nový začátek Thomas Brezina

Moc pěkné a napínavé pokračování. Ten konec byl trochu příliš "růžový", ale i tak dávám plný počet!

18.01.2012 5 z 5

Hazard Hazard Felix Francis

Výborné navázaní na tradiční tvorbu svého otce!

02.01.2012 5 z 5

V nemilosti V nemilosti Dick Francis (p)

Třetí kniha Dicka Francise, za níž dostal cenu E.A.Poea.
Vynikající!

02.01.2012