Hazard

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Při dostizích na Velké národní dojde k vraždě – jen pár kroků od bývalého žokeje Nicholase Foxtona je chladnokrevně zastřelen jeho kolega Herb Kovak. Vrah zmizí v davu a ihned se vyrojí spekulace o tom, že šlo o vyřizování účtů ve válce gangů. Nicholas senzačním domněnkám nevěří, ale brzy se ukáže, že jeho zdánlivě bezstarostný přítel žil nejspíše dvojím životem, a právě jeho učinil vykonavatelem své závěti. Odkaz, který Nicholasovi zanechal, má však hazardně vysokou cenu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95507/hazard-95507.jpg 4.357
Série

Felix Francis 1.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Gamble, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Hazard

Přidat komentář
munka
05. dubna

Moja prvá kniha od tohto autora a to vďaka výzve. Veľmi dobre sa mi to čítalo. Napínavé až do konca. Aj keď som už v polovici knihy začala tušiť, kto za tým všetkým je, kniha potešila a neľutujem tento výber do výzvy.

Aires
28.04.2017

Výborná Francisovka jako vždy :) Dostihová tématika, statečný, mírně ironický hrdina, který má před sebou tolik smrtelných a nebezpečných nástrah, že se to dá nazvat přímo překážkovým dostihem :) Kniha napínavá jako řemen, s rychlým tempem a šokujícím spádem, že se vám občas podlomí kolena jak před pardubickým Taxisem :) Hazard prostě nemá chybu :)

Killerka
13.11.2016

Ze začátku jsem se nemohla vůbec začíst. Vše bylo takové neosobní a téma mne vyloženě také nenadchlo. Okolo strany 80 jsem si šla přečíst recenze, abych věděla, jestli má smysl číst dál. Včera jsem se do toho znovu pustila a knihu na jeden zátah dočetla, protože to najednou nabralo obrovský spád! Trochu mne zklamalo, že mne nepřekvapil konec, bylo to podle mne jasné celkem brzo, kdo je hlavní padouch...
Dávám 4 hvězdičky, protože knize něco chybí (více propracované postavy).

jan0504
07.05.2016

Veľmi príjemné prekvapenie. Felix ide pekne v otcových šľapajách. Číta sa to absolútne v pohode a pekne to šľape...

Disease
02.11.2015

V pohodě, Felix má tátův styl dobře najetý, včetně snadno prokouknutelného "nečekaného" pachatele.

Illaa
26.08.2014

Velice podařená detektivka. Kniha mě bavila od začátku do konce. Dostihové prostředí není úplně šálek mého čaje, ale jelikož se tam neobjevovalo příliš často, byla to příjemná změna. Knihu bych určitě doporučila.

Ben Nevis
25.07.2014

Kniha se četla jednoduše, protože je jednoduchá - příběh i sloh. Dicka Francise jsem nečetla, tak nemám s čím srovnávat. Ale detektivní příběh měl spád a rodinná zápletka se mi taky líbila. Alespoň něco jiného než běžné klišé se zamilováním do spoluvyšetřovatelky nebo oběti.

Akorát doufám, že s těmi byrokratickými obstrukcemi, které provází každá dotace EU, je ten příběh naprostá fikce. :-)

lenocka2013
25.06.2014

Čítala sa perfektne.

1