Vyrovnaný účet

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zcela nový román klasika thrilleru Dicka Francise, který napsal se svým synem Felixem. Bookmaker Ned Talbot se stará především o to, aby jeho malý podnik osbtál před velkými sázkařskými společnostmi. Pak se ale objeví jeho dlouho ztracený otec a krátce poté je před Nedem ubodán k smrti. Ve hře je tajemný kódovací přístroj, který umožňuje na dostizích podvádět. Ned musí zachránit podnik a zjistit, kdo a pro zabil jeho otce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33086/vyrovnany-ucet-33086.jpg 4.1123
Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Even Money, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Vyrovnaný účet

Přidat komentář
Macek58
30. července

Klasická detektivka D.F. Výborný oddechový čtení.

Jack93
11.05.2019

Knihy Dicka Francise poskytují oddech a příjemný relax, proto po nich sahám. Nejinak tomu bylo u Vyrovnaného účtu, který nás zavedl do sázkařského prostředí. Dějově to nebylo tak strhující jako jiná Francisova díla, ale nemůžu jinak než za plný počet hvězd.
Od Dicka a Felixe Francisových jsem četl ještě Mrtvý dostih, a přestože je to už několik let, jsem si jistý, že se mi líbil víc než Vyrovnaný účet.
Co se týče překladu, je pravda, že trochu haproval. V tenise se nepoužívá sokolí, nýbrž jestřábí oko...


Toffee
08.10.2018

Normální francisovka, která ničím nepřekvapila. Takové velmi oddechové čtení. Řada starších které psal táta Dick sám, byla mnohem lepší.

verense
05.03.2018

Moje první detektivka z pera otce a syna Francisových, a nebyla to šťastná volba. Jednak mě problematika sázení nedokázala plně zaujmout, jednak jsem leckdy nechápala jednání hlavního hrdiny. Odhalení rodinného tajemství mi přišlo laciné, konec přeslazený. K tomu jsem "zmlsaná" překlady starších děl samotného D. Francise od Jaroslavy Moserové, se ke kterými se překlad Vyrovnaného účtu měřit nemůže. Sečteno podtrženo: velmi průměrná detektivka, kterou jsem dočetla spíše z povinnosti a úcty ke staršímu z autorů, ale hlubší dojem ve mně nezanechala. Příště si vyberu pečlivěji.

martinaandulka
20.06.2017

Moc se mi líbila,je to zajímavá detektivka z dostihového prostředí :-).

hana4834
26.01.2017

tato kniha mě dost zklamala myslím si že autor píše lepší knihy.

banderas77
04.01.2017

Pro mě to bylo velké zklamání. Děj je velmi předvídatelný a konec sladší než nejčervenější knihovna. Přečetl jsem to ve vlaku a jako ukrácení dlouhé chvíle dobře poslouží, ale Francis určitě napsal mnoho lepších.

akdar72
28.12.2016

Mám ráda jejich příběhy, jsou oddechové a přitom i napínavé.

1

Doporučujeme

Není kouře bez ohýnku
Není kouře bez ohýnku
Konec léta
Konec léta
Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota
Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota
Modlitba za mlčení
Modlitba za mlčení