retrivr retrivr komentáře u knih

Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli Eric Harrison

Užitečná a srozumitelně napsaná kniha.

03.05.2020 5 z 5

Umění starých herbářů Umění starých herbářů kolektiv autorů

Listovat touto knihou je zážitek! Zajímavá je ovšem taky, jak po výtvarné stránce, tak po botanické.

24.01.2020 5 z 5

Skutečné životy hrdinů Skutečné životy hrdinů Nicolas Carreau

Docela zajímavá knížka.

12.12.2019 5 z 5

Řeka času Řeka času Beverly Swerling

Závěr mi přišel přitažený za vlasy. Zkazilo mi to celkový dojem z knihy, který byl zpočátku velmi dobrý.

14.10.2019 4 z 5

Jednoho dne Jednoho dne David Levithan

Líbil se mi už předchozí díl a ani tento nezklamal. Přečteno za dva dny.

21.08.2019 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Byla jsem zvědavá, co je to za knihu, že je na ni najednou v knihovně tak dlouhý pořadník rezervací. Knížka se dobře četla, ale z děje knihy mě mrazilo v zádech.

20.08.2019 5 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Skvělá knížka na dovolenou.

30.07.2019 5 z 5

Suterén a jiné povídky Suterén a jiné povídky Graham Greene

Docela zajímavé psychologické povídky.

27.04.2019 4 z 5

Autorita Autorita Jeff VanderMeer

První díl se mi líbil, ale tento druhý jsem asi nepochopila. Velké zklamání.

18.04.2019 2 z 5

Vyřeš to jako Sherlock Vyřeš to jako Sherlock Stewart Ross

Kniha mě bavila. Případy, které vyžadovaly jen pozornost a logické myšlení, jsem vyřešila. Pár případů s šiframi nebo odkazy na literaturu, dějepisné události jsem neměla šanci vyřešit pro neznalost.

30.03.2019 5 z 5

Mindfulness za 8 týdnů - Revoluční plán pro čistou mysl a zklidnění životního tempa Mindfulness za 8 týdnů - Revoluční plán pro čistou mysl a zklidnění životního tempa Michael Chaskalson

Doporučuji jak k přečtení, tak k vyzkoušení.

16.02.2019 5 z 5

Jak přežít léčení – Veselé čtení o bolestech Jak přežít léčení – Veselé čtení o bolestech Radkin Honzák

Zajímavá knížka, která se dobře četla, protože je napsána opravdu srozumitelně a s humorným nadhledem.

29.12.2018 5 z 5

Naposledy viděná Naposledy viděná Nina Laurin

Dobře se to četlo.

18.12.2018 5 z 5

Meditace pro zdraví Meditace pro zdraví Danny Penman

Kniha mi byla doporučena, ale zjistila jsem, že to není můj šálek kávy. I když nepochybuji, že jiným určitě může pomoci.

25.11.2018 3 z 5

Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky P. D. James (p)

Opravdu dobře se četla.

15.10.2018 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Líbila se mi, když jsem byla malá, a teď, když jsem velká, se mi taky líbí. Jenom nechápu, proč v novějších vydáních vynechali JZD. Vždyť je to kus naší historie.

24.09.2018 5 z 5

Život se nedá plánovat Život se nedá plánovat Eleonore Schönborn

Velice zajímavá kniha.

25.05.2018 5 z 5

Mrtvá šelma Mrtvá šelma Jiří W. Procházka

Fakt dobré čtení. Klasická detektivka.

09.04.2018 5 z 5

Jak je bosé noze v rose Jak je bosé noze v rose Milena Lukešová

Krásná knížka pro předčítání dětem. Skvělé ilustrace.

01.04.2018 5 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Bezva fantasy série. Zhltla jsem během týdne všechny tři díly a už se těším na pokračování.

20.03.2018 5 z 5