Meditace pro zdraví

Bolest, utrpení a stres mohou být nesnesitelné - ale nemusí tomu tak být. Kniha „Meditace pro zdraví“ přináší soubor jednoduchých cvičení, která můžete využít v běžném životě ke zmírnění chronické bolesti, utrpení a stresu, jež souvisejí s nemocí. Klinické testy ukazují, že meditace všímavosti může být stejně účinná jako analgetika předepsaná lékařem a může podpořit přirozené uzdravování těla. Všímavost může rovněž zmírnit úzkost, depresi, podrážděnost, vyčerpání a nespavost, které jsou důsledkem chronické bolesti a nemoci. „Meditace pro zdraví“ vychází z jedinečného meditačního programu, který sestavila Vidyamala Burch, aby se sama vyrovnala s obrovskou bolestí způsobenou poraněním páteře. Tento program, který se vyučuje v organizaci Breathworks ve Velké Británii a v pobočkách po celém světě, již pomohl statisícům lidí vyrovnat se s bolestí, nemocí a stresem. Základem této knihy je osmitýdenní program, který zabere pouhých 10 až 20 minut denně. Budete překvapeni, jak rychle začne vaše utrpení mizet a místo něj v sobě budete vnímat hlubokou lásku k životu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/272824/meditace-pro-zdravi-8mC-272824.jpg 4.43
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno · Grada

Mindfulness for Health

Kniha Meditace pro zdraví

retrivr
25.11.2018

Kniha mi byla doporučena, ale zjistila jsem, že to není můj šálek kávy. I když nepochybuji, že jiným určitě může pomoci.

Laviedete
04.11.2018

První kniha o meditacích, která mi dává smysl. Nahrávky jsou výborně namluvené. Jednoznačně doporučuji 5*.

Danafantom
27.02.2017

Název knihy je podle mého poněkud zavádějící. Je to ucelený 8 týdenní program pro lidi, kteří mají bolesti nebo trpí stresem. Nahrávky, které se ke knížce dají stáhnout z netu, se mi líbily, byť to byly spíš pokyny než řízená meditace, čtené příjemným mužským hlasem, a postrádající jakýsi "mystický" opar, kterým často prodávané meditace trpí. Celkově na mě ta knížka působila vlídně. Doporučuju.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Autoři knihy

Danny Penman
britská

Kniha Meditace pro zdraví je v