Meditace pro zdraví

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bolest, utrpení a stres mohou být nesnesitelné - ale nemusí tomu tak být. Kniha „Meditace pro zdraví“ přináší soubor jednoduchých cvičení, která můžete využít v běžném životě ke zmírnění chronické bolesti, utrpení a stresu, jež souvisejí s nemocí. Klinické testy ukazují, že meditace všímavosti může být stejně účinná jako analgetika předepsaná lékařem a může podpořit přirozené uzdravování těla. Všímavost může rovněž zmírnit úzkost, depresi, podrážděnost, vyčerpání a nespavost, které jsou důsledkem chronické bolesti a nemoci. „Meditace pro zdraví“ vychází z jedinečného meditačního programu, který sestavila Vidyamala Burch, aby se sama vyrovnala s obrovskou bolestí způsobenou poraněním páteře. Tento program, který se vyučuje v organizaci Breathworks ve Velké Británii a v pobočkách po celém světě, již pomohl statisícům lidí vyrovnat se s bolestí, nemocí a stresem. Základem této knihy je osmitýdenní program, který zabere pouhých 10 až 20 minut denně. Budete překvapeni, jak rychle začne vaše utrpení mizet a místo něj v sobě budete vnímat hlubokou lásku k životu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/272824/meditace-pro-zdravi-8mC-272824.jpg 4.43
Žánr
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno · Grada
Orig. název

Mindfulness for Health

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Meditace pro zdraví

Přidat komentář
retrivr
25.11.2018

Kniha mi byla doporučena, ale zjistila jsem, že to není můj šálek kávy. I když nepochybuji, že jiným určitě může pomoci.

Laviedete
04.11.2018

První kniha o meditacích, která mi dává smysl. Nahrávky jsou výborně namluvené. Jednoznačně doporučuji 5*.

Danafantom
27.02.2017

Název knihy je podle mého poněkud zavádějící. Je to ucelený 8 týdenní program pro lidi, kteří mají bolesti nebo trpí stresem. Nahrávky, které se ke knížce dají stáhnout z netu, se mi líbily, byť to byly spíš pokyny než řízená meditace, čtené příjemným mužským hlasem, a postrádající jakýsi "mystický" opar, kterým často prodávané meditace trpí. Celkově na mě ta knížka působila vlídně. Doporučuju.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Autoři knihy

Danny Penman
britská

Kniha Meditace pro zdraví je v

Přečtených3x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených1x
Chystám se číst10x
Chci si koupit5x