Řeka času

„…čas je řeka se zákruty…“ Strhující mysteriózní román, v němž se dramaticky proplétají dvě dějové linie: osudy hříšného mnicha a tajného žida z bouřlivých časů tudorovské Anglie s příběhem americké historičky Annie, která v Londýně pro židovský nadační fond hledá drahocenné starověké rituální předměty. Bývalá alkoholička v tom vidí životní šanci. Třebaže ji v bytě děsí přízrak - mnich - a hrozí jí neznámé nebezpečí, pátrání nevzdává a naděje na úspěch ještě vzroste, když jí začne pomáhat oblíbený moderátor televizní show, jenž jako by mnichovi z oka vypadl....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/312878/reka-casu-xCG-312878.jpg 3.433
Vydáno, BB art

Bristol House, 2013

Kniha Řeka času

retrivr
14.10.2019

Závěr mi přišel přitažený za vlasy. Zkazilo mi to celkový dojem z knihy, který byl zpočátku velmi dobrý.

essene
04.09.2019

Přečteno jedním dechem,moc pěkné

Arev122
04.01.2019

Mám ráda prolínání dvou časových epoch, i v této knížce mě spíše zaujaly kapitoly z minulosti, současnost se mi zdála taková trochu modernější "červená knihovna". Je to oddychové čtení na pohodu.

Zdenas5
09.03.2018

Od autorky jsem četla sérii Města, která se mi velmi líbila, ale tato kniha mě zklamala.

alepav
03.03.2018

Až na nereálnou romantiku a některé zdlouhavé kapitoly, je to dobře promyšlený příběh. Potěší, nezklame, ale ani neuchvátí.

ina77
13.10.2017

Nevím,čekala jsem něco podobného jako je Barbara Erskine,ale hrozně se to liší .

Pavlaj
17.07.2017

Nějak jsem tomu "strhujícímu" příběhu nemohla přijít na chuť . Zbytečně překomplikovaná zápletka, princ na bílém koni zachraňující princeznu alkoholičku, příbuzní, kteří úplnou náhodou prolamovali nacistické šifry - no nevím. Jedna hvězdička za popis tudorovské Anglie, jedna za atmosféru starého Londýna a jedna za pěknou postavu mnicha, ale celkově nic moc.

Hanilelai
07.07.2017

Tento druh příběhů spíše nevyhledavam. Líbí se mi propojení vyprávění ze současnosti a minulosti. I historicky a nabozensky kontext. Krom toho mysteriozniho pohledu teda☺ Příjemná oddychovka na léto.