RendysStrange RendysStrange komentáře u knih

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Pěkné, nenáročné počtení.

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Velice zajimavý námět. Nejdříve jsem viděla seriál. Byla jsem zvědavá co se píše v knížce.
Je zajimavé číst, co autorku napadlo. Přece jen není to i naše budoucnost? Problémy s plodností začíná být problém.
3koda že kniha skončila, tak jak skončila. Ráda bych se dozvěděla více. No nic, budu muset dokoukat seriál.

19.09.2019 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Z pohledu Christiana mě tato kniha bavila mnohem více. I nějaká ta erotika tam byla :)

19.09.2019 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Přečetla jsem si všechny díly spíše ze zvědavosti. Zajímalo mě, co na tom všichni mají. Čekala jsem pořádnou erotiku. Bylo to nudné.

19.09.2019 1 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Teprve třetí kniha, kterou jsem od Kinga četla. Knihu jsem přečetla "jedním dechem". Doporučuji!!!

18.06.2018 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

U čtení knihy jsem se docela bála. Děsivé bylo, když na konci příběhu zaznělo: Miláčku.
Na film si netroufnu.

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Nejdříve jsem viděla seriál. A musím říct, že seriál je zajimavější než kniha.

19.09.2019 2 z 5

Artemis Artemis Andy Weir

Kniha se mi líbila, bylo to zajímavé. Jen jedna otázka. Nečeká nás někdy v budoucnu to samé?
Myslím si, že život na měsíci není tak vzdálená budoucnost. Lidstvu začíná být Země malá, tak se pomalu začíná porozhlížet po jiných planetách...

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

Druhý díl byl slabší. Meira mě připadala že je hloupá, furt si myslí že nic nedokáže.

Eldest Eldest Christopher Paolini

Nemám co vytknout. Miluji draky a tato kniha patří mezi mé oblíbené. Takže pokud miluješ draky, určitě si to přečti. Stojí to za to! :)

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

19.09.2019 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

19.09.2019 1 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Zajimavé čtení z pohledu Christiana, knihu jsem více užila. Mnohem lepší než z pohledy Anastázie.

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Moje první kniha od této autorky. Tento příběh mě nezklamal. Mám ráda příběhy, kde hlavní hrdinkou jsou ženy.

Eragon Eragon Christopher Paolini

Severně od šedesáté páté Severně od šedesáté páté Zdeněk Hanka

Knihu jsem si přečetla na doporučení od Zdeňka Hanky. Vyprávěl mi o svém životě a o tom co zažil na řece Mackenzie. Pro Zdeňka jsou typické příběhy s otevřeným koncem.

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Knihu jsem si vybrala k maturitě. Bylo to zábavné čtení plné humoru.

19.09.2019 4 z 5

Dům na Baker Street Dům na Baker Street Michelle Birkby

Příjemné čtení, bylo velmi zajimavé číst příběh o Holmesovi z pohledu jeho hospodyně paní Hudsonové. Je to velmi sympatická dáma.
Děj ukazuje, že i ženy jsou dobré "detektivky"

19.09.2019 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Pěkné oddechové čtení.

Golem z Hollywoodu Golem z Hollywoodu Jonathan Kellerman

Chvíli mi trvalo, než mi příběhy začali dávat smysl.
Jen si říkám co ten konec?

18.06.2018 3 z 5