Renata98 Renata98 komentáře u knih

Úlomky ženy 2 Úlomky ženy 2 Katarína Krnáčová

Úžasná záležitost

16.09.2021 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Úžasná kniha, na kterou ještě dlouho nezapomenu.

17.10.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Bože! Tahle knížka mi zůstane už navždy v paměti navždycky. Tak strašně silný příběh a tak úžasně napsáno, ze všechno s hlavním hrdinou prozivate. Podle mého názoru by tohle měla být povinna četba, protože jen díky téhle knížce jsem poradně pochopila, co za nelidské věci se v Osvětimi dělo. Doporučuji všem..

01.02.2020

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Taková průměrná oddechovka, přečetla jsem to za 4 dny, asi spíš ze zvědavosti. Občas mě rozčilovalo to prolínání minulosti a současnosti, jelikož když už jsem se začetla, kapitola skončila a já se zas musela vrátit do méně záživné kapitoly. ***

20.03.2019 3 z 5

Dovolená s moderním fotrem Dovolená s moderním fotrem Dominik Landsman

Taková příjemná oddychovka :)

07.09.2018 5 z 5

Seznam mých přání Seznam mých přání Grégoire Delacourt

Taková oddychovka :))

27.06.2018 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Původně jsem se do čtení nutila, pak jsem ji zvládla za par dní :) trosku předvídatelný konec, ale libilo se :)

25.06.2018 5 z 5

Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Isabelle Caro

Přečteno během jednoho dne. Nemám slov.. asi jen.. ta matka, co to bylo za člověka????

08.06.2018 5 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Po knize jsem sáhla poté, co jsem shlédla seriál. No.. jak už vidíte, počet hvězdiček, které jsem dala asi mluví za vše. Seriál jsem si zamilovala, ale do děje knížky jsem se absolutně nemohla dostat. Čtu poměrně rychle, ale 13RW jsem četla 14 dní.. znovu už ne :)

08.06.2018 1 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Přidávám se k názorům ostatních- čte se jedním dechem! Přečetla jsem jí za 2 dny a nebyla jsem schopná ji položit.. zaujala mě a pořád jsem potřebovala vědět co bude dál! Doporučuji:)

28.01.2018

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Krásná knížka, ani nevím, proč jsem si ji půjčila.. prostě mě k ní něco táhlo. V polovině jsem zjistila, že jsem viděla film (ale knížka byla samozřejmě lepší). Chytla mě za srdce a nejspíš na příběh Tessy je tak nezapomenu.

28.01.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

3/4 knihy pro mě byl doslova utrpením.. totálně jsem nechápala, o čem vlastně je.. poslední stránky jsem přečetla jedním dechem, ale jsem si jistá, že už se k ní nevrátím. Čekala jsem od ní o dost víc.

28.01.2018

Abája Abája Michel Rauch

Přečteno za dva dny.. asi na Abáju ještě nějaký čas nezapomenu. Knížku jsem měla půjčenou a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Kerstin mě chvílema štvala a nechápala jsem jí- jak mu mohla dát druhou šanci? jak to mohla takhle dlouho snášet? ale zároveň jí obdivuji za její statečnost a sílu.

10.09.2017 5 z 5

Četla jsem k maturitě a už nikdy víc!

08.08.2017

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Nevím, co k téhle knížce říct... Dost silný příběh.

08.08.2017

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

No... co na to říct... myslím, že udělené hvězdičky mluví za vše.. :D knížku jsem dostala v sobotu- je úterý a mám dočteno. Upoutala mě od začátku až do konce, což se stává málokdy, určitě jí doporučím dál a hned jí musím někomu půjčit.

08.08.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Po dívce ve vlaku jsem neodolala a musela si Do vody koupit. Nejdřív jsem se do děje vůbec nemohla dostat, vadilo mi mnoho postav, ztrácela jsem se v tom kdo je kdo. V 2. polovině jsem se celkem začetla a zvykla si a kniha mě začala bavit. Není to ale nic, co bych si musela přečíst znovu.

29.07.2017 3 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Knížka se četla úplně sama...Hunger games je pro mě celkově srdeční záležitost, ke které se jednou určitě vrátím. Katniss je mi sympatická, obdivuji její statečnost a je mi vzorem. :))

08.06.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Úžasná a poutavá kniha.. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a v budoucnu se k ní určitě vrátím.

12.03.2017 5 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Když jsem viděla film, plánovala jsem si, že po maturitě si ji přečtu, ale díky tomu, že mi ji přidali do seznamu četby jsem si ji mohla přečíst hned a mám pocit, že si budu muset hned koupit 2. díl :D úžasná záležitost..

20.09.2016 5 z 5