reňa30 reňa30 komentáře u knih

Má sestra a další lháři Má sestra a další lháři Ruth Dugdall

Nelehké čtení,do poloviny spíš román pro náctileté dívky s tématem dnešní doby.

31.03.2019 2 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Psychologický román a za mne plný počet hvězdiček.Kniha se četla výborně,žádné zdlouhavé pasáže o ničem-výborný román!

27.03.2019 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

BOHUŽEL...kniha mi opravdu nesedla,nebavila mne a v žádném případě jsem neměla to správné těšení se a hltání každé další stránky.Po přečtení série si pravděpodobně už nebudu dělat zálusk na "zlámané kosti"-moje chyba,že jsem nakoupila všech 6 knížek bez uvážení a jsem ráda,že to mám za sebou.Omlouvám se všem milovníkům Kim Stoneové.

21.03.2019 2 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Pominu spoustu náhod,ale co nejde překousnout je Kim opět beze zbraně...za mne 3 hvězdičky a dávám ještě šanci

18.02.2019 3 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

SPOILER!!!
Pro mne zatím nejlepší ze série,bohužel ztráta hvězdičky za konec knihy,kdy Kim jede “vysvobodit” holčičky neozbrojená

30.01.2019 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

chvilkami jsem měla pocit,že autorka schválně opakuje a vysvětluje,aby naplnila stránky knihy,ale námět dobrý.

15.01.2019 4 z 5

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Co dodat? U knih H.Cobena jen jedno-jsem ráda,že jsem se naučila číst :-)

05.01.2019 4 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Joo,tak tahle kniha se mi líbila..výborně se mi četla a pro mne odpočinek od mnohdy krvavých thrillerů.

01.01.2019 4 z 5

To je Řecko To je Řecko Miroslav Šašek

Velice milá knížka...takové řecké pohlazení

30.12.2018 4 z 5

Dravec Dravec Marek Epstein

přečteno za jeden den.Kniha se četla skvěle

30.12.2018 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

první kniha ze série...čekám, co přinesou další, zatím tak nějak tápu.
kniha se nečetla špatně,ale čekala jsem něco víc.Můj pocit - táhlý děj,tak trochu utahané.

30.12.2018 3 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Tom Douglas -sympaťák a co hlavně,není vykreslen jako superhrdina,což je pro mne pozitivní.
Kniha se mi zhruba do poloviny četla tak nějak rozvláčně,zdlouhavě a často jsem ji odkládala.Bohužel nenastalo takové to " musím číst a číst .Hodnotím 4 hvězdičkami za nápad a postavy.

28.10.2018 4 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Několikrát jsem knihu odložila,ale dostala šanci-psychologický román,který zvláště ženám trochu nasadí brouka do hlavy...za mne 3 hvězdičky,čekala jsem od knihy víc,ale možná mi jen neseděl námět.

15.10.2018 3 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

pro mne lepší,než kniha SPI SLADCE od téže autorky...
Ale není to nic ,z čeho bych si sedla na zadek.

05.09.2018 3 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Knížka je psána velmi čtivě,bohužel jsem postrádala větší napětí a chuť přemýšlet nad tím, co a jak asi může být...Nebavilo mne "zpomalené vyšetřování " a časté rekapitulace.
Snad až posledních pár stránek vše trochu napravilo,ale za mne knížka,kterou si určitě za pár týdnů nebudu pamatovat-nenadchne a ani neurazí.
Přesto autorce dávám ještě šanci a uvidím,třeba u NEZVĚSTNÉ změním názor.

01.09.2018 3 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

První kniha od Cobena, do které jsem se nemohla začíst.
Postrádala jsem chuť obracet stránky a pokračovat v ději..takže skoro týden trvalo,než jsem "přelouskala" 200 stran a potom už to bylo malinko lepší. Za mne zatím nejslabší kniha pana Cobena

25.08.2018 3 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Cobena mám ráda...Coben umí a prostě mne baví.
Takže hurááá na vaší další knížku.Za mne 4 hvězdičky -do té páté chybělo opravdu málo

18.08.2018 4 z 5

Útěky Útěky Josef Škvorecký

zajímavá kniha a L.Baarová panu Škvoreckému prozradila a vlastně potvrdila mnoho událostí,které později vyvracela,nebo úmyslně vynechala např.v knize pana Kožíka -Života sladké hořkosti.Tato kniha mi přijde víc autentická

17.08.2018 4 z 5

Šifrovaný deník Karla Hynka Máchy Šifrovaný deník Karla Hynka Máchy Pavel Vašák

zajímavé

17.08.2018

Deník sestry Lídy Baarové Deník sestry Lídy Baarové Adam Georgiev

smutné..smutný fakt,jak dokáže být deprese zlá a smutné,jak činy druhých ovlivní i nás.

17.08.2018 3 z 5