regulax regulax komentáře u knih

Matka v krizi Matka v krizi Simona Monyová (p)

Vtipné líčení krizových situací matky samoživitelky v období sametové revoluce. Text je prošpikován trefnými humornými aforismy, které odlehčí vážnost prožité situace.

05.02.2016 3 z 5

Dúhový most Dúhový most Táňa Keleová-Vasilková

Bolestivé téma. Hrdinka prochází vývojem cholerické, negativní, nespokojené, vznětlivé přes manželem podváděné, kamarádkou zavržené až po rakovinou onemocněné ženy středního věku. Brrr! Láska rodiny a chuť žít všechno zachrání.

03.02.2016 odpad!

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Kniha je příjemný mix erotiky a romantiky. Oproti POŠ jsou tam napínavé pasáže. Po druhém díle trilogie netoužím :-(.

29.01.2016 2 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Můj komentář je shodný a souhlasný jako všechny předchozí. Jen bych to shrnula: Filosofické, pozitivní, vyrovnané místy duchaplné úvahy zralé ženy, která bilancuje nad svým životem, a které jsou okořeněné humornou vsuvkou a hlavně nádhernou ilustrací a zajímavou vazbou. Někdy mi připadalo, že autorka Aňa je úplný duchovní mistr v poznávání těla a duše. Jako fejetony ke kávě dobrý :-)

25.01.2016 2 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Perfektní kriminální román, který se čte jedním dechem. Nechybí napětí, sex a brilantní vtipné obraty, které zpestří děj. Až na přehnaně morbidní konec skvělé!

13.01.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Skvělý "napínák" až do poslední stránky. Psáno příjemnou útržkovitou formou vzpomínek a dialogů všech hrdinů.

04.01.2016 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Moje první kniha od autora a určitě ne poslední :-)

04.01.2016 4 z 5

Římanka Římanka Alberto Moravia (p)

Smutný příběh nádherné ženy, která toužila po lásce a rodinném životě.

29.12.2015 3 z 5

Krajka Krajka Shirley Conran

Poutavé čtení o generaci žen - spolužaček, kamarádek, později i spolupracovnic a hlavně přítelkyň na celý život. Bohatě rozvinutý děj o každé z nich nás zavede do všech koutů světa a různého historického období.

09.12.2015 3 z 5

Věř ve svého boha Věř ve svého boha Sidney Sheldon

Čtivé, zajímavé a napínavé zároveň!!!

23.11.2015 3 z 5

Nemusí být vždycky kaviár Nemusí být vždycky kaviár Johannes Mario Simmel

Součástí děje jsou super recepty, které ho obohatí od místy nepříliš poutavého děje :-)

13.11.2015 3 z 5

Mistrovská hra Mistrovská hra Sidney Sheldon

Autor nezklamal a opět zazářil! Námět, děj, napětí to všechno vás chytí a drží od začátku do konce....

24.08.2015 5 z 5

Velice zajímavé téma a obsah knihy mě donutil oprášit historická data. Knihu jsem dostala náhodou a jsem za ni ráda. Místy se to táhlo, ale místy jsem se nemohla odtrhnout a těšila se jak to dopadne! Ale to už na knížkách tak bývá :-)

20.07.2015 2 z 5

Bestie Bestie Martina Cole

Perfektní čtení!!! Výborně se čte díky krátkým a výstižným kapitolám. Samotná bestie je opravdu bestie!!!

20.07.2015 5 z 5

Temné království Temné království Carmen Bin Ladin

Příjemné čtení o nepříjemných věcech.

31.03.2015

Raquel: program celkové krásy a tělesné zdatnosti Raquel Welchové Raquel: program celkové krásy a tělesné zdatnosti Raquel Welchové Raquel Welch (p)

S touto knihou jsem se náhodně setkala před 24 lety a okamžitě si ji oblíbila.....nyní jsem se k ni vrátila, jako ke všemu dobrému a osvědčenému, a znovu se pouštím do tajů cviků jógy......nádherná žena, příjemné čtení a hlavně doporučené cvičení je zárukou změny postavy!

24.03.2015 5 z 5