red_marionette red_marionette komentáře u knih

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Prostě super čtení, jak stránky ubývaly nechtěla jsem, aby kniha skončila :)

21.01.2021 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Nejlepší kniha, kterou jsem v poslední době četla. Určitě si ji přečtěte pokud se Vám dostane do rukou !!

11.12.2018 5 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Dokonalost! Krásně napsaný příběh, úžasné postavy. Kniha ke které se brzy vrátím.

21.02.2022 5 z 5

Teď mám chuť jet na pivo do Irska!!

31.07.2020 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Dlouho ve mě nezanechala žádná kniha takové pocity jako tato. Opravdu si umím představit jak těžká volba to pro hl. hrdinku byla.

04.09.2014 5 z 5

Neobyčejní Neobyčejní Sarah Addison Allen

Další úžasná kniha mé oblíbené autorky. Děj knihy plyne pomalejším tempem a postupně nám rozkrývá příběhy několika neobyčejných postav. Tento příběh opravdu pohladí duši.

15.03.2024 5 z 5

Skandál Skandál Sandra Brown

Tak to byla síla. Kniha se nedala odložit. Sandra Brown prostě umí psát! Příběh obou hrdinů je krutý a těžký o to víc jim přejete šťastný konec. Jade jsem v její pomstě fandila.

03.03.2023 5 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

Moje první autorova kniha. Kniha nutí k zamyšlení. Konec překvapil.

14.01.2022 3 z 5

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

Krásné zakončení. Škoda, že nebylo více stránek :)

22.05.2021 5 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Krásná knížka, plná vtipných okamžiků. A ta úžasná obálka. Achjoooo a chci na ten tajný mejdan s měsícem!!!

22.02.2021 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Nejlepší!

19.03.2019 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Páni! Není co dodat, prostě si to přečtěte.

16.06.2018 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tuto knihu jsem si chtěla vždycky přečíst a konečně jsem se k tomu odhodlala. Velmi mile mě překvapil styl spisovatelky a určitě se ke knize brzy vrátím.

16.08.2015 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Wow! Popravdě bych nikdy po knize nesáhla kdybych věděla jaké tajemství Julian skrývá. Jsem moc ráda, že jsem si nepřečetla žádný spoiler. Příběh byl od začátku velmi čtivý a zápletku jsem odhadla ještě než to zjistila Mickey. Určitě doporučuji přečíst!

23.03.2023 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Prostě krása! Postavy si mě získaly hned ze začátku. Určitě zkusím i další knihy autorky. Krasobruslení je obdivuhodný a náročný sport.

07.02.2022 5 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

Prostě WOW. Příběh, který není předvídatelný. Už se těším na další díly.

30.07.2021 5 z 5

Jak vyléčit zlomené srdce Jak vyléčit zlomené srdce Anna Bell

Takový příběh se čte sám. Proměna hrdinky je postupná a uvěřitelná. Snad u nás vyjdou i jiné knihy autorky.

15.06.2021 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Popelka prostě nikdy neomrzí :)

19.09.2018 5 z 5