rava rava komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasná kniha. Nemám slov. WOW.

31.10.2020 5 z 5

Skalpel, prosím Skalpel, prosím Valja Stýblová

Tuto knihu, jsem měla v seznamu povinné četby do školy a než jsem ji začala číst, myslela jsem si, že to bude zase taková ta klasika, která nezaujme, ale ani neuškodí. Opak byl, ale pravdou. Jakmile jsem se do knížky začetla, tak jsem ji nechtěla přestat číst. Strašně moc mě bavilo téma knihy (zdravotnické prostředí), ale i styl psaní a prostě všechno. Tohle jsem od této knihy opravdu nečekala a mile mě překvapila. Rozhodně doporučuji.

16.04.2015 5 z 5

První První Kiera Cass

Úžasná kniha. Celá tato série je prostě skvělá. Rozhodně doporučuji.

30.08.2016 5 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Kniha byla nádherná. Moc jse mi líbilo zpracování. Byla to prostě úžasná oddechovka na prázdniny. A hned bych ji začala číst znovu.

24.08.2014 5 z 5

Cesta na Dakar Cesta na Dakar Gabriela Novotná

U této knížky rozhodně nepotřebujete záložku. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Skvěle napsáno.

06.02.2020 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Krásná kniha, která Vás donutí k zamyšlení.

20.06.2015 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Než jsem tuto knihu začala číst, neměla jsem o ní moc velké iluze, ale mile mě překvapila. Jakmile jsem se do knihy začetla, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Tuto knihu prostě miluju a rozhodně ji všem doporučuju. :-)

20.06.2015 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Kniha se mi líbyla, byla čtivá, děj byl dobrý. A Lorenzo :-D. Šestnásté století jsem si hned zamilovala, no kdo by nechtěl odcestovat časem do šestnástého století :-D? Určitě doporučuji.

29.09.2014 5 z 5

Poslouchej! Poslouchej! Sarah Dessen

Kniha byla úžasná. Strašně moc se mi líbila a hned jsem se do ní zamilovala. Určitě doporučuji.

06.07.2014 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Kniha byla prostě jedním slovem úžasná. Xemerius byl skvělý, hned jsem si ho oblíbyla a ty jeho hlášky :-D. Dávám pět hvězdiček a všem doporučuji.

05.05.2014 5 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Při čtení této knížky, jsem se nemohla přestat smát. Prostě úžasná knížka od úžasného autora. Rozhodně všem doporučuju, nebudete litovat. :D

27.12.2017

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Krásné oddychové čtení nejen na léto. Třeba já ji četla v zimě a dokonce se mi po létu začalo stýskat. Určitě doporučuji pokud hledáte krásný oddychový příběh, který Vás dojme. :)

14.02.2015 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Příběh byl krásný, ale trochu mě sklamalo, že byl tak krátký.

14.02.2015 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kniha byla skvělá jak už to u Kerstin Gier bývá. Originální nápad, děj byl úžasný a hlavní hrdinové taky. Už se těším na druhý díl. Určitě doporučuji.

24.06.2014 5 z 5

Skvělá kniha!
Nutně potřebuji další. :D

03.08.2021 5 z 5

Eleanor a Park Eleanor a Park Rainbow Rowell

Krásná kniha, skvěle napsaná. Rozhodně doporučuji.

24.01.2017 5 z 5

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Kniha se mi líbila, ale víc se mi líbil první díl. Čekala jsem od druhého dílu víc. Ale jsem ráda, že se ve dvojce objevil i St. Claire a Anna. Knihu bych doporučila, je to oddechová, romantická a čtivá kniha.

17.05.2014 4 z 5

Úžasná kniha! Nemám co víc dodat.

23.01.2018 5 z 5

YOUCAT - Katechismus katolické církve pro mladé YOUCAT - Katechismus katolické církve pro mladé kolektiv autorů

Skvělá kniha. Velice přehledná, stručná, skvěle se čte. Našla jsem tam odpovědi na všechny mé otázky. Rozhodně doporučuji přečíst.

24.07.2017 5 z 5

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Úplně skvělá knížka....četla se sama. :D

30.05.2017 5 z 5