Ran Ran komentáře u knih

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Knihu jsem četla kvůli maturitě a vůbec nelíbila.

15.04.2019 1 z 5

Lapkové Lapkové Tom Cooper

Kniha se mi četla velmi dobře a hodně se mi líbil i autorův styl vyprávění.

02.04.2019 4 z 5

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

I když má kniha zajímavý námět, tak mě její čtení nebavilo. Příběh mi přišel moc popisný a nudný.

09.03.2019 2 z 5

Útok titánů 2 Útok titánů 2 Hadžime Isajama

Tento díl je skvěle napsaný a nakreslený. Jeho čtení jsem si užila.

13.02.2019 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Kniha se čte velmi dobře. Celý příběh je od záčátku do konce velmi dobře napsaný a propracovaný.

12.02.2019 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Tato kniha má nádherný styl psaní a zajímavý příběh se zvratem na konci. Také se mi líbily dvě hlavní postavy Jennifer a Ellie.

06.02.2019 5 z 5

Ghost in the Shell 1 Ghost in the Shell 1 Masamune Shirow (p)

Příběh je velmi čtivý a výborně napsaný. Velmi se mi líbila grafika mangy a a zakončení příběhu.

31.01.2019 5 z 5

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Kniha se mi četla výborně. Příběh je velmi dobře napsaný a vypointovaný.

25.01.2019 5 z 5

Třetí dívka Třetí dívka Agatha Christie

Čtení této knihy jsem si velmi užila a jsem ráda, že příběh měl dobrý konec.

19.01.2019 5 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Celkově se mi kniha četla celkem dobře a styl psaní byl velmi čtivý. Ale v některých částech mi příběh příšel překombinovaný.

19.01.2019 2 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Celkově můžu říct, že mě kniha nebavila a jediné co se mi na ní líbilo byly ilustrace, které mám ve svém vydání.

06.01.2019 1 z 5

Jih proti Severu 2 Jih proti Severu 2 Margaret Mitchell

I přesto, že byl druhý díl o něco lepší a měl nějaké dobré momenty, tak se mi celkově tento díl nelíbil a nepřišel mi moc dobrý.

30.12.2018 1 z 5

Autor má dobrý styl psaní a kniha je hezky rozvržená do jednotlivých kapitol. Příběh je čtivý a postavy jsou velmi dobře napsané. Knihu mám ve formě audioknihy a můžu ji jen doporučit, jelikož je výborně zpracovaná.

24.12.2018 4 z 5

Pětka na ostrově pokladů Pětka na ostrově pokladů Enid Blyton

Knížka se mi četla velmi dobře a příběh je skvěle napsaný. Děj příběhu a jeho konec jsou také velmi dobře napsány. Mojí nejoblíbenější postavou je George, jelikož se nebojí být sama sebou.

23.12.2018 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Tento příběh je brilantně napsaný a autorka umí čtenáře udržet v napětí. Při čtení jsem netušila co bude dál a tak jsem četla skoro pořád, abych se to dozvěděla. Konec příběhu se mi líbil a celkově si myslím, že kniha stojí za přečtení.

13.12.2018 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha se mi četla výborně, protože autorka má velmi dobrý styl psaní. Příběh byl čtivý, napínavý a zvraty v ději nebyly přehnané. Hlavní hrdinka mi byla sympatická a také se mi líbilo, jak byla kniha zakončena.

29.11.2018 4 z 5

Pohádka máje Pohádka máje Vilém Mrštík

Knížka se mi moc nelíbila a jediné co mě zaujalo byly docela hezké ilustrace. Příběh byl docela monotóní a přišel mi moc roztahaný.

10.11.2018 1 z 5

Tichý Američan Tichý Američan Graham Greene

Knížka má úžasně napsaný příběh a také se mi líbil autorův styl psaní.Autor napsal hodně silný příběh, který působí realisticky a v některých částech je velmi smutný.

08.11.2018 5 z 5

Skála Skála Peter May

Knížka je napsaná skvěle a rozhodně si přečtu i další díl. Příběh je překvapivý a napínavý až do konce.

06.11.2018 5 z 5

Waverley aneb Před šedesáti lety Waverley aneb Před šedesáti lety Walter Scott

Knížka se četla velmi dobře a příběh se mi hodně zalíbil. Také se mi líbilo, že moje vydání má nádherné ilustrace.

26.10.2018 4 z 5