Útok titánů 2

Útok titánů 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233185/bmid_utok-titanu-2-233185.jpg 5 213 12

Útok titánů série

Příběh je zasazený do doby, kdy byl druh Homo sapiens téměř vyhlazen podivnými obřími bytostmi, které mají lidstvo jako základní položku svého jídelníčku. Jedinou ochranou proti těmto zombiím podobným titánům jsou vysoké zdi, chránící několik málo zbývajících měst. Jenže ani za těmi zdmi nejsou lidé v bezpečí. Někdy se objeví protivník tak obrovský, že proti němu ani ty nejsilnější zdi nemají šanci. A právě při takovém masakru přijde hlavní hrdina, Eren Yeager o matku. Aby se pomstil, vstoupí do speciální jednotky, která mu za cíl zničení titánů. I za cenu těch největších obětí.... celý text

Literatura světová , Komiksy , Sci-fi

Vydáno: , Crew

Shingeki No Kyojin 2 , 2010

Atlantis
11.04.2024 4 z 5

První díl Titánů mě tak znechutil, že jsem si dal bez mála čtyři roky pauzu. Hloupě vyprávěný děj, ohavná kresba. A jsem rád, že jsem si našel cestu zpátky, protože druhý díl je někde úplně jinde. Jasná, přehledná kresba, narativ má hlavu a patu, celé je to podkreslené zvláštně nepříjemnou atmosférou. Jen tak dál! Jediným větším problémem jsou pro mne postavy. Buď někdo pořád brečí nebo kolabuje, jen aby o dva panely byl plný odhodlání a chuti do života. je to docela trapné a až příliš časté. (btw můj výtisk byl nějak podivně oříznutý, takže chyběly kusy bublin)

ariannpHm
14.03.2024 5 z 5

Naprosto skvělá manga. Oproti prvnímu dílu jsem si žen druhý náramě užil. 10/10

jirijanovotny
17.02.2024 5 z 5

Autor nás nešetří a pere do nás jednu akci za druhou.
Druhý díl není jenom pokračování, je to výbuch dobrodružství, který vám nenechá ani na chvíli oddechnout.

KubaHanzelin
21.02.2021 4 z 5

Druhý díl je plný akce, odhalení, která nejsou možná tak překvapivá (aspoň pro mě), ale pro mě nejzajímavější byla část kde jsme se dozvěděli jak se Eren seznámil s Mikasou, to mělo grády. Kresba mi pořád příjde místy trochu chaotická a některé postavy jsou neskutečně otravné, i když je občas chápu, ale stejně o tom člověk nechce číst na každé druhé stránce..

B-artX
15.01.2020 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Super komiks, bavil jsem se i přesto, že už jsem viděl anime. Super storytelling, teď si všímám různých náznaků a jsem z toho docela nadšenej. Dost promyšlený dílo.

Ran
13.02.2019 5 z 5

Tento díl je skvěle napsaný a nakreslený. Jeho čtení jsem si užila.

Tofinka
01.01.2019 4 z 5

Druhý díl je mnohem lepší než první. Oceňuji hlavně minulost Erena a Mikasy.

Kasandra109
27.11.2018 4 z 5

I když tento díl byl o mnoho lepší než první tak si stejně myslím, že 5* si to ještě nezaslouží. Co musím pochválit je rozvoj postav a už přehlednější akce.

Kateshiki
20.05.2017 4 z 5

Druhý díl byl skvělý. Už jsem si zvykla na horší kresbu, ale pořád mně štve nespisovné vyjadřování postav (slova +v, př: vomáčka)

Diabel
23.07.2016 5 z 5

Hltám tu každou stránku :D Druhá manga je o dost akčnější a zároveň napínavější. Po prvním a pěkném boji se konečně v druhé kapitole dozvíme o minulosti Mikasi a Erena. Docelá mě zajímá, co se stalo s tím fotrem. Příběch dále pokračuje v boji se všemi rekruty a titány. Až do hořkého konce jsou to naprostá jatka a každý má z celý tý situace nervy v háji. Každý tu dělá co může, aby nebyl sežrán. Nechtěl bych tak dopadnout. Ve finále nastupuje konečně titání síla. V poslední kapitole jsem se dosti nasmál, i když to asi vtipné nebylo, pro mě některé časti jo. Kresba zase naprosto úchvatná. Mám rád japonský styl kresby jsou prostě ve všem napřed...

martinstefko
24.11.2015 4 z 5

Crew s touhle sérií nesáhla vedle a doufám, že se bude prodávat dobře. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/01/839-utok-titanu-2-75.html

Neme
04.11.2015 5 z 5

Tento díl byl naprosto super. Když má manga tolik dílů, dělí se na ty lepší díly které jsou napínavější a celkově zábavnější a na ty horší které spíše doplňují děj, jsou nutné, ale trošku nezáživné. Tento díl bych zařadila jednoznačně do těch mega zábavných. Hlavně proto, že díl před tím končí useknutím děje a tady se teprve ukáže jak to s Erenem dopadne :)

boj o přežití zfilmováno středověk manga obři

Hadžime Isajama
japonská, 1986