Útok titánů 2

Příběh je zasazený do doby, kdy byl druh Homo sapiens téměř vyhlazen podivnými obřími bytostmi, které mají lidstvo jako základní položku svého jídelníčku. Jedinou ochranou proti těmto zombiím podobným titánům jsou vysoké zdi, chránící několik málo zbývajících měst. Jenže ani za těmi zdmi nejsou lidé v bezpečí. Někdy se objeví protivník tak obrovský, že proti němu ani ty nejsilnější zdi nemají šanci. A právě při takovém masakru přijde hlavní hrdina, Eren Yeager o matku. Aby se pomstil, vstoupí do speciální jednotky, která mu za cíl zničení titánů. I za cenu těch největších obětí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233185/big_utok-titanu-2-233185.jpg 4.5152

Útok titánů 2.

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi

Vydáno: , Crew

Shingeki No Kyojin 2, 2010

Kniha Útok titánů 2

KubaHanzelin

Druhý díl je plný akce, odhalení, která nejsou možná tak překvapivá (aspoň pro mě), ale pro mě nejzajímavější byla část kde jsme se dozvěděli jak se Eren seznámil s Mikasou, to mělo grády. Kresba mi pořád příjde místy trochu chaotická a některé postavy jsou neskutečně otravné, i když je občas chápu, ale stejně o tom člověk nechce číst na každé druhé stránce..

B-artX
15.01.2020

Přečteno jedním dechem. Super komiks, bavil jsem se i přesto, že už jsem viděl anime. Super storytelling, teď si všímám různých náznaků a jsem z toho docela nadšenej. Dost promyšlený dílo.

Ran
13.02.2019

Tento díl je skvěle napsaný a nakreslený. Jeho čtení jsem si užila.

Tofinka
01.01.2019

Druhý díl je mnohem lepší než první. Oceňuji hlavně minulost Erena a Mikasy.

Kasandra109
27.11.2018

I když tento díl byl o mnoho lepší než první tak si stejně myslím, že 5* si to ještě nezaslouží. Co musím pochválit je rozvoj postav a už přehlednější akce.

Kateshiki
20.05.2017

Druhý díl byl skvělý. Už jsem si zvykla na horší kresbu, ale pořád mně štve nespisovné vyjadřování postav (slova +v, př: vomáčka)

Diabel
23.07.2016

Hltám tu každou stránku :D Druhá manga je o dost akčnější a zároveň napínavější. Po prvním a pěkném boji se konečně v druhé kapitole dozvíme o minulosti Mikasi a Erena. Docelá mě zajímá, co se stalo s tím fotrem. Příběch dále pokračuje v boji se všemi rekruty a titány. Až do hořkého konce jsou to naprostá jatka a každý má z celý tý situace nervy v háji. Každý tu dělá co může, aby nebyl sežrán. Nechtěl bych tak dopadnout. Ve finále nastupuje konečně titání síla. V poslední kapitole jsem se dosti nasmál, i když to asi vtipné nebylo, pro mě některé časti jo. Kresba zase naprosto úchvatná. Mám rád japonský styl kresby jsou prostě ve všem napřed...

martinstefko
24.11.2015

Crew s touhle sérií nesáhla vedle a doufám, že se bude prodávat dobře. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/01/839-utok-titanu-2-75.html

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova