Ran Ran komentáře u knih

Detektivní hry (Deset malých černoušků, Past na myši, Neočekávaný host) Detektivní hry (Deset malých černoušků, Past na myši, Neočekávaný host) Agatha Christie

Celá kniha je velmi dobře napsaná a všechny tři hry jsou skvěle vypointované.

01.11.2019 5 z 5

Tři mušketýři I. Tři mušketýři I. Alexandre Dumas, st.

Kniha se mi četla velmi dobře a hodně se mi líbil styl psaní a vyprávění.

26.10.2019 5 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Kniha se mi četla velmi dobře.Hodně se mi líbil styl psaní a vyprávění.

04.10.2019 5 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Příběh je skvěle propracovaný a čte se velmi dobře. Jelikož jsem knihu poslouchala jako audioknihu, tak se hodně líbilo i zpracování a a vyprávění příběhu.

01.09.2019 5 z 5

Jaghnóbsko-český slovník Jaghnóbsko-český slovník Ľubomír Novák

Je to velmi dobře a kvalitně zpracovaná publikace. Slovníková hesla jsou přehledně uspořádaná a na konci knihy je výborný přehled gramatiky.

26.08.2019 4 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Autorčin styl psaní je velmi dobrý a i když je v příběhu hodně dobrých momentů, tak mě kniha hodně často přišla puberťácká a moc přeslazená. A nezaujala mě natolik, abych chtěla pokračovat v sérii.

18.08.2019 3 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Příběh je skvěle napsaný a svět, ve kterém žijí hlavní hrdinové je velmi dobře propracovaný. Celkově se mi kniha četla výborně a proto v této sérii pokračovat.

14.08.2019 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Hodně se mi líbil autorčin styl psaní a proto se mi kniha četla velmi dobře.

06.08.2019 4 z 5

Jak komunikovat anglicky Jak komunikovat anglicky Julius Chromečka

Tato publikace je přehledná a dobře se v ní vyhledává. Je to dobrý přehled spousty česko-anglických frází.

03.08.2019 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha se mi četla velmi dobře a hodně jsem si oblíbila obě hlavní postavy. Konec byl dobře napsaný, ale zároveň mě mrzelo jak příběh dopadl.

17.07.2019 4 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Autor má výborný styl psaní a díky tomu se mi kniha četla velmi dobře.

02.07.2019 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Autor má celkem dobrý styl psaní, ale i tak se mi kniha moc nelíbila. Popisy veškerého zařízení domu mi přišli naprosto zbytečné. Jediné co se mi líbilo byl námět knihy, že každý čin a rozhodnutí má své následky.

08.05.2019 2 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Pygmalión je velmi dobře napsaná hra a já jsem si její čtení velmi užila. Líbí se mi velmi dobrý vývoj zápletky a postav. Autor velmi dobře popsal rozdíly mezi společenskými vrstvami na počátku 20. století.

28.04.2019 5 z 5

Anglická obrázková konverzace Anglická obrázková konverzace kolektiv autorů

Velmi dobrá příručka se spoustou užitečných frází a praktických příkladů.

21.04.2019 4 z 5

Ohněm a mečem  II. Ohněm a mečem II. Henryk Sienkiewicz

Kniha se mi moc nelíbila a to i přesto, že autor umí velmi dobře psát.

21.04.2019 1 z 5

2000 nejpoužívanějších anglických slov 2000 nejpoužívanějších anglických slov kolektiv autorů

Tato publikace je dobrým a užitečným přehledem. Příkladové věty pro každé slovo byly celkem dobré.

21.04.2019 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Kniha se mi četla skvěle, jelikož autorka je skvělá vypravěčka. Příběh je napínavý, občas vtipný a místy i k zamýšlení.

20.04.2019 5 z 5

Dobyvatel Dobyvatel Stephen Baxter

Celá kniha je velmi dobře napsána a líbilo se mi, jak autor velmi dobře zvládnul vykreslit jednotlivá historická období.

18.04.2019 3 z 5

Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku Karel Čapek

Kniha se mi četla velmi dobře a bylo to pro mě hezkým odpočinkovým čtením se spoustou vtipných momentů.

18.04.2019 3 z 5

Ohněm a mečem 1 Ohněm a mečem 1 Henryk Sienkiewicz

Celkově se mi kniha nelíbila a jediné co se mi na příběhu líbilo, byl autorův styl psaní.

17.04.2019 1 z 5