Ran Ran komentáře u knih

Příběhy Sherlocka Holmese Příběhy Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Styl psaní byl výborný a měl příjemné tempo. Příběhy byly výborně vypointované a zápletky velmi dobře napsané a umístěné. Postavy a jejich charaktery byly velmi dobře napsané. I když tu nebyl žádný velký vývoj v osobnosti postav, tak to vůbec nepusobilo staticky a bylo to naopak konzistentní a hezky plynulé.

16.05.2021 4 z 5

Tři mušketýři Tři mušketýři Alexandre Dumas, st.

Kniha se mi četla velmi dobře a hodně se mi líbil styl psaní a vyprávění. Všechny postavy jsou velmi dobře napsané.

01.06.2020 4 z 5

Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy Agatha Christie

Kniha má velmi dobře umístěné zvraty v ději a výborný styl psaní a proto jsem si její čtení užila.

25.03.2020 4 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Kniha se mi nečetla dobře a styl psaní a vyprávění mě moc nezaujal.

13.01.2020 1 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Příběh a postavy jsou výborně napsané. Děj je velmi dobře vypointován a obsahuje kritiku lakotnosti a chorobné touhy po penězích. Celkově to byl příjemný čtenářský zážitek.

23.11.2019 4 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Příběh je skvěle propracovaný a čte se velmi dobře. Jelikož jsem knihu poslouchala jako audioknihu, tak se hodně líbilo i zpracování a a vyprávění příběhu.

01.09.2019 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Kniha se mi četla skvěle, jelikož autorka je skvělá vypravěčka. Příběh je napínavý, občas vtipný a místy i k zamýšlení.

20.04.2019 5 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Kniha má propracovaný příběh, který se hezky rozvíjí a vývoj postav je také hodně dobrý. Celkově se mi knížka četla výborně.

22.08.2018 5 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Tato kniha je moje první drama a moc se mi líbila.

19.08.2018

Velmi podařený díl této série a podle mě zatím nejlepší.

08.08.2018 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Jsem ráda, že jsem si dokoupila zbytek dílů této série, protože mě ji baví číst a nemůžu se dočkat až si přečtu další díl.

07.08.2018 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Kniha je napínavá od začátku do konce a měla jsem problém ji odložit. Překvapující bylo také to, kdo byl pachatelem.

04.03.2017 5 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Tato kniha se mi četla báječně. Líbila se mi dobrodružství Péti Bajzy a popis děje očima dítěte, ale také i popis tehdejšího života na maloměstě.

04.03.2017 5 z 5

Cesta do středu Země Cesta do středu Země Jules Verne

Audiokniha je skvěle namluvená a četla se výborně.

08.05.2024 4 z 5

Nimona Nimona Noelle Stevenson

Kniha má velmi netradiční kresby, které jsou moc hezké. Velmi krásný je i příběh, který se mi hodně líbil. Styl psaní a vyprávění byl výborný a četl se dobře.

02.07.2023 5 z 5

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Kniha je unikátní svým zpracováním a pojetím. Styl psaní a vyprávění byl moc dobrý. Rychlost čtení byla stálá, až na pár míst, kde to trochu zpomalilo a zakolísalo.

25.09.2022 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Příběh se mi líbil a byl velmi dobře vytvořený. Systém cestování časem, který je v příběhu, byl velmi zajímavý. Celkově bylo čtení této knihy příjemným zážitkem.

23.06.2022 5 z 5

Abych přežila Abych přežila Yeonmi Park

Kniha obsahuje velmi silný příběh a svědectví o životě a útrapách lidí, kteří žijí v Severní Koreji. Příběh byl velmi smutný a hezky napsaný. A jsem ráda, že se autorka nakonec dostala do bezpečí.

20.06.2022 5 z 5

Zrazená čarodějka Zrazená čarodějka Jean van Hamme

Svět i postavy jsou v tomto komiksu velmi propracované. A i styl psaní a vyprávění se mi hodně líbil. Tempo psaní bylo příjemně rychlé a komiks se četl velmi dobře.

09.06.2022 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Příběh se mi hodně líbil a byl velmi dobře vypointovaný. Styl psaní a vyprávění se mi moc líbil. Byl hodně čtivý a ubíhal svižným tempem. Nicméně musím říct, že některé linie příběhu nebyly podle mě pořádně zakončené.

08.10.2021 4 z 5