Radza Radza komentáře u knih

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Trochu moc lasky a zenskyho premysleni, ale jeste se to dalo zkousnout. Cetlo se jinak pekne

08.09.2019 4 z 5

Město nekonečné noci Město nekonečné noci Lincoln Child

Me potesila - trosku zase kriminalka.

08.09.2019 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Neskutecne vyrovnana serie knizek od autora, ktery i kdyz pise knizky velice podobne - kazda se lisi a je tak ctiva..

61 hodin 61 hodin Lee Child

zacatek skvele miniserie "jak se dostat do Virginie".. :)

Zpěv Sirény Zpěv Sirény Val McDermid

Nejak me nezaujala a ke konci jsem si uz jenom pral, abych ji docetl

12.07.2019 2 z 5

Poslední sbohem Poslední sbohem Lee Child

Clovek se s Reacherem cim dal tim vic ztotoznuje - teda chtel by se mu podobat.. :)

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Kniha odsejpa a ma docela spad

02.12.2018 4 z 5

Válka o zadnici Dona Emmanuela Válka o zadnici Dona Emmanuela Louis De Bernières

Obcas moc rozvlacne.

02.12.2018 2 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Mraziva.. jak jinak. Vyborne zkloubeni fikce a reality.

02.12.2018 4 z 5

Nemáš co ztratit Nemáš co ztratit Lee Child

Zajimave vystaveny zadrhel. Zaporak je trosku nudny. Celkem klasika od Jacka za 4*

10.10.2018 4 z 5

Volný pád Volný pád Lee Child

Tohle byl zatim mozna nejlepsi dil... Jack zraje.. :)

10.10.2018 5 z 5

Černá komnata Černá komnata Lincoln Child

A me se to libilo. Mozna se to nekomu zda zdlouhavy, ale jelikoz jsem serii necet asi dva roky, tak jsem se k teto knizce rad vratil a udelaly me radost vsechny ty Pendergastoviny, ktere se obcas opakuji:)

10.10.2018 5 z 5

Špinavá práce Špinavá práce Christopher Moore

Ale jo - jako oddechovka neni vubec spatny. Clovek s musi na tu knizku spravne naladit a kdyz to udela, tak se pekne pobavi.. :)

08.04.2018 4 z 5

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Pohodove cteni. Nic nervy drasajiciho a obcas me prijdou nektere veci nelogicke

08.04.2018 3 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Pomalejsi rozjezd, ale krasne se napeti stupnuje. Sledovani vice linii pribehu, ktere vyustuji v grandiozni finale. Obcas trochu moc popisu, ale celkove se cetlo jednim dechem.

29.01.2018 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Precteno jako prvni knizka od Nesba, kdyz byla vydana - a nedavala me moc smysl. Precetl jsem potom vsechny knizky od prvniho Netopyra - a kdyz jsem cetl Snehulaka podruhy, tak do sebe vsechno perfektne zapadlo a cteni jsem si fakt uzil

29.11.2017 5 z 5

Děti boží Děti boží David Hidden

Lepsi nez predchozi kniha Des - hlavne diky tomu rozpalenymu nevsednimu prostredi

07.07.2017 5 z 5

Děs Děs David Hidden

Slyseno jako audiokniha - a urcite patri k tomu lepsimu...

07.07.2017 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Trosku jinak pojate, ale stale napinave jako sle.. :)

07.07.2017 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Precet jsem jednim dechem prvni tri knihy a naprosta parada. Knihy maji spad a nenechaj cloveka knihu odlozit. Musel jsem si dat tedka pauzu trosku jinym zanrem, ale uz se tesim az budu cist ctvrtou knihu v serii.

05.01.2017 5 z 5