putpuda putpuda komentáře u knih

Amnézie Amnézie Michael Robotham

Já se tedy nenudila, líbilo se mi to. Ruiz mě taky baví :) Je to čtivé a napínavé. Už se chystám na "Střepy".

07.07.2018 4 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Bylo to napínavé, ikdyž jsem se ze začátku nějak nemohla začíst. Možná bych trochu zkrátila tu část odehrávající se v Nepálu, ale jinak dobré. Určitě si přečtu i další knihy autorky.

02.07.2018 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Výborně se to čte :) Lepší než "jednička", už se těším na Temné hlubiny.

28.06.2018 5 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Výborné počtení ;),. Mě se to líbilo hned od začátku. Jen jsem vůbec netušila, jakým směrem se vlastně kniha bude ubírat, protože to se dozvíte vlastně až na konci. Nechápu, proč někdo pořád řeší, že je to nereálné, a že by se zachoval tak a tak... Však příběh samotný je fikce ne?! ... (autorka uvádí, že je z rodiny válečných reportérů a čerpala z jejich vyprávění co se týče situace v Sýrii... smutné a pro mě absolutně nepředstavitelné). A knihu určitě doporučuji.

20.06.2018 5 z 5

Ztroskotání Ztroskotání Emily Bleeker

Překvapivě dobrá kniha! Já myslela, že to bude nějaká slátanina, ale ne. Dobře napsané, čtivé, napínavé i smutné, takový Trosečník a Modrá laguna dohromady, jen trochu drsnější ;)

14.06.2018 4 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Že začátku jsem tedy tak nějak nechápala, co to vlastně čtu. Kdybych nevěděla, že je to detektivka, myslela bych, že čtu nějakou parodii či co. Už jsem přemýšlela, že knihu odložím, ale dala jsem na zdejší komentáře a vydržela. Jen jsem měla trošku problém s postavou inspektora Gamache, nevím proč, ale vloudila se mi představa Steva Martina v roli inspektora Clouseaua a dlouho se jí nemohla zbavit :D
Ale musím říct, že se mi to začalo hooodně líbit a děsně mě zajímalo, co za tajemství se skrývá za "lítačkami". Takže za mě určitě ano. A samozřejmě se vrhnu na další případy inspektora G. ;)

08.06.2018 4 z 5

Šestnáctá lež Šestnáctá lež James Patterson

Tento díl byl trochu slabší. Ale mám tuto sérii moc ráda, takže se těším na další osudy holek z ŽVK :D

02.06.2018 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Na tuto knihu jsem čekala poměrně dlouho, než se ke mě dostala. Ale tedy stálo to za to! Výborně se četla, posledních asi 70 stran jsem snad ani nemrkla :D. Sympatická Erika i Kate (Mossová), opravdu hodně dobrá kniha. Už mám zamluvené další díly, na které se moc těším.

29.05.2018 5 z 5

Kamkoli půjdeš Kamkoli půjdeš Camilla Way

Na tuto knihu jsem narazila náhodou. Nejdřív jsem se nemohla začíst, ale vydržela jsem a stálo to zato ;) Napínavý příběh dvou kamarádek z dětství, které spojuje dávné tajemství. Jo, dobré to bylo. Napínavé. Určitě můžu doporučit.

23.05.2018 4 z 5

Vzdálená řeka Vzdálená řeka Barbara Wood

Jé, to bylo krásné! Moc jsem se těšila a jsem nadšená. Kniha mě úplně pohltila. Prostě Woodová, jak má být ;). Už aby byla další....

17.05.2018 5 z 5

Stále v tvém stínu Stále v tvém stínu Nora Roberts

Po hooodně dlouhé době jsem sáhla po N. R. Naposledy jsem četla Rudý šál, nebavilo mě to a je to už nějaký ten pátek. Toto se mi líbilo. Četla se moc dobře, místy krapet víc slaďoučké, ale přežít se to dalo ;). Začátek super, nejvíc mě to začalo bavit od "toho" s Marlou. Pak už to bylo jen napínavé. Víc neprozradím. Připomněla mi ty starší knihy (Kde končí řeka,Andělské vodopády....), které jsem měla moc ráda.

11.05.2018 4 z 5

Déšť smývá stopy Déšť smývá stopy Mikaela Bley

Mě se to líbilo, dobře se mi to četlo. Celkem napínavé, takové psychologické drama. Jen jsem měla opět problém se čtením severských nazvů ;). Děsně krkolomné. Aspoň tedy pro mě.

07.05.2018 4 z 5

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Po dlouhé době jsem sáhla po něčem jiném, než bestsellerovém thrilleru ;) a dobře jsem udělala. Moc dobře se četla. Netřeba nic moc dodávat k předchozím komentářům, jen si tak říkám, jak je smutné, co všechno odnesou ženy :( (omlouvám se všem slušňákům;))
Určitě můžu doporučit.

04.05.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Na tuto knihu jsem se moc těšila. Né, že bych byla zklamaná, jen mě to tolik nebavilo jako Za zavřenými dveřmi. Přislo mi to takové plytké, nudné, předvídatelné....aspoň prvních 200 stran. Nijak jsem se do toho nedokázala ponořit. Ale čtivost se upřít nedá. Nejlepší je až konec, myslím tu smskovou konverzaci ;)
Ale určitě se budu těšit na další dílko této autorky :)
Pěkná obálka.

29.04.2018 3 z 5

Zapomenutí mrtví Zapomenutí mrtví Tove Alsterdal

Příběh Ally, Mary a Terese, tří žen, které svede dohromady boj o svůj život......Mě se to líbilo, napínavé, chvílemi docela drsné, začetla jsem se hned od začátku. Hlavní téma příběhu je o uprchlících, jejich zneužívání a obchodu s lidmi.

26.04.2018 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Musím říct, že po přečtení komentářů se mi do knihy vůbec nechtělo. Otevřený konec!? To tak nemám ráda. No, ale přečetla jsem.Váhala jsem mezi 3 a 4*, ale za ten konec jen 3. Ze začátku jsem si říkala, co to je za blbost, ona neví,kdo je on....on zase nechápe, že ona neví.....zmatek. Pak se tak krásně rozjede, že jsem četla až dlouho do noci, ráno brzy vstala nevyspalá, abych dočetla.....ale ten konec je fakt divný, nevím jak bych to vyjádřila........překombinovaně nelogický....prostě divný

23.04.2018 3 z 5

Alyin dům Alyin dům Leila Meacham

Do Poselství růží to má samozřejmě daleko, ale jak už sama p. Leila píše hned ze začátku, že knihu psala jako jednu z prvních a pod tlakem, takže se nemohla více rozepsat. Pěkný, jednoduchý román na zpestření pár odpolední ;)

22.04.2018 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Opravdu skvělé počteníčko ;) v první části knihy pomaličku, ale vytrvale manipuluje Amber všechny kolem sebe přesně tam, kde je chce mít. Povede se jí to? Druhá část vyprávěná Daphne je ještě lepší. Čekala jsem sice trochu dramatičtější konec, ale kniha je velice čtivá a nepustí Vás, dokud nedočtete. Super!!! Už se těším na další od této nové "dvojky";)

18.04.2018 5 z 5

Útěk Útěk C. L. Taylor

Moje první kniha od této spisovatelky. Napínavé drama, čtivé. Sem tam bych ubrala pár stránek, ale jinak se mi líbila. Určitě si přečtu i další knihy od C.L. ;)

14.04.2018 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Mě se líbila a moc! Napínavé, výborně se četla....už jsem přelouskla i Někdo cizí v domě, ale toto je tedy mnohem lepší. Já neřeším, jestli je to reálné či ne, buď mě to baví nebo nebaví. A toto mě tedy bavilo :D. Určitě se těším na další kousek!

08.04.2018 5 z 5