Zapomenutí mrtví

Zapomenutí mrtví https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369389/bmid_zapomenuti-mrtvi-dg4-369389.jpg 3 33 9

Ally žije v New Yorku a marně se snaží kontaktovat svého manžela, investigativního novináře. Měl by být v Paříži a sbírat materiál pro svou reportáž o obchodu s lidmi a novodobém otroctví. Když se s ním ale nemůže delší dobu spojit, začne mít o něj strach a vydá se po jeho stopách. Její pátrání se však brzy zvrhne v boj o vlastní život a zavede ji do nejtemnější části evropského podsvětí, dokonce i do Prahy.... celý text

Literatura světová , Novely , Thrillery

Vydáno: , Motto

Kvinderne på stranden , 2009

Kalima206
19.07.2022 1 z 5

Sice je zde zajimavy namet k psani a to jest otroci, ale kniha je siiiiilene zdlouhava, pro me nezajimava. Snazila sem se docist, ale za pulkou sem to vzdala :(

mary2019
09.01.2021 2 z 5

Knihu jsem nedočetla. Ztrácela jsem se v ději. I když jsem byla zvědavá, jak to vlastně dopadne, nebavilo mě ji číst.

Janík511
17.12.2019 1 z 5

Nedoctena, po 200 stranách odkládam a dám přednost něčemu lepšímu. Obálka zajímavá, ale styl psaní a celé téma knihy nic moc. Nebudu tim ztrácet čas. Tohle mi vůbec nesedlo.

Lina
13.03.2019 4 z 5

Tento příběh mě moc bavil.Autorka zajímavě, zpočátku rozházený začátek krásně na konci propojila.Oceňuji také překvápko s manželem skoro na na konci knihy.To je fakt dobrý.

BariEli
12.11.2018 3 z 5

Na první pohled mě zaujala obálka knihy. Ale příběh se mi bohužel do chuti až tolik netrefil. Na druhou stranu to zase až takový propadák nebyl. Četla jsem horší. Za mě průměr na 3 ⭐

SilvieSisinka
03.05.2018 3 z 5

Namet knihy me bavil.Styl psani uz bohuzel moc ne.Pro me prumer.

putpuda
26.04.2018 4 z 5

Příběh Ally, Mary a Terese, tří žen, které svede dohromady boj o svůj život......Mě se to líbilo, napínavé, chvílemi docela drsné, začetla jsem se hned od začátku. Hlavní téma příběhu je o uprchlících, jejich zneužívání a obchodu s lidmi.

Simona02
08.04.2018 4 z 5

Pokladám tento príbeh za zaujímavé čítanie. Možno by som ho nezaraďovala medzi to oddychové čítanie, ale určite zaujme mnoho ľudí, už len z toho dôvodu, že sa do knihy človek skutočne rýchlo začíta a prežíva príbeh s postavami. Taktiež si myslím, že autorka zvolila do istej miery neohranú tému. Aspoň čo sa týka môjho názoru.

martula
02.04.2018 4 z 5

Zajímavý a v mnohém aktuální příběh ze současné Evropy. Nepochybuji, že se blíží realitě, i když dějová linka s americkým novinářem mi přišla těžko uvěřitelná. Každopádně zase jiné prostředí a místy hodně napínavé.

Tove Alsterdal
švédská, 1960