Pumpkin Pumpkin komentáře u knih

Desátá síň Desátá síň Glenn Cooper

Mne se kniha líbila. Jasné, je to taková oddechovka, žádná složitá literatura, ale rozhodně jsem se nenutila a nenudila. Připomínala mi knihy Rollinse. Popis prostředí byl velmi dobrý, dobrodružně-kriminální zápletka mne baví.

08.09.2019 5 z 5

Půlnoční povídky Půlnoční povídky * antologie

Zajímavě různorodá sbírka povídek. Některé bylo těžší přečíst, jiné naopak byly skvělé

06.09.2019 4 z 5

Černé díry a strýček Albert Černé díry a strýček Albert Russell Stannard

Knihu jsem našla doma mezi knihami. Asi teda je pro děti, ale popravdě se mi líbila. Byla informačně i zpracováním velmi zajímavá a hlavně osvětluje téma které není zrovna to nejjednodušší. Původně jsem chtěla dát maximálně čtyři hvězdy, ale po dočtení jsem měla tak dobrý pocit že musím dát plné hodnocení. A to to vůbec není můj vyhledávaný žánr.

10.02.2019 5 z 5

Četla jsem anglickou verzi, převyprávěnou v edici Maxmilián. Až přečtu originál možná hodnocení upravím.

09.02.2019 3 z 5

Chci žít bez stresu Chci žít bez stresu Harriet Griffey

Určitě to není jen na jedno přečtení

04.02.2019 4 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Jedna z mých nejoblíbenějších ze série.

03.02.2019 5 z 5

Katyně Katyně Pavel Kohout

Hodně zajímavá a nevšední kniha

30.01.2019 5 z 5

Pán much Pán much William Golding

Dobrá kniha. Ale nevím proč, nějak jsme od toho čekala víc.

26.01.2019 4 z 5

Rok Kozy Rok Kozy Jiří Hnilička

Až na ten zážitek z čekárny...nějak mi to tam nesedělo.

19.01.2019 4 z 5

Rok blba Rok blba Jiří Hnilička

Trošku mne zaskočilo to s Beruškou. Jinak veselá kniha.

17.01.2019 4 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Moc milé čtení. Velice uklidňující a harmonizující

14.01.2019 5 z 5

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

Zajímavá. Trošku složitá a spletitá, ale určitě informačně bohatá.

04.01.2019 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Rosamund Lupton

Náhodou dobrá kniha. Už jen za tu děsivost polární noci.

19.09.2018 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

krásně napínavé. líbili se mi krátké kapitoly. dostala jsem se k ní náhodou a jsem ráda :) doporučuji :)

21.03.2018 5 z 5

Les sebevrahů Les sebevrahů Jeremy Bates

Atmosféra lesa byla perfektní. Konec mohl být lepší. Ale fajn kniha, napínavá a to mám ráda.

06.12.2017 4 z 5

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

no strašně sympatická děvucha :) mohla by klidně psát dál :)

05.12.2017 4 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

,,dvojka"..tak suprová...nebudu kecat, překvapilo mně jak se to s pachatelem nakonec vyvrbilo :)

05.12.2017 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Druhé čtení (po strašně dlouhé době) ale napínavé jako když jsem to četla poprvé.

29.11.2017

Kód horečky Kód horečky James Dashner

Série přečtena. Asi si ty knihy ale stejně budu muset přečíst znova, v tom správném časovém sledu. A furt mi na tom příběhu stejně něco nesedí :D Ale jinak pěkné počtení, napínavé. K první knize série jsem se dostala úplně náhodou a jsem ráda, že jsem pak pokračovala ve čtení dalších ZLOSINských knih :)

26.11.2017 4 z 5

Vrahem může být kdokoliv Vrahem může být kdokoliv Jeffery Deaver

Mám ráda Deavera tak nebylo co řešit při koupi knihy. Název mi nepřijde přeložen zrovna nejšťastnější vzhledem k faktu, že ne vždy jde o vraždy, ale to je detail. Jinak samozřejmě napínavé a překvapivé jak jsem již u tohoto autora zvyklá :)

25.11.2017 4 z 5