Rok Kozy

Rok Kozy https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359511/bmid_rok-kozy-Snv-359511.jpg 4 31 11

Pokračování knihy Rok blba. Další nahlédnutí do bláznivého života Adama Kozy a jeho přátel prostřednictvím jeho deníku. Kniha plná humoru, dojetí i nečekaných překvapení.

Juvka
04.09.2023 3 z 5

Těšila jsem se na druhý díl, ale zklamal mě. Třičtvrtě knížky je psaná ve stejném duchu jako ten první díl, ale ten závěr, pro mě velké zklamání. Je pravda, že je to tím, že nevěřím na posmrtný život, nevěřím na duše. Sice to končí happy endem, ale ten konec mohl autor vymyslet jinak.

anej
03.04.2022 4 z 5

Druhý díl byl o kousek málo lepší, i když mi ho také trvalo dočíst. Nakonec hezké až dojemné zakončení série. Autor asi vystihl představu hodně lidí o "konci" a jak to chodí "na druhé břehu". Dávám o jednu hvězdu více :)

Lucieenka
13.05.2021 5 z 5

Oba díly byly super, ale za mě dvojka o 2 hvězdy ještě lepší. Vtipné čtení s dojemným koncem. Dokážu si představit i třetí díl. :)

Eva03
26.09.2020 4 z 5

Na pokračování Roku blba jsem se moc těšila, od druhé poloviny jsem byla trochu zklamaná, děj se natahoval a závěr tím pádem zrychlil. Ale rozhodně doporučuji !

evik_svistik
14.08.2020 5 z 5

Druhý díl byl povedenější než první, je to odpočinková vtipná četba, místy jsem málem smíchy brečela. Není to sice žádné vrcholné literární dílo, ale mě to pobavilo, což splnilo účel, za kterým jsem se do knížky pustila, proto dávám plné hodnocení.

iona
09.08.2020 5 z 5

Dvojka stejně dobrá jako jednička "Rok blba", vtipné, chytré, krásně se četlo a skvěle pobavilo, vtipnější knihu jsem dlouho nečetla. Skvělé !!

evelýny
24.10.2019 2 z 5

Kniha plná humoru, dojetí i nečekaných překvapení....????

P.S: Tento způsob humoru zdá si mi poněkud nešťastným, ale respektuji a s díky vracím
P.P.S: Ale překvapená jsem byla, to ano.

Pumpkin
19.01.2019 4 z 5

Až na ten zážitek z čekárny...nějak mi to tam nesedělo.

georginaa
21.11.2018 5 z 5

Ve druhém díle už Adam viděl svou budoucnost. Požádá Doubravku o ruku ve výtečné cukrárně...dokud se to opět nezvrtlo, ten má ale pech....ale důležité je, že řekla ANO! A další smůla...dostane se do čekárny.....a ta pasáž mě velice pobavila....ještě že ho vyhodili :-) No v každém případě to vygradovalo do dalšího úsměvu na tváři, že to skončilo tak jak má.

ela1972
17.07.2018 5 z 5

Adam opět nezklamal a krásně mi zpříjemnil dovolenou. Už vlastně druhou.

Georgino
02.11.2017 5 z 5

K zakoupení na www.rokblba.cz

humor česká literatura fiktivní deníky

Jiří Hnilička
česká, 1976