ptoček ptoček komentáře u knih

HP miluju. Při otevření Prokletého dítěte se dostavilo to známé mrazení v zádech, takové to KONEČNĚ je zase HP zpět. Po přečtení (jedno odpoledne, čte se opravdu rychle) to začalo mít jedno ALE. Forma scénáře by mi ani tak nevadila, i když Rowling se čte bezkonkurenčně. Přišlo mi to celé prostě umělé, nedotáhnuté. Nebudu nic z děje prozrazovat, za mě 3* a budu zase doufat že J. K. Rowling konečně napíše další příběhy z Bradavic

01.11.2016 3 z 5

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

Obálka skvělá, námět super, bohužel to je tak všechno. Zpracování zvláštní, zmatené, do čtení jsem se od druhé půlky nutila. Nezaujalo, nešokovalo, nevyděsilo.

06.10.2016 2 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Perfektní!!! Moje první kniha od J. Carola a určitě ne poslední. Skvělá detektivka, Winter je sympaticky sarkastický, psáno čtivě, co víc si přát

26.09.2016 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Po skvělé "prvotině" V lese visí anděl, jsem se na Sovu neskutečně těšila a počítala dny, kdy se do ni konečně budu moct začíst. Musím říct že vůbec nezklamala, naopak! Od začátku mě kniha chytla a ja tradičně četla stylem - ještě jedna kapitola....skvělý námět, do poslední chvíle jsem netušila kdo je ona Sova. Obě knihy mi připomínají sérii s J. Cafferym oblíbené Mo Hayder. Budu opět netrpělivě vyhlížet další dil

21.09.2016 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Dobře se četla, jednu hvězdu dolů za docela předvídatelného pachatele, alespoň za mě, z té osoby ta vyšinutost čišila od první zmínky

01.09.2016 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Tak tohle já můžu, skvělá detektivka!

22.08.2016 5 z 5

Nemilovaní Nemilovaní John Saul

Mrazivé prostředí starého domu, šílená matka, ještě šílenější dcera - paráda

17.07.2016 4 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Po Smršti docela zklamaní, četla se dobře, námět super, ale chyběly tomu grady, žádný mráz po zádech, občas jsem přeskakovala věty a ten konec mě zklamal hodně, nedotahnute.

17.07.2016 3 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Parádní psychothriller, naprosto překvapivý závěr, tleskám!!!

07.05.2016 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Překvapila mě, v dobrém slova smyslu. Skvělý psychothriller, který mě (možná tím že jsem matka stejně starého dítka) úplně pohltil, děsil, musela jsem prostě číst dál a dál :-) za mě zaslouženě 4*, budu ráda čekat na další knížku autorky.

01.03.2016 4 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Skvělý tak trochu jiný psychothriller. Zajímavé téma, rozhodně jsem se nenudila, četla jsem jedním dechem.

22.02.2016 5 z 5

Tokio Tokio Mo Hayder

Tak tohle bylo něco...dlouho jsem Tokio odkládala, nezaujal mě popis, ani první stránky, nakonec, po přečtení všech knih Mo, jsem si řekla, že Tokio konečně musím přečíst...začátek pro mě celkem nudný, trvalo mi než jsem se zacetla, ale pak...nemohla jsem přestat číst, potřebovala jsem vědět jak to dopadne, jak s Jepici, tak v druhe dějové linii s Nankingem, četla jsem i za pochodu, u vaření, dlouho do noci a konec, ten mě dostal. Bez studu přiznávám že jsem u něj bulela. Tahle knížka mě regulérně vyděsila, konec rozbulel, donutila mě zjistit si více o masakru v Nankingu. Pro mě překvapivě nejlepší knížka Mo, která musí v každém něco zanechat

30.01.2016 5 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Plný počet * si zaslouží, četla jsem jedním dechem, skvělé téma, Království bylo jednoznačně více napínavé a akční, ale Prorok mě vůbec nezklamal. Otevřený konec, už se těším až vyjde v češtině 4.díl

18.01.2016 5 z 5

Království Království Amanda Stevens

Tleskam! Lepší než první dil, takže dávám 5*, temnější, napínavější, přečteno za 2 dny, nešlo přestat. S chutí a zvědavostí se jdu začíst do 3.dílu.

12.01.2016 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Tato trilogie se mi do rukou dostala uplnou náhodou a po přečtení prvního dílu jsem za tu náhodu rada! Skvele se čte, vtáhne do děje, výborný námět! Jdu s chutí do druheho dílu.

08.01.2016 4 z 5

Dravec Dravec Adam Barna

Není to klasická detektivka či thriller, je to tak nějak obojí dokupy spolu se scifi - a musím říct, že pro mě překvapivě povedené seskupení :-) opravdu se mi kniha líbila, dobrý námět, styl psaní, četla jsem jedním dechem. Proto za mě 4* a doporučuji

03.01.2016 4 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Zajímavý námět, zajímavá zápletka, překvapivý konec, četla se dobře, za mě 4* a po spisovatelce určitě ještě sáhnu

31.12.2015 4 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Četla se dobře, ale na Zmizelou to nemá :-)

22.12.2015 3 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Mo mě nezklamala, netrpělivě jsem čekala na vydání Vlka a když jsem ho konečně měla v rukou, tak za 3 dny přečteno :-D za mě plný počet, od začátku příběh chytne a nepustí, četla jsem i za pochodu :-D a konec... Opět bravurní, promyšlený, nečekaný :-)

25.11.2015 5 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Po pravdě čekala jsem od knihy asi něco jiného - spíš příběh Vanessy, která se bude pokoušet o útěk z jeskyně,její boj o život...ale zklamaná nejsem :-) příběh mě chytil od začátku, nenudila jsem se, do poslední chvíle napínavé a nepředvídatelné :-) za mě 4*, povedený thriller, určitě vyhledam i jiné knížky spisovatelky!

16.11.2015 4 z 5